• Advertisement

Българите в Атина!?

ми за тва, онова и т.н. Тука може да пише всеки по всички теми, които го вълнуват.

Българите в Атина!?

Мнениеот vikt0riA » 1 Декември 2006, 19:58:58

Здравеите!
Аз се казвам Виктория и жиея ве4е около година в Атина. Слу4аино попаднах на статиата "Силата да у4им заедно" и ми се струва 4удесна идея! Ако някои има пове4е информациа за тази или други иницятиви, 6те се радвам да ги сподели тук!
Благодаря!
Аватар
vikt0riA
Нов потребител
Нов потребител

Благодарил: 0 пъти
Благодарено: 0 пъти

Мнениеот vikt0riA » 2 Декември 2006, 11:37:36

ОК, може би от горното съобщение зву4и твърде сухо или офицялно, или просто никои нищо не знае за за българите в Атина, но ако сред посещаващите този саит има пове4е инфирмоация за хората от тази статия http://www.zaedno.de/modules.php?name=N ... nt&sid=722
МОЛЯ, драснете два реда, можем да установим контакт, да сме си полезни!:)
Виктория
Аватар
vikt0riA
Нов потребител
Нов потребител

Мнениеот encheva » 2 Януари 2007, 13:02:58

Здравей, Виктория!
Не мога да ти помогна за статията, наистина звучи чудесно, но информацията е недостатъчна. Аз също работя и живея в Атина и ще се радвам да установя контакт и с други българи, живеещи тук. Ако мога да ти помогна с нещо съм на твое разположение:) Бъди щастлива!!!
Аватар
encheva
Нов потребител
Нов потребител

българите в Атина

Мнениеот sem » 18 Юли 2008, 14:44:27

Здравейте Виктория и Енчева, аз също живея в Атина и като по-стара /със стаж осем години/ , позволете ми да кажа нещо. Работата ми е такава, че при мен идват всеки Българи с най-различни проблеми. Идеята ви е отлична, но се пазете защото тук в Гърция нещата стават неконтролируеми - лъжи, измами и каквото си пожелаеш.....
Аватар
sem
Тукашен
Тукашен

Назад към Общ форум