• Advertisement

Извини се бе!

Интересна информация, статии ... . Тук може да пише всеки по всички теми, които го вълнуват.

Re: Извини се бе!

Мнениеот rikiking » 29 Декември 2017, 14:16:19

И Сталин хич не е обединявал убийствата, обичал е да действа на парче - понякога и групово. Ако трябва да изброим тук всички убийства и престъпления на комунистите срещу българския народ, няма да стигне паметта на сървъра.

VaskoLeon написа:Той е един каканижеш лузър, утайка на обществото....!
:laughing6: :laughing6: :laughing6:
Последна промяна rikiking на 29 Декември 2017, 14:20:36, променена общо 1 път
We can't help everyone, but everyone can help someone.
Ronald Reagan

Потребители благодарили на автора rikiking за мнението:
vl
Рейтинг: 4%

Аватар
rikiking
Писач без спирка
Писач без спирка

Снимки: 1
Благодарил: 237 пъти
Благодарено: 425 пъти

Мнениеот itzo » 29 Декември 2017, 14:19:02

Айдеее...честита нова тема за дракане :laughing6: Основната разлика е, че в Германия съдиите са били външни, а у нас, във Франция а и на други места,между другото- вътрешни. Закономерно (по закона "когато Шефът каже да се пръдне ние обикновено се н@сираме) присъдите там, където свои са съдили свои, са далеч повече и по- тежки. Ку не вярваш погледни в Библията оная история с адаша ми и старейшините Иудейски :laughing6:
Люди холопского звания — сущие псы иногда; чем тяжелей наказание — тем им милей господа.
itzo
Писач без спирка
Писач без спирка

Благодарил: 5 пъти
Благодарено: 227 пъти

Мнениеот rikiking » 29 Декември 2017, 14:38:08

itzo написа: ... там, където свои са съдили свои...

За България спокойно можем да напишем глагола "убивали", а не "съдили" ... Тъй като тъй "Народен съд" е една жалка пародия на правосъдие, а "съдии" в по-голямата си част са били разни съветски шпиони бивши разбойници-шумкари, крадци на мандри, неграмотни овчари и чистачи на обори, които книга не са държали в ръката си, та камо ли да са имали понятие от правила и закони ...

Присъдите са е били издавани съгласно генералните указания от Москва и на основата на разправа с инакомислещите, включително и комунисти несъгласни с Кремълския курс, уреждане на лични вражди и присъди с цел заграбване на имоти и имущество в полза на "съдиите" , техните родственици и съпартийци.
Ronald Reagan

vl

Аватар
rikiking
Писач без спирка
Писач без спирка

Мнениеот rikiking » 29 Декември 2017, 17:40:53

ivo75 написа:
rikiking написа:И Сталин хич не е обединявал убийствата, обичал е да действа на парче - понякога и групово. Ако трябва да изброим тук всички убийства и престъпления на комунистите срещу българския народ, няма да стигне паметта на сървъра.

:laughing6: :laughing6: :laughing6:

Има напредък, вече втори ден не съм прочел нищо за Мути и бежанците :mrgreen: Да иляди кралят-форум \:D/

Обаче при теб развитие не се наблюдава. Само днеска четох поне четири пъти дежурните ти писания за католиците и Светия Престол. :mrgreen:
Ronald Reagan

vl

Аватар
rikiking
Писач без спирка
Писач без спирка

Мнениеот VaskoLeon » 29 Декември 2017, 19:08:59

ivo75 написа:Отказвам! Сравнявате през просото, обявявате официални процеси и игнорите останалите, оставям го на вашата съвест.
Нищо не мога да направя и по въпросa, че Народният съд е обединил всичко в едно и са гледали да го свършат набързо, пък немците въобще не са бързали да започват....

За пръв път съм съгласен с вас, Каканижев! ;-)

В Германия след 1945 година много бивши престъпници просто стават служители на новата република, Аденауер има нужда от тях! Затова няма масова разправа с тях, както справедливо е станало в България!

Родата на моята жена има убит от Народен съд, бил е полицейски шеф на Скопие. Дори тя не смята Народният съд за несправедлив, идва момент, когато който какво е дробил трябва да го сърба с лихвите!! :-({|=
Аватар
VaskoLeon
Писач без спирка
Писач без спирка

Снимки: 66
Благодарил: 59 пъти
Благодарено: 50 пъти

Мнениеот rikiking » 29 Декември 2017, 20:47:16

ivo75 написа:
rikiking написа:
ivo75 написа:806, откъде го изкопа това число бре? Нали бяха 36? Или пък според теб бяха само 12...? Вземи се реши там, колко точно и смятай, бриши, ти си крал, бре, каквото кажеш това е :mrgreen:

ivo75 написа:...In den drei Westzonen verurteilten alliierte Militärgerichte insgesamt 5025 deutsche Angeklagte. In 806 Fällen wurden Todesurteile ausgesprochen, von denen 486 vollstreckt wurden....

