• Advertisement

Нека се запознаем...

ми за тва, онова и т.н. Тука може да пише всеки по всички теми, които го вълнуват.

Нека се запознаем...

Мнениеот JoinNewVision » 20 Август 2013, 11:55:28

Здравейте на всички живеещи и трудещи се в Чехия, отварям тази тема за да можем да се опознаем. Нека всеки да напише нещо за себе си (как се казва,от къде е , къде живее в Чехия, от колко време пребивава в страната и т.н.) :) . Надявам се темата да ви е интересна .

Нека започнем от мен:
Аз съм Светлин от Добрич на 28г, в Чехия съм от началото на 2007г.В момента работя и живея в Пардубице
JoinNewVision
Нов потребител
Нов потребител

Благодарил: 0 пъти
Благодарено: 0 пъти

Re: Нека се запознаем...

Мнениеот maria_tz » 7 Януари 2014, 18:45:26

Здравейте,казвам се Мария Митрева,на 27.Живея в България,но много искам да се преместя в Чехия.В нета попаднах на доста голямо количество информация за живота там,както и на фирми,които предлагат работа.Не знам на кого да се доверя,затова се регистрирах в този сайт,за да получа информация и помощ от първа ръка.Благодаря предварително.
maria_tz
Нов потребител
Нов потребител

Мнениеот petko_a » 9 Януари 2014, 10:36:28

Здравеите,казвам се Петко на49 г сам
от Добрич работя в Тин над Влтава
Аватар
petko_a
Нов потребител
Нов потребител

Мнениеот maria_tz » 12 Януари 2014, 11:38:02

petko_a написа:Здравеите,казвам се Петко на49 г сам
от Добрич работя в Тин над Влтава

Здравейте,аз съм съвсем новобранец и ще ви помоля да ми дадете малко инфо за намирането на работа(каквато и да е) в Чехия.Вие чрез агенция ли тръгнахте или разчитахте сам да намерите работа?Много ще съм ви благодарна,ако напишете нещичко,защото засега все не съм получила никакви отговори от агенции или по форумите.Хубав ден.
maria_tz
Нов потребител
Нов потребител

Мнениеот Mary80 » 3 Февруари 2014, 20:05:20

Аз съм Мариана и живея от 1г в Прага на 33.г съм :)
maria_tz аз лично тръгнах сама без никакви агнеци и фирми и маи не сгреших.Тук има най различни агентури на който се обаждаш и те ти намират работа ,но не ти взимат никакви пари.Мога да дам няколко телефона ,но на 100 пр трябва да си тук ,защото те ще ти кажат евентуално или да идеш в офиса или адреса на местото което ще бачкаш ,ама ще ти кажат час и ден да идеш и ако не си тук няма как да стане.Ако искаш пиши ми на **********@abv.bg ще ти дам скайп и ще говорим по подробно :)
Mary80
Нов потребител
Нов потребител

Благодарено: 1 път

Мнениеот velingrad » 3 Февруари 2014, 22:04:13

Mary80 написа:Аз съм Мариана и живея от 1г в Прага на 33.г съм :)
maria_tz аз лично тръгнах сама без никакви агнеци и фирми и маи не сгреших.Тук има най различни агентури на който се обаждаш и те ти намират работа ,но не ти взимат никакви пари.Мога да дам няколко телефона ,но на 100 пр трябва да си тук ,защото те ще ти кажат евентуално или да идеш в офиса или адреса на местото което ще бачкаш ,ама ще ти кажат час и ден да идеш и ако не си тук няма как да стане.Ако искаш пиши ми на ************@abv.bg ще ти дам скайп и ще говорим по подробно :)

@Mary80,
тук във форумите са нужни познанията ти, не на мейл или скаип!
Ако не харесваш нещо, промени го. Ако не можеш, промени отношението си. Не мрънкай.
На народите с къса памет,
преходите им са много дълги!
Аватар
velingrad
Доживотен
Доживотен

Снимки: 392
Благодарил: 659 пъти
Благодарено: 712 пъти

Мнениеот Mary80 » 12 Февруари 2014, 14:37:15

тук във форумите са нужни познанията ти, не на мейл или скаип!

Ами така като чета хората и толкова не са написали а това ,че лично мога да помогна поне на един човек не мисля ,че е лошо.

А и не виждам къде са вашите познания тук?
Mary80
Нов потребител
Нов потребител

Мнениеот boyko123 » 12 Февруари 2014, 18:29:02

Mary80 написа: а това ,че лично мога да помогна поне на един човек не мисля ,че е лошо.

Никак не е лошо, Mary80, напротив, много хубаво е. А ако помогнеш на повече хора на куп, е още по-хубаво :). Та в тази връзка, ако знаеш координати на агентури, които на теб специално са помогнали или знаеш че вършат работа, може да ги публикуваш тук. Ще са полезни и на тепърва регистриралите се... Освен ако имаш основания да не споделяш тази информация публично, разбира се.

А иначе "ние" пишем там, където знаем нещо... на мен целия ми опит с Чехия е един ден "игра на турист" в Прага преди доста години (още тогава беше хубав град), та затова пиша по други форуми :).
Ако написаното от мен противоречи на здравия ви разум, вероятно е прав разумът ви ;-)
boyko123
Златен писач
Златен писач

Снимки: 1
Статии: 2
Благодарил: 751 пъти
Благодарено: 686 пъти

Мнениеот Mary80 » 19 Февруари 2014, 20:40:23

Здравейте,първо да попитам как мога да изтрия написаното от мен по горе?Някой ако ми каже ще съм му много благодарна.
Искам да направя това за да си спестя безкрайните писма който получавам с въпроси за работа и намиране на работа и разни изобщо такива.
Имах желание да помогна на младото момиче което беше писало по нагоре ,защото имам познати който търсят само млади : хора.А и другото което е затова исках да се чуем и видим за да е ясно дали поне малко човека отговаря на критериите по който се търсят хора.Имам телефони но определено не са за чистачки ,затова и не смея да ги пусна.Хората който се търсят са поне с английски език,затова моля ви спрете да ми пишете всякакви безобразни съобщения за това как се мъчите и нямате работа аз не мога да ви помогна да си намерите работа като чистачки и разни изобщо подобни.
Благодарско ако някой ми каже как да го напрвя това. :-({|=
Mary80
Нов потребител
Нов потребител

Мнениеот velingrad » 19 Февруари 2014, 22:24:23

Единственното, което мога да направя за теб е да "обработя" меила- направих го. Останалото остава, независимо дали си искала или не искала.
Ако не харесваш нещо, промени го. Ако не можеш, промени отношението си. Не мрънкай.
На народите с къса памет,
преходите им са много дълги!
Аватар
velingrad
Доживотен
Доживотен

Снимки: 392
Благодарил: 659 пъти
Благодарено: 712 пъти

Мнениеот maria_tz » 24 Март 2014, 17:55:38

Здравейте :)
Благодаря за отговора и готовността да ми окажете помощ.Разбира се всеки може да тръгне без информация и уговорена работа,но аз предпочитам да знам какво мога да очаквам.Затова предпочитам лични съобщения.Ако имате време за Skype,ето моя: think_about_you .
maria_tz
Нов потребител
Нов потребител

Назад към Общ форум