• Advertisement

Трябва ми помощ

ми за тва, онова и т.н. Тука може да пише всеки по всички теми, които го вълнуват.

Трябва ми помощ

Мнениеот borislava » 8 Септември 2011, 13:59:23

Здравейте на всички ! Много се радвам , че намерих форум , в който има и други и българи които са в Испания като мен , форум , в който можем да си помагаме,да си даваме съвети ... От скоро съм в Испания, но и преди съм идвала много пъти , но сега вече дойдох за постоянно. Имам малък проблем и ще съм много благодарна на тези които знаят нещо по въпроса и ми помогнат. Та значи...документите ще си ги взема края на този месец,но в момента тръгнаха фериите и ми се иска да продавам там . Не искам нито да слагам маса, нито ми трябва място . Имам едни балончета и иска да си вървя и да си продавам . Трябва ли ми разрешително за това? Трябва ли да се плати някъде такса или нещо друго ? обаждах се в общината там където живея , но от там ме препращаха само на различни номера да звъня и никой нищо не можа да ми каже...Ако някой знае каква е процедурата и ми пише ще съм му много благодарна .

БЛАГОДАРЯ ВИ ПРЕДВАРИТЕЛНО!!!
borislava
Нов потребител
Нов потребител

Благодарил: 0 пъти
Благодарено: 0 пъти

Re: Трябва ми помощ

Мнениеот dandeecocodrilo » 13 Октомври 2011, 17:52:11

Здравей
за да продаваш(на маса или на крак се иска ражрецхително) й ти го дава общината. Но за фериите се кандидатства предварително. Така че трябва да идеш по рано й после имат определена бройка . като общо: дано да си с късмет, но иначе не можеш да се вредиш от техните цигани те са първи! Ако в общината не знаят Иди в полицията (Полиция муниципал) и питай кой се занимава с контрола на (мерцадиллос й вента амбуланте). Той ще ти даде молбата й ще ти каже каво да платиш! Той прави проверки на тези търговци

red: vel..
dandeecocodrilo
Нов потребител
Нов потребител

Благодарил: 0 пъти
Благодарено: 0 пъти

Назад към Общ форум