Това комунетата по Нова Година май почна вече и алкохолната деменцията да ви хваща, по примера на вожда и учителя ви, та не си спомняте вече какво сте писали наскоро. :laughing6:

--------------------------------------------
VaskoLeon написа:Той е един каканижеш лузър, утайка на обществото....! :laughing6:

Тъй, тъй, почваш да ме цитираш, напредваш назад :mrgreen: , както може би си прочел пише военен съд. Като прибавим и тези 36 от Нюрнбергските процеси, вече сме на 842. И сега всичкото това го умножаваме по...

в България са осъдени на смърт осемдесет и пет ПЪТИ по-голям брой "военнопрестъпници", отколкото в Германия.

842x85= 71570 души

Браво кралю, ти го можеш. Следвайки разсъжденията си и с малко помощ от моя страна, успя да разкриеш, колко точно "военнопрестъпници"- 71570 са избили българите. =D> =D> =D> :mrgreen:

Почна вече и да манипулираш и фалшифицираш цитатите ли , бе каканиж ? Жалък си вече в интелектуалното си безсилие.

Триеш името на ицо в цитата за осемдесетте и пет пъти - и го приписваш на мен ? [-X
Типично в стила на тези , които защитаваш ...Но почваш съвсем да се излагаш с тия плитки номера.
И си вземи си едно валидолче, че явно много си се разпалил,то не става само с ракия и червено вино по димитровски :mrgreen:

Та да ти припомня какво съм писал , копвам го та дано освежи скромната ти памет:
-------------------------------------
Население България 1946 г - 7 029 349
Убити от "Народния съд" - 2730 българи

Население Германия 1949 г - Западна 49 187 000 / Източна 18 892 000
Осъдени на смърт немци от съюзното командване във западните окупационни зони - 806

Или дори да броим само населението на ФРГ , то съотношението е 50 милиона към 7 милиона, тоест в седем пъти по-малка България имаме близо четири пъти повече жертви на "Народния съд" отколкото в родината на нацизма !!!

За ГДР не ща и да проверявам, там съм сигурен , че червените ментори и учители на нашите "народни" убийци са се справили повече от блестящо...
Ronald Reagan
Аватар
rikiking
Писач без спирка
Писач без спирка

Мнениеот itzo » 29 Декември 2017, 20:49:15

ivo75 написа:... в България са осъдени на смърт осемдесет и пет ПЪТИ по-голям брой "военнопрестъпници", отколкото в Германия.

Това число си е мое, не негово. Изрично уточних, че се отнася единствено до сравнението между народния съд и нюрнбергскиТЕ процеСИ. И ме караш вече да се потретвам, че

itzo написа:...резултатът от всичките нюрнбергски процеси накуп са общо тридесет и шест смъртни присъди, колкото и да не му се вярва на Васко Ле...(който там от двамата Васковци е взел връх в акаунта :laughing6:) в оная другата тема. Сигурно има и други съдени осъдени впоследствие, сигурно има и доста избити без присъда...

Не ти отива на европейската либерална ориентация да прилагаш в спор похватите на известния оранжев клоун оттатък Голямата Локва :laughing6: :laughing6: :laughing6:
Люди холопского звания — сущие псы иногда; чем тяжелей наказание — тем им милей господа.
itzo
Писач без спирка
Писач без спирка

Мнениеот rikiking » 29 Декември 2017, 20:51:46

itzo написа:Не ти отива на европейската либерална ориентация .......

Друг път европейска ... тежка наследствена задунайско - ючбунарска червена обремененост .... това е диагнозата :mrgreen:
Ronald Reagan

vl

Аватар
rikiking
Писач без спирка
Писач без спирка

Мнениеот itzo » 29 Декември 2017, 21:05:34

rikiking написа:... червена обремененост ...

Забелязвам голяма мода в тоя форум да се обявява този или онзи за комуне, включително от хора, очевадно изповядващи комунистически идеали(не става въпрос за теб, те си знаят кои са :laughing6: ) Горе- долу по същия сценарий навремето другарите са осъдили и изтрепали камара народ в опит да се докажат пред новите господари като послушни и изпълнителни товаришчи, на които може да се довери управляването на Задунайская губерния, мисля.
itzo
Писач без спирка
Писач без спирка

Мнениеот rikiking » 29 Декември 2017, 21:13:15

Не ги знам кой и какво, аз за първи път си позволявам да нарека някого комуне и го правя защото съм убеден на 100% в диагнозата, в резултат на многомесечните ми наблюдения.
Ronald Reagan

vl

Аватар
rikiking
Писач без спирка
Писач без спирка

Мнениеот rikiking » 30 Декември 2017, 00:43:02

ivo75 написа:
rikiking написа:Не ги знам кой и какво, аз за първи път си позволявам да нарека някого комуне и го правя защото съм убеден на 100% в диагнозата, в резултат на многомесечните ми наблюдения.

