• Advertisement

Търся един човек в Испания

ми за тва, онова и т.н. Тука може да пише всеки по всички теми, които го вълнуват.

Търся един човек в Испания

Мнениеот primako » 19 Декември 2009, 18:48:41

Здравейте всички в далечна Испания
Имам една голяма молба, като се надявам някой да ми подскаже какво може да се направи.
Пиша от България, но имам брат, който замина отдавна в Испания. Когато замина не бяхме в много добри отношения, но
в началото на тази 2009 година започнахме да се чуваме и нещата изглеждаше, че ще се пооправят. Но за съжаление изгубих телефонният номер/смениха ми от м-тел телефона с нов, поради повреда и загубих всички номера/, а моят брат ненадейно изчезна отново. Междувременно неговата жена, след като го изостави там с голям кредит си говореше с него само за пари и след като той престана да й праща пари взе че реши да се развежда. Нямаше да го търся под дърво и камък, обаче ако въпросната алчна съпруга не реши да посегне на цялото му имущество тук и той да не може по никой начин да се защити. Той вероятно е решил, че всички сме срещу него и спря да си говори с всички, но може би не знае какви ги върши все още снаха ми ](*,) тук. Затова, ако някой се намери да ми подскаже, как мога да открия брат си, като знам последният му адрес и по- старият му телефонен номер в Испания, много ще му бъда благодарна.
primako
Нов потребител
Нов потребител

Благодарил: 0 пъти
Благодарено: 0 пъти

Re: Търся един човек в Испания

Мнениеот stela85 » 19 Декември 2009, 19:13:34

Напиши поне име и област или град, в който знаеш, че е бил за последно. Така трябва да разчиташ само на късмета той да го прочете.
Аватар
stela85
Роден писач
Роден писач

Снимки: 439
Статии: 15
Благодарил: 141 пъти
Благодарено: 56 пъти

Re: Търся един човек в Испания

Мнениеот primako » 20 Декември 2009, 20:26:14

Разбира се, човека, когото търся е на 38 години, родом от град Кюстендил в България. В Испания последният му адрес е от Мадрид, Аройо Молинос, ул. Моралеха 8 и се казва Веселин Харалампиев. Той е готин и много добър човек O:). Ако някой го познава, моля нека също пише.
primako
Нов потребител
Нов потребител

Благодарил: 0 пъти
Благодарено: 0 пъти

Назад към Общ форум