• Advertisement

Анкета: Съфорумник 2017

Интересна информация, статии ... . Тук може да пише всеки по всички теми, които го вълнуват.

Кой активен потребител трябва да се окичи с титлата "Съфорумник 2017"?

Анкетата свършва на 31 Декември 2017, 16:25:15

Mony60
4
13%
onufriy
1
3%
olga
1
3%
ivo75
2
7%
ysmivka
0
Няма гласували
rikiking
7
23%
itzo
2
7%
schachmatter
1
3%
bknf
2
7%
vl
2
7%
Митака ФУ
1
3%
amatama
5
17%
бонджорно'принчипеса
0
Няма гласували
novia
0
Няма гласували
zlateto
2
7%

Общо гласове : 30

Re: Анкета: Съфорумник 2017

Мнениеот amatama » 22 Ноември 2017, 19:43:07

дори да има някакво значение кой ще е на първо място мисля че това подхожда на човек който наистина е помогнал на човек или xора във форума! аз не съм помогнал на никого с нищо не поради липса на желание а нямам възможност.а на мен ми е помагал рикикинг помагал е и на други,мисля че ще помага и за в бъдеще! ;-)

Потребители благодарили на автора amatama за мнението (общо 2):
Митака ФУrikiking
Рейтинг: 8%

amatama
Редовен писач
Редовен писач

Благодарил: 48 пъти
Благодарено: 37 пъти

Мнениеот itzo » 2 Декември 2017, 06:40:29

schachmatter написа:не знаех, че човек може да гласува и за себе си :mrgreen:

Обикновен нарцисизъм, или ако щеш, тръмпоподражателство. Се ла ви :)
Люди холопского звания — сущие псы иногда; чем тяжелей наказание — тем им милей господа.
itzo
Писач без спирка
Писач без спирка

Благодарил: 6 пъти
Благодарено: 232 пъти

Мнениеот zlateto » 2 Декември 2017, 18:14:32

... ужасТ @amatama ме води ... :cryriver:

... ще взема и аз едно шише с вино ... то за таз мъка ни топъл брунен, ни минерално квеле помага :mrgreen: ;-)
Когато държавата препотвърждава себе си като местопрестъпление, остава да влезе Фортинбрас и да каже това, което винаги казва: „Изнесете труповете!”
Аватар
zlateto
Майстор на перото
Майстор на перото

Статии: 1
Благодарил: 133 пъти
Благодарено: 1196 пъти

Мнениеот itzo » 2 Декември 2017, 18:23:27

Води ти, зер май провеждаме нагледна демонстрация какво може да си докара до главата избирателят с така модерния напоследък протестен вот :laughing6: Вместо да се депресираш непродуктивно, дай да му намерим някаква работа, че да се изпикае на спокойствие :laughing6:

viewtopic.php?f=54&t=24238&p=192538#p192538

amatama написа:...за под 3-4000 хиляди не си заслужава даже да ходиш да пикаеш некаде само... :mrgreen:
Люди холопского звания — сущие псы иногда; чем тяжелей наказание — тем им милей господа.
itzo
Писач без спирка
Писач без спирка

Мнениеот rikiking » 2 Декември 2017, 19:55:14

itzo написа:Води ти, зер май провеждаме нагледна демонстрация какво може да си докара до главата избирателят с така модерния напоследък протестен вот

Явно някого много го е засегнала генерално липсата на внимание , независимо дали е било положително или отрицателно,щото като гледам просто липсва такова ... :laughing6:

Ако имам протестни гласове и което е възможно, бих бил изключително доволен. Защото това значи че съм натиснал правилния бутон и съм ударил в десятката точно там където съм искал . :mrgreen:

zlateto написа:
... ще взема и аз едно шише с вино ... то за таз мъка ни топъл брунен, ни минерално квеле помага :mrgreen: ;-)

Мани ги тия химии, читаво вино не остана на пазара дори и на горния ред на стелажите в магазините. Най - добре е през зимата в басеина на открито, с леден маскруг баварска светла.
We can't help everyone, but everyone can help someone.
Ronald Reagan
Аватар
rikiking
Писач без спирка
Писач без спирка

Снимки: 1
Благодарил: 237 пъти
Благодарено: 425 пъти

Мнениеот rikiking » 2 Декември 2017, 21:44:47

ivo75 написа:
itzo написа:....какво може да си докара до главата избирателят с така модерния напоследък протестен вот :laughing6: ...

Това вече не е пожелателно наклонениe. Може, може, викат му АфД и вече е парламентарно представен факт. Първо щяха да излизат от ЕС и да махат еврото(докато ги водеше некакъв проф.), сега ще се борят за консервативно чисто гражданско-селско общество от заклети бюргери. Чакам да видя, какво ще правят утре, die Zukunftsvisionen, нали правят нек'во събиране в Хановер. Мути ще отпадне, дали сега или след четири години, проблемът е, че младата надежда на АфД-то Гауланд(избран за втори шеф на партията) може и да не доживее това събитие...

