• Advertisement

Коронавирус - какво предстои?

Интересна информация, статии ... . Тук може да пише всеки по всички теми, които го вълнуват.

Re: Коронавирус - какво предстои?

Мнениеот vl » 22 Май 2020, 15:08:10

Както си я подкарал, май от мен занапред ще чакаш отговор докато си жив и то по всякакви въпроси!

Тедрос Гебрейесус, директорът на СЗО, е бил топ член на терористична организация

https://www.setlansbg.com/tedros-gebrey ... anizatsia/
Аватар
vl
Писач без спирка
Писач без спирка

Благодарил: 462 пъти
Благодарено: 191 пъти

Re: Коронавирус - какво предстои?

Мнениеот VaskoLeon » 24 Май 2020, 14:17:29

vl написа:Както си я подкарал, май от мен занапред ще чакаш отговор докато си жив и то по всякакви въпроси!

Не ти е удобно да кажеш истината? :mrgreen:

СЗО се финансира 20% от членски внос на страните членки на ООН. Останалите 80% идват от концерни и фондацийки, като тази на Бил Гейтс. Техните пари винаги се дават с определена цел. Който плаща поръчва музиката, българска поговорка!

Например допустимото ниво на холестерол в кръвта беше снижено от СЗО от 250 на 200 единици, с които акт за една нощ десетки милиони граждани станаха "болни" и харчат пари на здравните каси, които влизат в джобовете на фармацевтичните концерни. По подобен начин бе свалена границата на захар в кръвта, от 7,5 на 6,5.

Ама твоите "теми" се плъзгат по повърността на проблемите, общо взето копи и пейс, но все пак ние сме форум и по-важно за нас да знаем какво мислиш, а не кой какво е лъгал по дадена тема! Или не знаеш какво е казал Чърчил за стъкмистиките наречени статистически проучвания? Вярвам само на статически проучвания, за който съм платил аз! Щото който плаща поръчва музиката! :mrgreen:
Аватар
VaskoLeon
Писач без спирка
Писач без спирка

Снимки: 66
Благодарил: 59 пъти
Благодарено: 52 пъти

Предишна

Назад към Приказвалник