• Advertisement

Добьр квартал за живеене вьв Валенсия

ми за тва, онова и т.н. Тука може да пише всеки по всички теми, които го вълнуват.

Добьр квартал за живеене вьв Валенсия

Мнениеот kalan3 » 21 Февруари 2014, 17:26:27

Здравеите на всички чета форума от доста отдавна.Имам вьпрос кьм живеещите вьв Валенсия, след известно време мисля да се преместя там и искам да ви попитам кьде да си тьрся жилище.По кьм центьра ли да бьде,кьм плажа ли.Като цяло се интересувам в близост да има паркове за разходки спортни площадки и да речем да мога да си паркирам колата пред блока без да плащам за това.Всяко мнение ще ми бьде от полза.Благодаря на всички които ще се отзоват.
Аватар
kalan3
Нов потребител
Нов потребител

Благодарил: 0 пъти
Благодарено: 0 пъти

Re: Добьр квартал за живеене вьв Валенсия

Мнениеот ScheissMann » 21 Февруари 2014, 22:31:51

Здравей не живея във Валенсия но знам че, паркове за разходки, спортни площадки има много там както море и всякакви други забави. А за безплатното паркиране .... :-k Ако смяташ да работиш по добре по към центъра .Ако смяташ да релаксираш само то тогава Ти препоръчвам по към морето .Зависи с каква цел отиваш там за какво отиваш със кого отиваш и с какви възможности разполагаш.Надявам се че написаното от менe малко или много ще ти помогне ;-) Като чуя за Валенсия и се сещам за това :)
Аватар
ScheissMann
Роден писач
Роден писач

Благодарил: 98 пъти
Благодарено: 71 пъти

Re: Добьр квартал за живеене вьв Валенсия

Мнениеот kalan3 » 21 Февруари 2014, 23:38:46

Благодаря за отговора ще живея там искам да знам да знам горе долу кьде да си тьрся жилище.Двоумя се около центьра или близо до плажа.По принцип клоня за центьра защото вечер обичам да се размотавам по магазините кафенета за по биричка но мисля че там няма кьде да си дьржа колата.Иначе и зоната близо до плажа ми харесва но не знам дали е оживено вечер и пак с това паркиране.Или малко по отдалечено и от двете места.Пак казвам че всяко мнение от живещи там ще ми е от помощ ;-)
Аватар
kalan3
Нов потребител
Нов потребител

Благодарил: 0 пъти
Благодарено: 0 пъти

Назад към Общ форум