• Advertisement

Летище Варна до Автогара

Was Sie schon immer über Bulgarien wissen wollten - Land und Leute...

Летище Варна до Автогара

Мнениеот Igel » 1 Юни 2006, 10:16:39

Здравейте, имам нужда от малко помощ! В неделя сте летя за БГ - Варна, проблемът, е че не познавам града и до сега не ми се е налагало да се оправям сама..... Някои може ли да ми каже как от летището да стигна до автогарата, трябва да стигна до Стара Загора. Благодарна съм за всяка информация!
Аватар
Igel
Нов потребител
Нов потребител

Благодарил: 0 пъти
Благодарено: 0 пъти

Re: Летище Варна до Автогара

Мнениеот azbuk » 1 Юни 2006, 10:40:51

Igel написа:Здравейте, имам нужда от малко помощ! В неделя сте летя за БГ - Варна, проблемът, е че не познавам града и до сега не ми се е налагало да се оправям сама..... Някои може ли да ми каже как от летището да стигна до автогарата, трябва да стигна до Стара Загора. Благодарна съм за всяка информация!

здрасти. понеже си от стара загора, а аз съм родена там, трябва да се опитам да дам някой акъл. :) :)

от летището във варна има автобус до автогарата, не знам обаче на колко време върви. иначе автобуси за стара загора има редовни. ако пристигаш обаче с онези ужасни нощни полети, може да е проблематично и да трябва да хващаш такси. ако е такъв случаят, кажи и ще питам снаха ми за телефони на евтини таксита. тя трябва да знае, защото е от варна. аз едно време ги имах, но тъй като отдавна не съм си ходила, съм ги забутала някъде.
Аватар
azbuk
Златен писач
Златен писач

Благодарено: 5 пъти

Мнениеот liverbird » 1 Юни 2006, 15:51:30

Забравила съм вече номерата на евтините таксита във Варна за жалост :evil: , само помня, че се возих все с Ласия, може и да успееш да им намериш номера в интернет. За информация можеш да погледнеш и на този сайт www.moreto.net .
Автобусът, който ще ти е най-удобен е 409. На летището трябва да питаш къде е спирката му; той пътува директно до автогарата и то за не повече от 15мин. Дори да е нощен полет няма да е такъв проблем, защото лятото,мисля, тръгват автобусите от към 4.30ч даже.
Me? No, man! I don't wanna be a God..... That is way too much pressure!

Представи се в Заедно сега

Аз използвам нашето куче-търсач. А ти?
Аватар
liverbird
Професионалист
Професионалист

Благодарено: 2 пъти

Мнениеот Igel » 1 Юни 2006, 20:41:44

Пристигам по обяд във Варна, предполагам, че това доста улеснява нещата... Благодаря много за информацията :) :)
Аватар
Igel
Нов потребител
Нов потребител

Благодарено: 0 пъти

Назад към Da werden Sie geholfen