• Advertisement

Италиански Университет с лекции на английски

ми за тва, онова и т.н. Тука може да пише всеки по всички теми, които го вълнуват.

Италиански Университет с лекции на английски

Мнениеот desiDPC » 17 Ноември 2014, 17:14:59

Здравейте,
В момента живея в Италия и бих искала да уча Английска Филология . Търся университет със лекции на Aнглийски език, понеже не мисля, че владея Италиански език достатъчно добре, за да мога да уча изцяло на италиански. Учих 2 години в България Английска Филология изцяло на Английски и търся университет със тази специалност (лекции на Английски или комбинирано Италиански и Angliiski) в Италия . Ако някой знае къде има такива, или изобщо нещо , всякаква помощ е добре дошла. Би помогнало да знам дори името на курса "Английска Филология " на Италиански . Благодаря предварително. :-k
desiDPC
Нов потребител
Нов потребител

Благодарил: 0 пъти
Благодарено: 1 път

Re: Италиански Университет с лекции на английски

Мнениеот daisymm » 17 Ноември 2014, 17:21:04

desiDPC написа:Здравейте,
В момента живея в Италия и бих искала да уча Английска Филология . Търся университет със лекции на Aнглийски език, понеже не мисля, че владея Италиански език достатъчно добре, за да мога да уча изцяло на италиански. Учих 2 години в България Английска Филология изцяло на Английски и търся университет със тази специалност (лекции на Английски или комбинирано Италиански и Angliiski) в Италия . Ако някой знае къде има такива, или изобщо нещо , всякаква помощ е добре дошла. Би помогнало да знам дори името на курса "Английска Филология " на Италиански . Благодаря предварително. :-k

Здравейте desiDPC и добре дошла!

както вече писах днес и в една друга тема, ако ...
  • останете във форума за време, по-дълго от една седмица
  • сте готова да споделите с останалите информацията, която междувременно ще получите, а не да я запазите само за себе си
  • успеете да се фокусирате върху съществените неща и не обръщате внимание на форумните ***

... то тогава е много вероятно да получите необходимата ви информация ;-) .

До следващата седмица ...
You can fool all the people some of the time, and some of the people all the time, butt you cannot fool all the people all the time (Abraham Lincoln)
Аватар
daisymm
Златен писач
Златен писач

Снимки: 9
Статии: 4
Благодарил: 1392 пъти
Благодарено: 585 пъти

Re: Италиански Университет с лекции на английски

Мнениеот desiDPC » 17 Ноември 2014, 17:29:27

****** написа:
desiDPC написа:Здравейте,

Здравейте desiDPC и добре дошла!

както вече писах днес и в една друга тема, ако ...
  • останете във форума за време, по-дълго от една седмица
  • сте готова да споделите с останалите информацията, която междувременно ще получите, а не да я запазите само за себе си
  • успеете да се фокусирате върху съществените неща и не обръщате внимание на форумните ***

... то тогава е много вероятно да получите необходимата ви информация ;-) .

До следващата седмица ...

Здравейте, аз съм тук от 7 ми Ноември и с удоволствие бих споделила всякаква информация със други хора в нужда, стига да е в рамките на моето знание . Нямам навика да обръщам внимание на неща, които не са съществени, аз съм тук за обмен на информация . Има ли нещо друго, което трябва да знам?

Потребители благодарили на автора desiDPC за мнението:
daisymm
Рейтинг: 4%

desiDPC
Нов потребител
Нов потребител

Благодарил: 0 пъти
Благодарено: 1 път

Назад към Общ форум