• Advertisement

Eвтин хостел за нова година в Амстердам

Еми за тва, онова и т.н. Тука може да пише всеки по всички теми, които го вълнуват.

Eвтин хостел за нова година в Амстердам

Мнениеот stereo_girl » 26 Ноември 2006, 14:45:16

Някой днае ли за някое по-евтино местенце (хостели или ва частно) в Амстердам за период 3-4 дена в Амстердам? Защото нищо не мога да намеря, което да е available .. Всичко е заето... Отворена съм за всякакви предложения.
Мерси
Аватар
stereo_girl
Роден писач
Роден писач

Благодарил: 0 пъти
Благодарено: 0 пъти

Мнениеот daisy » 26 Ноември 2006, 18:56:36

Здравей, една моя приятелка беше ходила през лятото и каза, че спала в някакъв хостел за 70 евро двойна стая (в центъра, само без телевизор и хавлии, както ми обясни). Ако те устройва, ще питам за координати.
Аватар
daisy
Роден писач
Роден писач

Благодарил: 45 пъти
Благодарено: 108 пъти

Мнениеот stereo_girl » 26 Ноември 2006, 23:33:11

Ще съм ти много благодарна, защото не успяхме с приятеля ми нищо да намерим ...Вече се отчаяхма съвсем... Всичко беше заето или на някакви огромни цени. :)
Аватар
stereo_girl
Роден писач
Роден писач

Мнениеот velingrad » 26 Ноември 2006, 23:44:21

Ако не харесваш нещо, промени го. Ако не можеш, промени отношението си. Не мрънкай.
На народите с къса памет,
преходите им са много дълги!
Аватар
velingrad
Доживотен
Доживотен

Снимки: 392
Благодарил: 659 пъти
Благодарено: 712 пъти

Амстердам

Мнениеот ifka » 5 Март 2008, 15:05:22

Здравейте, за първи път пиша тук и реших да се обърна за помощ...

Търся low cost компании за полети до Амстердам. Прегледах всички компании, но са доста високи цените. Става дума за двупосочен билет - отиване и връщане, като престоят ми ще е 3, 4 дни. Чудех се дали бихте ме посъветвали няма ли да излезне по-изгодно да се пътува със самолет до Кьолн примерно и от там с влак до Амстердам или да разчитам само на директен полет, тъй като искам да закупя двупосочен билет!?
Благодаря предварително на всички, които биха ме посъветвали с инфо, линкове, фирми, компании или изгодни начини да се добера до там:) Пътуването ще е на 04, 05, 06 април, 3, 4 дни предстой и обратно в София!

Също така прочетох за този хостел или хотел, център за 70 евро двойна стая. Бихте ли ми дали координати.

Много, амааааа много благодаря!
Аватар
ifka
Нов потребител
Нов потребител

Мнениеот ifka » 5 Март 2008, 15:36:42

Много, много благодаря...
Ако закупя двупосочен билет от София до Дормунд ... имам чувството, че когато пристигда до Дормунд ... съвсем ще се объркам, влакове, чудеса...чак страшничко ми става!?
Плюс това ще съм букнала двупосочен София - Дормунд и обратно, което означава, че от Амстердам трябва да тръгна и аз не знам кога, че да съм Дормунд, за да се върна в БГ...?!
Става май сложно:(, чиста работа си е с директен самолет от София до Амстердам и обратно..., но дебна за ниски цени.

По отношение на този хостел, линкчето не се отваря...и трябва ли да използвам транспорт до централните части, ако се настаним там!?
:) Иначе ще кажа, че ти ме изпращаш:) може да има прИмоция:)

Благодаря!

А...забравих да допълня, че нищичко не разбирам от немски, а този сайт ми се вижда полезен, но ... неразбираем за мен!
Аватар
ifka
Нов потребител
Нов потребител

Назад към Общ форум