• Advertisement

Отнемане на родителски права

Форум за семейните българи.

Отнемане на родителски права

Мнениеот konteska » 20 Юни 2010, 09:52:09

здравейте пише ви една майка на две деца.Едното на 4 другото на 3 годинки .От скоро сам в бг и от скоро разбрах че бащата иска е спрял безсрочното ми пълномощно с което пътувахме с децата.Много съм притеснена той иска децата ми да са в бг за да осъществява свийданията си с тях.немога да допусна това.Изпитвам ужас от това че мое той да ги вземе по съдебното решение му се падат за 24 часа двапати в месеца както и с майкаму двапати в месеца за по 2 часа.той нени търсеше в чужбина нито по телефон нито е плащал издръжка само веднъж имах обаждане от него че 6тиал да си търси правата и ако не с закона 6тиал да намери други начини
6тиал д акаже че сегашния ми съпруг е отвлякал децата за органи.че аз съм алкохоличка че той е наркоман и такива неща
още нямам достъп до жалбата за да съм сигурна какво точно е писал
но от закрила на детето идваха удомаи водиха разпит с мен с децата и с мажами.и аз им казах за поведението на бившият ми съпруг за инцидентите които са били по време на брака и защо неискам да давам децата не само на него но и на майкаму.но тази жена вобще не даде интерес на нещата които и казах каза само че бащата бил коректен към мен и неказвал нищо лошо за мен само искал да си вижда децата.и че 6тиали да ме глобят по 2000лв на дете ако недавам децата.вобще необърнаха внимание на това което споделих с тях за негои за майкаму и за моралното им поведение неодобно ми е да споделям в подробности .знам че и деца понякога четат и се интересуватот форумите.но искам да знам какмога да отнем аправата на този човек .неми дава издръжка .вземал е децата няколко пъти като са били в бг и ми ги връща пищящи и ревящи неискат да ме прегръщат неискат да говорят с мен държат си ушите запушени и изпадат в нервни кризи особенно по голямото ми детенце.когато бяхме навън не осъществяваше никакъв контакт с нас дори по телефона
предлагала сам му да му платя билета при заплахата му за която споменахпо гореда дойде да ги види отказа ми категорично
губя си работата ако стана още малко мажами също много от парите за наема които сме предплатили и които се трупа защото имаме съквартиранти на долния етаж и го делиме нашата част остава и им тежи дължим им пари.и билетите ни също ще пропаднат
детето ми от септември трябва да е на предучилищна по тукашните закони.а аз искам то да учи там за да мо0же да има някакво бъдеще .съгласете се че тук няма такова за децата.незнам ще какво да разкажа просто сам в безишодича ако някои може да ми даде съвет благодаря предварително
liverbird : писането на латиница не е разрешено. Моля за целта ползвайте помощните средства горе вдясно! Аз лично препоръчвам линка Латиница>Кирилица, където въвеждате вече набрания текст на латиница и той бива "преведен" на нашата си кирилица.
Последна промяна liverbird на 20 Юни 2010, 10:04:21, променена общо 1 път
Причина: латиница
konteska
Нов потребител
Нов потребител

Благодарил: 0 пъти
Благодарено: 0 пъти

Назад към Семейство