• Advertisement

Фирма HERMES-Traunstein мами хората

Форумът, който касае всеки!

Фирма HERMES-Traunstein мами хората

Мнениеот imoto » 21 Юли 2014, 18:53:54

Работя като куриер във фирма хермес седалищте траунстеин.ХОРА фирмата е параван на един немски бандит като за шеф е назна4ен български глупак които с подписа си се е преварнал във GESCHEFURER незнам дали го написах правилно но няма зна4ение и така немския бандит си измива ръцете с тази пионка при проблеми.Та този глупак лъже хора по тел.от БЪЛГАРИЯ да доидат в германия работа уредена жилищте идват и по4ват да се4ат пари а да незабрава с български номера трябва да са им колите нямало проблем ХОРА поинтересуваите се неможе да работите с български номера тук.Естествено ХОРАТА се лъжат всеки иска да избяга от мизерията теглят кредити купуват коли взимат по някои евро назаем и дофтасват естествено на място вси4ко ве4е е по разли4но от казаното по телефона,поработват някои ден за бес пари естествено плаштат си хотел4е и след няколко дни парите им сваршват и се 4удат кво да прават.Да не забравя трябва да направят фирма сас някои от колегите си GBR поинтересуваите се и за това.И подписват договор с немската фирма със управител естествено този български глупак да не забравя името му ПЕТКО ПЕТКОВ, та този договор естествено испипан до наи малката подробност от немския бандит и връ4ен ви да го подпишете 99,5 процента от ХОРАТА естествено незнаят какво подписват казва им ште работиш на 1 евро на пакет няма проблем 100 пакета 100 евро на ден ехее 4ок пара си казва всеки но не е така защтото данъците,подръжката и горивото на автомобила са за ваша сметка а данъците са много повярвайте ми от ли4ен опит ви го казвам дори не си представяте за какви нещта щте плащтате данъци но това естествено се спестява по телефона.дори и да решите да напусните НЕЗАБРАВЯИТЕ договора запо4ва се преследване ако избягате с пакети съдят ви процеси дела ште ви се завие свят ако пуснете предисвестие КАКТО ас и колегата ми искахме по цивилизован на4ин да се махнем по4ват се мизерии писма дължите пари за еди какво си за еди што си и няма да видим сигурно една стотинка но както и да е ние ште си спазим предизвестието на моя колега жена му знае перфект немски и тя ни движи делата.да незабравя РЕКЛАМАЦИИТЕ откраднат пакет плащташ колкото струва естествено клиент обадил се за нешто да пита плащташ 125 евро дрехи всеки месец си ги плащташ кражби от твоето заплащтане всеки месец,не ми се пише пове4е 4е ме заболяха о4ите които иска нето друго да ме пита оставам тел.*** (изтрит по желание на автора - Бойко) няма да си крия името не ме е срам от нищто казвам се ***,а единствено от ония глупак които е бЪлгарин и които рано или късно щте влезе във затвора защтото тои е управител на фирмата по документи а германеца е 4ист пред закона.4ао за сега питайте каквото ви интересува имам и скаип ***

По желание на автора изтрих всички лични данни, по този начин сигналът остава по същество анонимен. Бойко
Последна промяна boyko123 на 10 Февруари 2016, 21:49:15, променена общо 3 пъти
Причина: Заглавие, главни букви, по-подходящ форум
imoto
Нов потребител
Нов потребител

Благодарил: 1 път
Благодарено: 1 път

Re: Фирма HERMES-Traunstein мами хората

Мнениеот iniuta » 21 Юли 2014, 19:46:50

Несъмнено това, което ви се е случило е безкрайно неприятно. Пожелавам възможно най-добрата развръзка.

Чудя се обаче, преди да тръгнете така на сляпо, само след 1-2 телефонни разговора, поинтересувахте ли се малко къде отивате? В този форум и на други места конкректно за куриерската работа в Хермес и разни подизпълнителни на по-големи фирми е писано много. За риска да си самонает - също.
Аватар
iniuta
Златен писач
Златен писач

Снимки: 256
Благодарил: 173 пъти
Благодарено: 202 пъти

Мнениеот imoto » 21 Юли 2014, 21:30:42

Благодаря.Проверих на място за какво става въпрос ас съм в Германия но си казах като всяка фирма и тук не си оби4ат шефа, няма лошо може пък и да не е толкова лош 4овек но се оказа поредната сган с която се сблъсквам.Скоро му се вижда края ще ви разкажа как е завършило вси4ко,да се извиня на хората които пак ще търсят правописни грешки МОИТЕ ГРЕШКИ СА ВАШИ УРОЦИ
imoto
Нов потребител
Нов потребител

Мнениеот max » 21 Юли 2014, 21:35:07

Преди време ми беше изтрито мнение само защото нарекох циганите-мангали, а този употребява думите "сган", "глупаци", но мненията му от съчувствие може би остават или се лъжа? [-X
max
Златен писач
Златен писач

