• Advertisement

Гласуване за мис "Заедно" за 2007 г.

Съревнования, мероприятия и културно-масови занятия.

Гласуване за мис "Заедно"

AnGeLy
38
28%
An
0
Няма гласували
ljuba
4
3%
evva
7
5%
liverbird
5
4%
lili_vlaeva
37
28%
elle
13
10%
liska
0
Няма гласували
kukla
0
Няма гласували
Mishle
0
Няма гласували
Avigea
1
1%
sku4na
7
5%
pplami
0
Няма гласували
Barbi
0
Няма гласували
puffie
2
1%
danin
0
Няма гласували
sie
1
1%
foxi
1
1%
Catzila
0
Няма гласували
Mileidi_
1
1%
estira
17
13%

Общо гласове : 134

Мнениеот elle » 3 Декември 2007, 22:50:05

Любе, много хубаво си го написала.

Аз обаче няма да гласувам за @estira. И съм й го казала. Не искам и тя да гласува за мен. Даже съм и забранила. Не, че не сме приятелки.. напротив.. обаче:

Аз не съм я виждала на живо. А един човек от форума преди време ми каза на снимки "да не вервам"..

Може наистина усмивката и да е невероятна, за мен по-важното е, че винаги успява да ме разсмее. Дори когато ме скъсаха на изпита по иконометрия януари.. когато август бях далече от Бг, от семейството, от приятелите и от момчето си.. когато треперех за резултатите от поправката по иконометрия.. когато се разделих с единствения човек, в когото съм била влюбена до момента.. Колкото пъти сме яли сладолед "заедно" и сме си "подавали" кутията с носни кърпички.. колко пъти сме пийвали винце и сме се поздравявали в "Какво слушаш в момента"..

Интернет е една голяма илюзия, но Интернет връзките са възможни.. ако откриеш "своето диамантче".. Аз я открих.. И не е необходимо да сме заедно физически, не е необходимо да си включваме камерите, за да доловим настроението на другата.. Понякога си мисля, че всъщност не съм имала по-истинска приятелка от нея...

НО, драги моu.. АЗ НЯМА ДА ГЛАСУВАМ ЗА НЕЯ. Нито тя за мен. Ние просто "не сме за този формат" както е модно да се казва напоследък.. Ние сме от друга планета и знаете ли какво - Там ни харесва :!: Оставете ни да си живеем по нашите си измислени правила, не ни намесвайте в комерсиалните конкурси.. просто ако някога чуете тази песен се усмихнете.. това сме ние :)

Благодаря за вниманието и спокойна нощ :)
elle
Писач без спирка
Писач без спирка

Благодарил: 24 пъти
Благодарено: 22 пъти

Мнениеот DrJeckyl_and_MrHyde » 3 Декември 2007, 22:53:49

pim1985 написа:Ами Джекил съжалявам,но не мога просто...

Всеки има право на мнение! Може да се спори по всяка една тема, но не бива да се излиза от рамките на благоприличието! Ако започнем да си връщаме на всеки, който ни е засегнал с едно или друго, до къде ще стигнем?

За мен мненията на Тоник и твоите са еднакво ценни и не искам да се стига до там, пак някой да се откаже от участието си в този форум! Откакто съм се регистрирал има поне трима, дето спряха заради такива дрязги.

Сега за да не съм съвсем извън темата: наблюдавам гласуването от самото му начало с нескрит интерес! Факторите отразяващи се на протичането му, били психологически, социологически или дори етимологични дразнят любопитството ми. Hoby просто! ;) Та като временен резултат съзирам също паралели, точно както намеква и @Тonik, с реалността в БГ! Направо би могло да се приеме като един вид Modellversuch. И "аномалиите" за които става напоследък дума в тази тема ги забелязах още около седмица след старта на гласуването. Дори не само в гласуването за мис! Доста ме огорчи, въпреки, че за мен не представляваше трудност да го предвидя, включително и посоката от която ще дойде.
Като технически грамотен човек, също знам как може да се гласува по няколко пъти. Да създам нови потребители, само и само за да гласувам чрез тях е най-елементарният начин, нали? ;) Тук явно бяха приложени и други методи за "подкрепа" на един или друг кандидат. (Мр.Бомбастик би могъл съвсем точно да провери)

Та какво искам да кажа: аз съм един от онези, които още не са гласували! И все по-често си задавам въпроса дали да не се възползвам от възможността давайки на всяка една моя фаворитка по един глас! Какво да се прави, като повече от една са ми слабост :) Така или иначе бях номинирал повече от една за мис. Всъщност моите гласове не биха подменили вота, най-много да доведат до някоя патова ситуация.

