• Advertisement

Препоръка за добър адвокат в Пловдив

Добре дошли на всички посетители от Швейцария

Препоръка за добър адвокат в Пловдив

Мнениеот CHBG » 30 Ноември 2006, 13:05:07

Някой може ли да ми препоръча надежден и сериозен адвокат в Пловдив, занимаващ се с покупко-продажба на недвижими имоти в недовършено състояние? Предварително благодаря за отзивчивостта.
Аватар
CHBG
Роден писач
Роден писач

Снимки: 7
Статии: 1
Благодарил: 32 пъти
Благодарено: 119 пъти

Мнениеот stereo_girl » 30 Ноември 2006, 21:47:26

А тва какво общо има с Швейцария?
Аватар
stereo_girl
Роден писач
Роден писач

Благодарил: 0 пъти
Благодарено: 0 пъти

Мнениеот CHBG » 1 Декември 2006, 07:59:43

stereo_girl написа:А тва какво общо има с Швейцария?

С Швейцaрия нищо. Просто си мислех, че има българи, живеещи като мен в Швейцaрия, които вместо да задават глупави въпроси, биха се отзовали с добър съвет, тъй както аз бих го направила.
Аватар
CHBG
Роден писач
Роден писач

Мнениеот batemisho » 1 Декември 2006, 20:35:58

Михаил Екимджиев е едно от най-известните имена сред Пловдивската колегия.Само че е специалист по правата на човека, а за недвижими имоти не знам. Нямам лични впечатления, нито сме се срещали, само го номинирам, защото си е известен.

info
Аватар
batemisho
Редовен писач
Редовен писач

Благодарил: 14 пъти
Благодарено: 20 пъти

Мнениеот CHBG » 4 Декември 2006, 13:39:11

batemisho написа:Михаил Екимджиев е едно от най-известните имена сред Пловдивската колегия.Само че е специалист по правата на човека, а за недвижими имоти не знам. Нямам лични впечатления, нито сме се срещали, само го номинирам, защото си е известен.

info

Много благодаря
Аватар
CHBG
Роден писач
Роден писач

адвокат в пловдив

Мнениеот sem » 20 Юли 2008, 10:13:30

Уважаема CHBG, ако още с първият Ви въпрос бяхте изяснели че живеете в Швейцария и тъпсите адвокат в Пловдив нямаше да се наложи да ви питат - "..А тва кавво общо има със Швейцария". Вашия отговор ми звучи като заяждане, а позволете ми това съвсем не е хубаво. Във форума ВСИЧКИ сме равни, независимо кой колко е умен и се опитваме някак си да помогнем един-другиму. Извинявай, но мисля че дължиш най-малкото извинение за заяждането - защото при така зададения ти първоначален въпрос човек трябва да е МЕДИУМ, за да разбере че си в Швейцария пък търсиш добър адвокат в Пловдив.
Аватар
sem
Тукашен
Тукашен

Благодарил: 0 пъти
Благодарено: 0 пъти

Re: адвокат в пловдив

Мнениеот velingrad » 20 Юли 2008, 10:54:53

sem написа:Уважаема CHBG, ако още с първият Ви въпрос бяхте изяснели че живеете в Швейцария и тъпсите адвокат в Пловдив нямаше да се наложи да ви питат - "..А тва кавво общо има със Швейцария". Вашия отговор ми звучи като заяждане, а позволете ми това съвсем не е хубаво. Във форума ВСИЧКИ сме равни, независимо кой колко е умен и се опитваме някак си да помогнем един-другиму. Извинявай, но мисля че дължиш най-малкото извинение за заяждането - защото при така зададения ти първоначален въпрос човек трябва да е МЕДИУМ, за да разбере че си в Швейцария пък търсиш добър адвокат в Пловдив.

Уважаема sem,
за чий... ровиш и вадиш Теми от преди 2 години, остава мистерия.
Ако не харесваш нещо, промени го. Ако не можеш, промени отношението си. Не мрънкай.
На народите с къса памет,
преходите им са много дълги!
Аватар
velingrad
Доживотен
Доживотен

Снимки: 392
Благодарил: 659 пъти
Благодарено: 712 пъти

Назад към Общ форум