• Advertisement

Как се справяте с кризата

ми за тва, онова и т.н. Тука може да пише всеки по всички теми, които го вълнуват.

Как се справяте с кризата

Мнениеот stela85 » 15 Септември 2009, 00:29:09

За така наречената КРИЗА, от която както знаем Испания е силно засегната. Как се справяте с кризата? Работите ли? Плащате ли ипотека? Разсрочвате ли кредити? Да споделим идеи за справяне със ситуацията и Заедно да се подкрепяме.
Аватар
stela85
Роден писач
Роден писач

Снимки: 439
Статии: 15
Благодарил: 141 пъти
Благодарено: 56 пъти

Re: Как се справяте с кризата

Мнениеот Antonia » 11 Февруари 2011, 20:51:50

Здравейте!
Как е положението сега в Испания! Усещат ли се трудности с намирането на работа, ако може да сподели някой нещо от там на място, какви са впечатленията :-k
Поздрави ;-)
Аватар
Antonia
Редовен писач
Редовен писач

Благодарил: 144 пъти
Благодарено: 32 пъти

Re: Как се справяте с кризата

Мнениеот DobrinLozanov » 23 Февруари 2011, 01:59:08

Здравейте ,аз живея в Испания от много години и да ви кажа честно,според мен кризата е засегнала почти всички сектори на икономиката на държавата.Най вече е засегнат секторът с недвижими имоти и всичко свързано с тях.Наистина правителството опитва да развива най различни проекти и предлага ублекчения за да се стимулира отново този сектор но е много трудно.От друга страна пък точно сега е изгоден моментът ако искате да инвестирате в каквото и да било ,цените на всичко почти са минимални.Работа човек може да си намери доста по трудно но я има само трябва повече търпение и късмет разбирасе.Почивките по курортите също са много по евтини отколкото преди .И въпреки всичките трудности испанците не се отчайват и вярват че идват по добри времена.Да се надяваме че е така ;-)

Потребители благодарили на автора DobrinLozanov за мнението:
Antonia
Рейтинг: 4%

DobrinLozanov
Нов потребител
Нов потребител

Благодарил: 3 пъти
Благодарено: 3 пъти

Назад към Общ форум