Така би бил нормалният развой на нещата!
Ако обаче гласуването продължи в посоката очертала се последните десетина дни, и пак се правят шмекерийки, ще трябва, колкото и да ми е неприятно, да ви изненадам. :)

Тъй, че призовавам кандидатките да се върнат към първоначалната си тактика! Пожелавам ви мир в къщи и любов навън!

Ich habe fertig!
Аватар
DrJeckyl_and_MrHyde
Редовен писач
Редовен писач

Благодарил: 9 пъти
Благодарено: 44 пъти

Мнениеот liverbird » 3 Декември 2007, 23:32:46

ljuba написа:@gina,подкрепям предложението ти и веднага се включвам!
Ей сега,преди секунда гласувах за мойта фаворитка Естира!Гласувах за нея по много причини ще изброя само някои от тях!
1.Естира отговаря физически на изискванията за мис-говоря зя гръдна обиколка,ханш и талия.Може би не й достигат няколко сантиметра височина,но иначе е перфектна!
2.Естира има страхотни зелени очи и невероятна усмивка!
3.Харесвам чувството и за хумор,отношението й към нещата в живота!
4.Естира е един страхотен приятел!
5.И не на последно място-Естира е една много умна млада жена!
Мога да изброявам още много,но мисля,че това е напълно достатъчно!Естествено не е необходимо да споменавам,че поради точка 3,4 и 5 Естира е една от най-добрите ми приятелки!

Понеже не съм виждала естира наживо гласувах за нея по точки 3, 5 и невероятното излъчване, което лъха от всички снимки, които съм й виждала.
Me? No, man! I don't wanna be a God..... That is way too much pressure!

Представи се в Заедно сега

Аз използвам нашето куче-търсач. А ти?
Аватар
liverbird
Професионалист
Професионалист

Благодарил: 0 пъти
Благодарено: 2 пъти

Мнениеот gina » 3 Декември 2007, 23:33:25

Скъпи Еstira&Еllе,

убедена съм, че почти на всеки са му харесали последните Ви постинги и всеки акцептира вашия мъдър светоглед. Но нали знаета всеки си има свои свят и свои правила ИЗВЪН ЗАЕДНО[. Затова аз лично съм разочарована от това, че вие виртуално сте се изнесли (поне от конкурса). Сигурно има и други разочаровани. Не виждам, кое му е комерсиалното на конкурса, но се надявам догодина той да бъде организиран така, че повече номинирани да участват активно.

Изображение

Аз гласувах за livebird, защото не познавам никого добре, и нейните мнения бяха най - близки до моето мислене. Освен това ми се стори много земна, че притежава неподправено чувство за хумор и необорим Sympatiefactor.
Последна промяна gina на 4 Декември 2007, 10:43:37, променена общо 3 пъти
"The world is a dangerous place, not because of those who do evil,
but because of those who look on and do nothing."
Albert Einstein
]
Аватар
gina
Роден писач
Роден писач

Благодарено: 5 пъти

Мнениеот foxi » 3 Декември 2007, 23:53:58

popwill написа:тук май всеки си е в своя филм и си води собствено първенство :)

:lol: :lol: :lol:
разгеле!
прав си, а аз продължавам да страдам 4е никой не желае да поправи ника в анкетата! foxi foxi foxi foxi, ако обичате!
:D :lol: :D

хм, това

3.Харесвам чувството и за хумор
, именно това я прави моя фаворитка, но в друг раздел от конкурса! Тази жена има убийствено чуство за хумор, само респект за което!
Curiosity killed the cat!
В любовта и в прогнозите за времето няма лъжа, а само грешки.
Аватар
foxi
Роден писач
Роден писач

Благодарено: 0 пъти

Мнениеот pim1985 » 4 Декември 2007, 00:33:16

Интересно как варират гласовете в последно време.Дали някой от противоположния лагер не използва ситуацията,за да манипулира резултатите тънко-тънко,(добавяйки няколко гласа за своя сметка на бърза ръка и незабелязано ?).Има доста напрежение и е по-добре да не се впускам в теорията на конспирацията.Все пак не може да не е направило поне малко впечатление.Дано занапред организаторите поставят ясни правила,за да няма машинации и сръдни от тяхна страна,че някой използва пролуки в системата .
pim1985
Роден писач
Роден писач

Мнениеот velingrad » 4 Декември 2007, 00:45:49

pim1985 написа:Интересно как варират гласовете в последно време.Дали някой от противоположния лагер не използва ситуацията,за да манипулира резултатите тънко-тънко,(добавяйки няколко гласа за своя сметка на бърза ръка и незабелязано ?).Има доста напрежение и е по-добре да не се впускам в теорията на конспирацията.Все пак не може да не е направило поне малко впечатление.Дано занапред организаторите поставят ясни правила,за да няма машинации и сръдни от тяхна страна,че някой използва пролуки в системата .

