• Advertisement

Анкета: Съфорумник 2017

Интересна информация, статии ... . Тук може да пише всеки по всички теми, които го вълнуват.

Кой активен потребител трябва да се окичи с титлата "Съфорумник 2017"?

Анкетата свършва на 31 Декември 2017, 16:25:15

Mony60
4
13%
onufriy
1
3%
olga
1
3%
ivo75
2
7%
ysmivka
0
Няма гласували
rikiking
7
23%
itzo
2
7%
schachmatter
1
3%
bknf
2
7%
vl
2
7%
Митака ФУ
1
3%
amatama
5
17%
бонджорно'принчипеса
0
Няма гласували
novia
0
Няма гласували
zlateto
2
7%

Общо гласове : 30

Re: Анкета: Съфорумник 2017

Мнениеот Митака ФУ » 9 Декември 2017, 13:14:04

БорбЪта става много ,,дреких"...!

Сега ми се вадят и компромати... Какво ли още ще следва, само заради едната добронамерена покана за по зафт, с колегата Рики..?! Някой май също му се лизва домашна, ама не си казва... \:D/

Нека най-достойният победи :cheers:
Аватар
Митака ФУ
Редовен писач
Редовен писач

Снимки: 0
Благодарил: 107 пъти
Благодарено: 46 пъти

Мнениеот rikiking » 9 Декември 2017, 13:16:00

itzo написа:По едно време и нощни смени бичех, вече не, но ми е останал навикът за събуждане по странни часове . Не ме е срам да си призная работническо-селското битие, your Highness :mrgreen:

П.С. И ти ми идеш някакъв Джино Бианкалана на самочувствие и перконадувателство, ама кво от това? Тук всеки е онова, за което се представя.

:koledafun:
То само времето на събуждане да ти беше странното...нещо с нервите да не си ?... :laughing6:
Заради тия меко казано необичайни наряди, доста хора тука и за трол те тиражираха едно време, аз лично още не съм убеден напълно, но е възможно. :-k

itzo написа: ... your Highness

А така де, учиш се на обноски най-накрая. :king: Разрешавам ти също, като ме забележиш във форума да падаш по очи пред лаптопчето си с възгласи "О,Ваша Светлост,Мистър Кинг" или "Велики Милорд, Мистър Кинг,благодарим ти че ни осветли отново със слънчевото си присъствие". :laughing6:

:cowboy: :punk: :cowboy:

We can't help everyone, but everyone can help someone.
Ronald Reagan
Аватар
rikiking
Писач без спирка
Писач без спирка

Снимки: 1
Благодарил: 237 пъти
Благодарено: 425 пъти

Мнениеот itzo » 9 Декември 2017, 13:26:41

Митака ФУ написа:БорбЪта става много ,,дреких"...!

Става, каквато си я направите. Моите двама фаворити водят с много :laughing6:

Митака ФУ написа:... Някой май също му се лизва домашна, ама не си казва... \:D/ ...

Не позна. Oще не съм преполовил бурето със сливова.

rikiking написа:...А така де, учиш се на обноски най-накрая. :king: Разрешавам ти също, като ме забележиш във форума да падаш по очи пред лаптопчето си с възгласи "О,Ваша Светлост,Мистър Кинг" или "Велики Милорд...

"Милорд", кога те провъзгласим официЯлно. Засега ти стига "Височество" :laughing6:
Люди холопского звания — сущие псы иногда; чем тяжелей наказание — тем им милей господа.
itzo
Писач без спирка
Писач без спирка

Благодарил: 6 пъти
Благодарено: 232 пъти

Мнениеот Mony60 » 9 Декември 2017, 17:52:32

itzo написа:Ще замоля само админа, ако е възможно в съответната за това тема относно духовете да публикува никовете на людете,на които/редовно/ се случва да споделят общ IP адрес.

Идеята ти добра, но както го познавам админа, няма да го стори!

От кога мазата се нарича „мъза“? 8-[
Междувпрочем се казва „им наххинайн“( im Nachhinein).