Не е тук правилната тема за тези изявления,но все пак като е тръгнало и аз ще взема отношение :mrgreen:

Да, Гауланд е избран и не е въпросът дали Гауланд ще пририта утре, нито дали утре АфД въобще ще съществува, а именно че избирателите показаха и доказаха, че нито Мути, нито Обама, нито тяхната ислямизаторска политика, нито арабските заселници, нито мултикултурализма, нито свръхправата на хомосексуалистите, нито икономическата уравновиловка и "социалните" грабежи от едни и съотвени неоправдани дарения към други,както и че нито една от другите техни спорни нови "добродетели" е вече желана. Защото и слепите видяха че всичко това води само до снижаване на жизнения стандарт, извращаване на ценностната система на млади и стари, ширеща се токсикомания при отчаяните недооценени работещи,отявлена наркомания при много от младите,генерална липса на средства за поддържане на обичайния лайфстайл особено при възрастните поколения, деградация и отстъпление от традиционните културни и семейни ценности и рязко намаляване и застаряване на коренното население като цяло,като последното управляващите се опитаха да го компенсират с внос на неинтегрируеми попълнения с противоположна култура и несъвместима религия.
Ronald Reagan
Аватар
rikiking
Писач без спирка
Писач без спирка

Мнениеот itzo » 3 Декември 2017, 08:21:12

rikiking написа:...Явно някого много го е засегнала генерално липсата на внимание , независимо дали е било положително или отрицателно,щото като гледам просто липсва такова ... :laughing6:...

Не очаквам от привърженик на клоуна Доналд да си представи, че маниакалният стремеж към чуждото внимание се счита в съответните професионални среди за вид психическо отклонение, ама пробвай, все пак ;-) Най-малкото щях да гласувам за себе си, вместо за теб и Ам Там Харц, ако имах някакви такива стремления, не смяташ ли?
itzo
Писач без спирка
Писач без спирка

Мнениеот VaskoLeon » 3 Декември 2017, 12:05:51

itzo написа:
rikiking написа:...Явно някого много го е засегнала генерално липсата на внимание , независимо дали е било положително или отрицателно,щото като гледам просто липсва такова ... :laughing6:...

Не очаквам от привърженик на клоуна Доналд да си представи, че маниакалният стремеж към чуждото внимание се счита в съответните професионални среди за вид психическо отклонение, ама пробвай, все пак ;-) Най-малкото щях да гласувам за себе си, вместо за теб и Ам Там Харц, ако имах някакви такива стремления, не смяташ ли?

Кой е клоун, демократично избраният призидент на САЩ ли бре, комуне недодялано? :mrgreen:

Потребители благодарили на автора VaskoLeon за мнението:
rikiking
Рейтинг: 4%

Аватар
VaskoLeon
Писач без спирка
Писач без спирка

Снимки: 66
Благодарил: 59 пъти
Благодарено: 52 пъти

Мнениеот itzo » 3 Декември 2017, 15:44:05

VaskoLeon написа:... призидент на САЩ ...

Ще замоля за малко уважение към българския правопис. Поправям се: демократично избраният клоун на САЩ. ПрИзидент ще викаш на Динко от Ямбол :mrgreen:
itzo
Писач без спирка
Писач без спирка

Мнениеот zlateto » 9 Декември 2017, 09:41:29

Да обявявам ли победителя или да изчакам до 31-ви ? :mrgreen:

П.П. В категорията най-ранобуден съфорумник печели Ицо ;-)
Когато държавата препотвърждава себе си като местопрестъпление, остава да влезе Фортинбрас и да каже това, което винаги казва: „Изнесете труповете!”
Аватар
zlateto
Майстор на перото
Майстор на перото

Мнениеот rikiking » 9 Декември 2017, 11:29:13

zlateto написа:
П.П. В категорията най-ранобуден съфорумник печели Ицо ;-)

Друг път ранобуден...Тоя явно бичи някъде нощни смени, че и 24-те дежурства никак не са му чужди ...или пък са просто двама-трима, дето си делкат акаунта. :laughing6:
Ronald Reagan
Аватар
rikiking
Писач без спирка
Писач без спирка

Мнениеот itzo » 9 Декември 2017, 11:42:12

По едно време и нощни смени бичех, вече не, но ми е останал навикът за събуждане по странни часове . Не ме е срам да си призная работническо-селското битие, your Highness :mrgreen:

П.С. И ти ми идеш някакъв Джино Бианкалана на самочувствие и перконадувателство, ама кво от това? Тук всеки е онова, за което се представя.
itzo
Писач без спирка
Писач без спирка

Мнениеот Митака ФУ » 9 Декември 2017, 12:28:30

Ццццццтттт .. your Highness :mrgreen: " - тук се почна една.... Направо да си направите един дейт, и да се успокоите! :flower: :flower: :flower:
Аватар
Митака ФУ
Редовен писач
Редовен писач

Снимки: 0
Благодарил: 107 пъти
Благодарено: 46 пъти

Мнениеот zlateto » 9 Декември 2017, 12:42:46

Къса се от Успорваност ... :mrgreen:

Добре оставяме я. И наградата е готова. Ест първо трябва да се съгласува с админа. :flower:

Hе върви само с една гола титла. :laughing6:
Последна промяна zlateto на 9 Декември 2017, 13:15:59, променена общо 3 пъти
Аватар
zlateto
Майстор на перото
Майстор на перото

Мнениеот itzo » 9 Декември 2017, 12:51:20

Митака ФУ написа:Ццццццтттт .. your Highness :mrgreen: " - тук се почна една.... Направо да си направите един дейт, и да се успокоите! :flower: :flower: :flower:

Митака ФУ написа:Колега Рики!

Ще те помоля, следващият път, когато ще идваш в Берлин-да се обадиш да пиеме по нещо(може и зафт ;-) , но имам и още домашна раЧия, и българска бира в мъзата, ако имаш носталгия)!!!...

Няма да ставам трети, спокойно там :mrgreen: Ще замоля само админа, ако е възможно в съответната за това тема относно духовете да публикува никовете на людете,на които/редовно/ се случва да споделят общ IP адрес. Не, че в тия...ъъъ... лучени модерни времена е някаква гаранция, обаче все пак ще хвърли някаква светлина върху доста форумни взаимоотношения от всякакъв сорт :mrgreen: :mrgreen:
itzo
Писач без спирка
Писач без спирка

ПредишнаСледваща

Назад към Приказвалник