Те "организаторите", не са слепоци, не се тревожи.
А колкото до сръдни - много ми пука, на мене лично, дали ще се изколят тук.
Ония Конкурс от 2006, пред тоя ряпа да ръфа. Въпреки, че много по-различен не бе...
Ако не харесваш нещо, промени го. Ако не можеш, промени отношението си. Не мрънкай.
На народите с къса памет,
преходите им са много дълги!
Аватар
velingrad
Доживотен
Доживотен

Снимки: 392
Благодарил: 659 пъти
Благодарено: 712 пъти

Мнениеот kim » 4 Декември 2007, 09:14:29

Брех, след 2 години "отсъствие" пак на линия - ха добре дошла пак :wink:

ее ма веднага ме скастри,това че не съм давала мнения от доста време не значи,че не влизам тук и не съм в час :wink:
Благодаря за приветсвието Вели :)
САМО ЛЕВСКИ,НИКОЙ ДРУГ...!
Аватар
kim
Тукашен
Тукашен

Мнениеот velingrad » 4 Декември 2007, 10:14:05

kim написа:

ее ма веднага ме скастри,това че не съм давала мнения от доста време не значи,че не влизам тук и не съм в час :wink:

не съм те скастрил - просто гледам и виждам, за разлика от други :wink:
Ако не харесваш нещо, промени го. Ако не можеш, промени отношението си. Не мрънкай.
На народите с къса памет,
преходите им са много дълги!
Аватар
velingrad
Доживотен
Доживотен

Снимки: 392
Благодарил: 659 пъти
Благодарено: 712 пъти

Мнениеот kim » 4 Декември 2007, 10:42:02

velingrad написа:
kim написа:

не съм те скастрил - просто гледам и виждам, за разлика от други :wink:

Е явно аз не съм разбрала добре мислите ти,много ме радва факта,че някой ме помни тук и ми се радва..
Благодаря ти отново!

айде спирам да разводнявам темата,на теб Вели много ц.....и
Аватар
kim
Тукашен
Тукашен

Мнениеот seth » 4 Декември 2007, 12:59:03

kim
дамм време е да спре6 :shock:
а още по добре вади една снимка и да те слагат горе в списака :D
Минута след минута живота ни свършвa.
Наи-лесния начин да направи6 от един добър един зъл човек, е да му даде6 това което искa!
Аватар
seth
Роден писач
Роден писач

Благодарено: 3 пъти

Мнениеот kim » 4 Декември 2007, 13:24:16

seth написа:kim

а още по добре вади една снимка и да те слагат горе в списака :D

мне,благодаря ,няма нужда и аз да съм горе...
но ще зарадвам :D имам снимки във фотогалерията,а когато станеш по-вежлив,ще те светна кои са :wink:

не ми пиши,щото няма кой да ти отговори :lol:
Аватар
kim
Тукашен
Тукашен

Мнениеот foxi » 4 Декември 2007, 21:34:40

Благодаря ви :santa:
foxi :salute:

ПП:ЗАЕДНО рулз!
Curiosity killed the cat!
В любовта и в прогнозите за времето няма лъжа, а само грешки.
Аватар
foxi
Роден писач
Роден писач

Мнениеот Mr.Bombastic » 4 Декември 2007, 22:22:24

foxi написа:Благодаря ви :santa:
foxi :salute:

ПП:ЗАЕДНО рулз!

Винаги сме насреща ;)
Аватар
Mr.Bombastic
Администратор
Администратор

Снимки: 250
Статии: 31
Благодарил: 460 пъти
Благодарено: 303 пъти

Мнениеот DrJeckyl_and_MrHyde » 10 Декември 2007, 23:23:47

Скъпи Госпожи, Госпожици и Господа! Остават само 5 дни до края на конкурса!

Да попитам: Къде останаха обещаните супер снимки?

Запасите ви са се изчерпали и нямате идея как да се справите със съперничките / съперниците си ?

За всички кандидатки и кандидати предлагам уникално тайно оръжие за разкрасяване. Изберете го и ще се насладите на невероятно предимство пред конкуренцията и неочакван успех сред избирателите!

Искам да стана Мис Заедно 2007!

Искам да стана Мистър Заедно 2007!

Ако нямате подходящ изходен материал, може да опитате с Това!

Защото: No one wants to look at ugly people!

Е, днес малко и аз да поспамя! Нали за това бяха тези теми ;)
Аватар
DrJeckyl_and_MrHyde
Редовен писач
Редовен писач

Благодарил: 9 пъти
Благодарено: 44 пъти

ПредишнаСледваща

Назад към Конкурси и инициативи на Заедно