Благодарил: 50 пъти
Благодарено: 148 пъти

Мнениеот imoto » 21 Юли 2014, 21:42:53

И моето мнение за теб беше истрито .мах. Може би бил полезен на хората с някоя услуга съвет отколкото укори за правописни грешки.
imoto
Нов потребител
Нов потребител

Мнениеот max » 21 Юли 2014, 22:05:07

При такъв свършен факт като ситуацията при теб какъв съвет да дам? Съжалявам и е наистина неприятно, това което ти се е случило.
max
Златен писач
Златен писач

Мнениеот imoto » 21 Юли 2014, 22:22:39

Сега ве4е прозву4а като 4овек а не като псевдонима (мах) аз не искам съвет за мен благодаря аз ще се оправя,искам да предупредя следващите жертви на тази измама защото идеята на саита е zaedno.de
imoto
Нов потребител
Нов потребител

Мнениеот max » 21 Юли 2014, 22:53:14

Макс не е псевдоним, а истинското ми име, казвам се Максим и също не съм анонимен. ;-)
max
Златен писач
Златен писач

Мнениеот imoto » 21 Юли 2014, 22:56:14

:thumbleft:
imoto
Нов потребител
Нов потребител

Мнениеот mitko85 » 1 Август 2014, 21:04:23

Здравейте, понеже има една обява за работа, като куриер в http://www.jobs.bg/f2374076, искам да попитам, дали някой има представа, за същите ли измамници става въпрос?Защото, ако се съди по описанието на обявата звучи добре.

Благодаря
mitko85
Нов потребител
Нов потребител

Благодарил: 3 пъти
Благодарено: 0 пъти

Мнениеот mitko85 » 2 Август 2014, 11:11:29

Благодаря за разяснението, но този сарказъм ми се стори малко излишен.
Ясно е, че от нискоквалифицирана работа никой не е забогатял. То и в БГ работата с куриерските фирми стои горе-долу по същия начин.Поставят се невъзможни на практика задачи и се търси причина след това да ти режат от заработеното.
Но идеята ми беше, поне условията при които се сключва договор с работодателя да са коректни, а не както беше описано по-горе в темата(ако някой е имал отношения с тази фирма разбира се).
mitko85
Нов потребител
Нов потребител

Благодарил: 3 пъти

Мнениеот imoto » 3 Август 2014, 19:25:15

Да поясня обявите в БГ.Се пускат от съпругата на въпросния ПЕТКО ПЕТКОВ пише се БИЛЯНА ПЕТКОВА а истинското и име е БОРЯНА.Да не забравя да ви кажа накарах един мои приятел от БГ да се обади да пита за работата вси4ко казано беше много красиво и цветно описано НО казах му да пита като пристигне къде ще го настанат и познайте какво му казаха ами ще спиш няколко дни в халето докато си НАМЕРИШ квартира а там няма нито баня нито легло никакви 4овешки удобства,въпроса с квартирите в цяла Германия е много слошен особено като разберат 4е си БЪЛГАРИН

Потребители благодарили на автора imoto за мнението:
mitko85
Рейтинг: 4%

imoto
Нов потребител
Нов потребител

Мнениеот kyky » 4 Август 2014, 14:47:09

Абе хора, ходете се цанете за велокуриери. Условията са много по-хуманни, от това което чета тук. Работих преди 2 години на 400 евро. Плащат на час 9 евро. За всяка доставка диспечерът ти дава един времеви прозорец сметнат с гугъл мепс. Ако често си много бавен просто не ти удължават договора. Колелото в началото е от теб, по-нататък имаш шанс за служебно. И по принцип при всяка нископлатена работа процентът немци сред колегите е индикатор колко е добре или зле.

Потребители благодарили на автора kyky за мнението:
daisymm
Рейтинг: 4%

kyky
Редовен писач
Редовен писач

Благодарено: 67 пъти

Мнениеот pecov » 23 Ноември 2014, 19:20:32

Извинете това за същата фирма Хермес ли става за въпрос която е със седалище Хамбург? :bath:
pecov
Нов потребител
Нов потребител

Благодарил: 2 пъти

Мнениеот Stojan » 24 Ноември 2014, 13:48:18

Разбирам възмущението ви, но!
1. Какво сте очаквали от българин, който да предлага работа за българи? Добрите условия са по-скоро изключение.
2. Преди да слагате такива дискредитиращи заглавия за фирми, запознахте ли се със съставите § 187 Verleumdung и § 186 üble Nachrede от НК на Германия. Защото тия също могат да четат и после, ако рекат, ще ви осъдят.
Ето и Хермес Хамбург е споменàта, макар и във въпрос. Хора, внимателно. На територията на действието на законите на Германия сте.
Stojan
Роден писач
Роден писач

Благодарил: 110 пъти
Благодарено: 263 пъти

Следваща

Назад към Работа, данъци и осигуровки