Ей, верно ли бе? Ти лъжата за добАр ден ли я имаш :mrgreen: Може би трябва да си спомниш ФАТАЛЕНАНАЛ....Добре, че съм си много впечатлителен, иначе туко виж съм се обидил :mrgreen: Радвам се, че ви помогнах да изчислите, кой, колко и кога е утрепал. Също така стана и ясно, кой, кого би утрепал, пусто не се предлага, като възможност. Вас двамцата ако ви дадат НСИ ще изкарате България най-богатата и проспериращата страна на света. Нещо ще премълчите, друго ще раздуете, трето няма да влиза в изчисленията, за да не разваля резултата и хоп готово. Единият ще вика 85 пъти, другия 12, после 4 пъти, после 36, 806 за напасване. Както казваха у наше село еваларката ви бичим, сложихте и двубуквения в малкия ви джоб :mrgreen:

Аз на твое място бих спрял да каканижа и бих си взел урок. Честно казано поведението ти тази вечер говори най-вече за димитровски плам в очите и най-вече в гълтока. :mrgreen:
Важно е да празнуваш успеха, но по-важно е да обърнеш внимание на уроците от неуспеха. – Бил Гейтс
-------------------------------------------------------

VaskoLeon написа:Той е един каканижеш лузър, утайка на обществото....! :laughing6:
Ronald Reagan

vl

Аватар
rikiking
Писач без спирка
Писач без спирка

Мнениеот Митака ФУ » 30 Декември 2017, 01:21:34

Ей, не ви ли свърши ракията в мазето....? Не се спряхте да се дъвчите взаимно.... Колко алкохол се е пролял днес?! #-o
Аватар
Митака ФУ
Редовен писач
Редовен писач

Снимки: 0
Благодарил: 107 пъти
Благодарено: 46 пъти

Мнениеот rikiking » 30 Декември 2017, 10:42:44

ivo75 написа: Писа първо за 12 срещу незнам, колко точно, после изведнъж числото почна да расте ....

Така, а сега да видим дали е почти 4 пъти или малко повече от 3 пъти, и кой, как жалко манипулира?

Значи не било видиш ли почти четири пъти, а малко повече от три пъти ? До този гениалнен извод ли стигна накрая ? =D>

Вече ти напомних,че не аз а ицо писа за 12, 36 итн. Нещо е голям бъркоч в главата ти. Като ти се намести чивията , вземи прочети назад темите, да си припомниш кой и какво ...

Аз каквото е трябвало съм го написал, даже съм ти го копнал отново да си го четеш и ти чак си го цитирал даже... ;-) Не смятам да копи пействам за трети път.

P.S.
Ако нямаш зелева чорба, че в Германия е кът, иди до някой близък турски или руски магазин и се помоли да ти отсипят малко от бидона, че май е още голяма мътилка в главата ти, съдейки по горните писания. :laughing6:

-----------------------------------------------------
:laughing6:
Ronald Reagan

vl

Аватар
rikiking
Писач без спирка
Писач без спирка

Мнениеот VaskoLeon » 30 Декември 2017, 10:56:48

itzo написа:Изрично уточних, че се отнася единствено до сравнението между народния съд и нюрнбергскиТЕ процеСИ.

Типичен комуняшки метод, да сравнявате всички осъдени българи със само една малка част осъдени германци, и да правите генерални изводи, това се нарича стъкмистика! :mrgreen:
Аватар
VaskoLeon
Писач без спирка
Писач без спирка

Снимки: 66
Благодарил: 59 пъти
Благодарено: 50 пъти

Мнениеот rikiking » 30 Декември 2017, 11:04:21

Ей нЕмаш си мяра. Да виждаш тези дванадесет да съм ги включвал в сметките. Споменал съм Нюрнбергския съд в единствено в контекста, а ти вадиш произволни цитати от ицо, от мен и от незнам кого и се опитваш да размътваш темата.

Айде да копнем за трети път, че пак почна да извърташ сметката. :mrgreen:

А когато цифрите говорят и боговете ...

Население България 1946 г - 7 029 349
Убити от "Народния съд" - 2730 българи

Население Германия 1949 г - Западна 49 187 000 / Източна 18 892 000
Осъдени на смърт немци от съюзното командване във западните окупационни зони - 806

Или дори да броим само населението на ФРГ , то съотношението е 50 милиона към 7 милиона, тоест в седем пъти по-малка България имаме близо четири пъти повече жертви на "Народния съд" отколкото в родината на нацизма !!!
Ronald Reagan

vl

Аватар
rikiking
Писач без спирка
Писач без спирка

Следваща