Потребители благодарили на автора Mony60 за мнението:
vl
Рейтинг: 4%

Аватар
Mony60
Роден писач
Роден писач

Благодарил: 147 пъти
Благодарено: 184 пъти

Мнениеот rikiking » 9 Декември 2017, 18:34:40

Mony60 написа:
itzo написа:Ще замоля само админа, ако е възможно в съответната за това тема относно духовете да публикува никовете на людете,на които/редовно/ се случва да споделят общ IP адрес.

Идеята ти добра, но както го познавам админа, няма да го стори!

От кога мазата се нарича „мъза“? 8-[
Междувпрочем се казва „им наххинайн“( im Nachhinein).

Относно идеята за публичното оповестяване, низвергване и масово линчуване на акаунтите с повтарящи се IP-та и аз съм ЗА, въпреки идейните ми различия с ранобудния ицко и въпреки подозренията ми, че това упражнение едва ли ще помогне особено.Българите сме нация техническа. :mrgreen:

Ако се присъединим към идеята повече членове на форума, току виж Шефът решил да го направи.
Ronald Reagan

Потребители благодарили на автора rikiking за мнението:
vl
Рейтинг: 4%

Аватар
rikiking
Писач без спирка
Писач без спирка

Мнениеот itzo » 9 Декември 2017, 19:36:38

rikiking написа:... низвергване и масово линчуване на акаунтите с повтарящи се IP-та ...

Радикално настроен, както винаги :laughing6: На мен ми е достатъчно просто да знам, че Иван, Драган, Петкан и Мюмюн са едно и също лице, за да не си хабя клавиатурата излишно. Впрочем, готов съм да заложа скромно на това, че големият шеф в оставка а.к.а Велинград също хвърля по едно око тъдява, под име ново и вънкашност чужда :)
Люди холопского звания — сущие псы иногда; чем тяжелей наказание — тем им милей господа.
itzo
Писач без спирка
Писач без спирка

Мнениеот rikiking » 9 Декември 2017, 20:07:39

itzo написа:... че големият шеф в оставка а.к.а Велинград също хвърля по едно око тъдява, под име ново и вънкашност чужда :)

Въпросния бивш в оставка съм го чел слабо, само ми направи впечатление преди да се самоизтрие, като го напънахме по бежанската тема заедно с естира, че е див обамоид - мултикултуралист и със съзнание пропито с вилкоменсберайтшафт и "разбиране" за социалните хераусфордерунги на глобално ниво. :reindeer: Публикуваше някакви излияния подобни на антрефилетата на Дойче Веле от 2014/2015, че и май сам си вярваше на всичкото отгоре. :-k

Я кажи, кой е заподозреният акаунт ? :mrgreen:
Ronald Reagan
Аватар
rikiking
Писач без спирка
Писач без спирка

Мнениеот rikiking » 9 Декември 2017, 20:11:28

ivo75 написа:
rikiking написа: ....Ако се присъединим към идеята повече членове на форума, току виж Шефът решил да го направи.

Да го направим, а? Всички zaedno ;-) .

Шефе, айде бе , Коледа е .../почти/ ;-) Кога ще ни видиш друг път с ivo`75 да сме на едно мнение ? Нека да сме zaedno.
Последна промяна rikiking на 9 Декември 2017, 20:12:06, променена общо 1 път
Ronald Reagan
Аватар
rikiking
Писач без спирка
Писач без спирка

Мнениеот rikiking » 9 Декември 2017, 20:14:44

ivo75 написа:
rikiking написа:
itzo написа:... че големият шеф в оставка а.к.а Велинград също хвърля по едно око тъдява, под име ново и вънкашност чужда :)

Въпросния бивш в оставка съм го чел слабо, само ми направи впечатление преди да се самоизтрие, като го напънахме по бежанската тема заедно с естира, че е див обамоид - мултикултуралист и със съзнание пропито с вилкоменсберайтшафт и "разбиране" за социалните хераусфордерунги на глобално ниво. :reindeer: Публикуваше някакви излияния подобни на антрефилетата на Дойче Веле от 2014/2015, че и май сам си вярваше на всичкото отгоре. :-k

Я кажи, кой е заподозреният акаунт ? :mrgreen:

Нещо май бъркаш, тя му беше първи обожател или затова се ебаваше с нея, като аналфатал?

