• Advertisement

Нестинарски танци

ми за тва, онова и т.н. Тука може да пише всеки по всички теми, които го вълнуват.

Нестинарски танци

Мнениеот apokalipto82 » 4 Юли 2011, 17:09:32

Здравейте!Аз съм известен нестинар и имам страхотна идея за правене на нестинарски танци целогодишно в чужбина!Танците ще се провеждат на закрито и така няма да зависим от атмосферните условия.Като знам страстта на хората към непознатото и екзотично,очаквам да спечелим наистина сериозни пари!Преди и след представлението ще има кратки резюмета какво представлява нестинарството.Цялата програма ще бъде един час.Смятам че,чистата печалба ще бъде поне 3 хиляди евро на участие.При 20 участия месечно...всеки може да си сметне.Със сигурност,където и да отидем,ще бъдем първите с такова представление! Ако някой се заинтересува,имейла ми е:ivan.georgiev82@abv.bg
apokalipto82
Нов потребител
Нов потребител

Благодарил: 0 пъти
Благодарено: 0 пъти

Re: Нестинарски танци

Мнениеот velingrad » 4 Юли 2011, 18:10:43

Добре бе Иване,
сега през седмица ли ще пускаш нова Тема?
Нестинарство
Нестинарски танци
Нема да стане!
А повярвай ми, и това с големите пари е само мираж, иначе досега да сте затрупани с предложения.
Ако не харесваш нещо, промени го. Ако не можеш, промени отношението си. Не мрънкай.
На народите с къса памет,
преходите им са много дълги!
Аватар
velingrad
Доживотен
Доживотен

Снимки: 392
Благодарил: 659 пъти
Благодарено: 712 пъти

Мнениеот apokalipto82 » 4 Юли 2011, 19:11:09

velingrad написа:Добре бе Иване,
сега през седмица ли ще пускаш нова Тема?
Нестинарство
Нестинарски танци
Нема да стане!
А повярвай ми, и това с големите пари е само мираж, иначе досега да сте затрупани с предложения.

Бъди сигурен че,имам доста предложения...Проблема пред всички е,че страните в които се намират,имат доста ограничения относно паленето на огън и други опасни и непознати им атракции.Поне 3 човека досега,които искат да се включат в проекта, са се ангажирали да проверят законодателството в съответната държава!Но на всеки който се е свързал с мен,съм му казал че ще продължавам да търся партньори,докато не се споразомея окончателно с някой...Дори вече направихме участия в Прага и то при страхотен успех!Ако искаш провери в Гугъл!
Относно миража за който говориш! ...Приятелю,не подценявай страстта на хората към непознатото и неразбираемо!Занимавам се с нестинарство от дете-просто така се случи че съм от нестинарски род-и именно това е от което разбирам най-много.А нали това е мечтата на всеки-да се изхранва с това което обича,с това което го вълнува,а не цял живот да бъде нещастен с професията си!...Така че,проекта няма как да е неуспешен,при положение че,от всеки билет,ще имаме надценка от 10 евро...Разговарял съм с доста хора от туристическия бранш и знам как работят нещата...Преди да се впусна,винаги изпипвам нещата!
Аз не съм лаик и фантазьор,а реалист и,най-важното,човек решен да устрои живота си,около това което обича!
Поздрави!
apokalipto82
Нов потребител
Нов потребител

Благодарил: 0 пъти
Благодарено: 0 пъти

Мнениеот velingrad » 4 Юли 2011, 19:30:48

Че аз къде съм писал, да не се занимаваш с това, което ти е призвание? Напротив- похвално е! Дори бих ти се радвал, ако успееш. Пък и имам право на собственно мнение, или?
Обаче, пак да затретя: стигат Темите. Следващи няма да се толерират.
Ако не харесваш нещо, промени го. Ако не можеш, промени отношението си. Не мрънкай.
На народите с къса памет,
преходите им са много дълги!
Аватар
velingrad
Доживотен
Доживотен

Снимки: 392
Благодарил: 659 пъти
Благодарено: 712 пъти

Назад към Общ форум