Доколкото разбирам, едно време тук е имало друг аналфатал. Аз съм тук активно от 2014,преди имах само един замразен акаунт с два поста ... [-( Аналфатала и Мирела ги ползвах десетина дена миналата година, като ми беше баннат този акаунт... проза...
А и тя му беше обожателка , докато не почна да му се кара накрая, но ти не беше тук. Тоя говореше точно по същия начин като теб на моменти и му се привиждаха навсякъде расисти. Даже мисля , че точно аз съм една от причините да се самоизтрие :laughing6:
Последна промяна rikiking на 9 Декември 2017, 20:23:49, променена общо 2 пъти
Ronald Reagan
Аватар
rikiking
Писач без спирка
Писач без спирка

Мнениеот rikiking » 9 Декември 2017, 20:21:14

ivo75 написа:
rikiking написа:...

Доколкото разбирам, едно време тук е имало друг аналфатал. Аз съм тук активно от 2014,преди имах само един замразен акаунт с два поста ... [-(
А и тя му беше обожателка , докато не почна да му се кара накрая. :laughing6:

Е, сега не се подценявай. Аз поне друг не си спомням, ти си сигурно историята си я забравил вече... онази с безработния турски гастарбайтър и застраховки, детски ли беше, абе чудесно го направи :mrgreen:

С аналфатала тогава бях почнал наред всички ..... спомних си сега, да беше свежо :mrgreen: Майтап да става , никога не съм имал нищо против нея.
Ronald Reagan
Аватар
rikiking
Писач без спирка
Писач без спирка

Мнениеот itzo » 9 Декември 2017, 20:48:55

rikiking написа:
ivo75 написа:...
Е, сега не се подценявай...

С аналфатала тогава бях почнал наред всички ..... спомних си сега, да беше свежо :mrgreen: ...

Не се и надценявай :laughing6:
itzo
Писач без спирка
Писач без спирка

Мнениеот rikiking » 9 Декември 2017, 21:16:38

itzo написа:
rikiking написа:
ivo75 написа:...
Е, сега не се подценявай...

С аналфатала тогава бях почнал наред всички ..... спомних си сега, да беше свежо :mrgreen: ...

Не се и надценявай :laughing6:

Поне се доизкажи . Въпросният случай беше доста свежо изпълнение наистина , да не би да си се засегнал по симпатия? :laughing6: Или ни тежи миналото свършено ... :reindeer:
Ronald Reagan
Аватар
rikiking
Писач без спирка
Писач без спирка

Мнениеот itzo » 9 Декември 2017, 21:49:03

Да не съм Исус, че да ми тежат чуждите...да кажем не грехове, ами щуротии :mrgreen: Май горе-долу на десетия пост като аналфатал беше ясен кой си и за какво се бориш, затова казвам-не се надценявай.
itzo
Писач без спирка
Писач без спирка

Мнениеот Mr.Bombastic » 10 Декември 2017, 15:01:50

Умилих се, стана ми едно мило, сълзи текът... :mrgreen:

Кажете сега какво точно искате да направя: 1) реабилитация на изгонени или 2) проверка на ИПта.

rikiking написа:
ivo75 написа:
rikiking написа: ....Ако се присъединим към идеята повече членове на форума, току виж Шефът решил да го направи.

Да го направим, а? Всички zaedno ;-) .

Шефе, айде бе , Коледа е .../почти/ ;-) Кога ще ни видиш друг път с ivo`75 да сме на едно мнение ? Нека да сме zaedno.
Аватар
Mr.Bombastic
Администратор
Администратор

Снимки: 250
Статии: 31
Благодарил: 462 пъти
Благодарено: 306 пъти

Мнениеот itzo » 10 Декември 2017, 15:34:48

Mr.Bombastic написа:...

Oпрощението по преценка на компетентния орган :) Акаунтите, ползващи общ/и ИП адрес/и биха били точно на място. За пример давам настоящото гласуване- за Бвана М'зунгу сме гласували със сигурност аз и Иво75, аматама и, естествено той самият за себе си :laughing6: Остават два гласа с неизвестен произход. Ако допуснем, че те са от втори партизански акаунт на някой от дотук изброените, то Негово Височество печели с вота на малцинството, подобно на идола си Доналд Първи Оранжевий :laughing6: :laughing6:
itzo
Писач без спирка
Писач без спирка

ПредишнаСледваща

Назад към Приказвалник