• Advertisement

Честито на победителите

Съревнования, мероприятия и културно-масови занятия.

Честито на победителите

Мнениеот gina » 16 Декември 2007, 11:23:09

най-полезен - Mottor
- най-шегаджия - I_Vsichki_Goli
- най-сериозен - Angely
- най-запалянко - liverbird
- мис "Заедно" - lili_vlaeva с 36 на 35 гласа (след проверка на гласовете, взаимнонулиращи се гласове не са премахнати от бройката)
- мистър "Заедно" - Mr.Bombastic
- най-дебют - DrJeckyl_and_MrHyde
- цялостен принос за 2007 - Velingrad

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
честито от все сърце на победителите за заслужените титли, които със сигурност ще повишат още повече предпразничното ви настроение.

Конкурсите вече приключиха и може да си позволим предполагам кратки коментари. Наистина с голям интерес следих гласуването за мис Заедно. Вчера в 23. 59 h гласовете бяха равни и в последните секунди се прибави глас за Ангели, тъкмо, когато се радвах, че ще има две титли. Няма да коментирам системата за гласуване, възможностите да се спекулира или невъзможността да не се спекулира . В крайна сметка резултът по мое виждане е: една огорчена AnGely, една полущастлива Лили, и много от нас, които се питат: "какъв пак беше тоя филм".
Убедена съм че отговорните ще намерят решение за да му се радваме наистина догодина на тоя конкурс.
Не мога да се сдържа да не вметна, че в такива конкурси не може да няма пристрастност, затова и на евровизионския конкурс за песен има зрители, които се обаждат по 1000 пъти (и си плащат за това), като постоянно им се напомня от модераторите и от самото предаване: "звънете, звънете...). и наистина и там остават много въпросителни и недоволни, но дали се трият обаждания...? А титлите за Мис навсякъде се определят от жури... Весела Коледа!
Аватар
gina
Роден писач
Роден писач

Благодарил: 0 пъти
Благодарено: 5 пъти

Мнениеот Mr.Bombastic » 16 Декември 2007, 14:56:19

Искам да благодаря на феновете си за безрезервната им подкрепа. Вие винаги сте до мен в трудни и успешни моменти. Също на майка ми за насърчението през тези години на непрестанни изпитания. На режисьора и сценариста за приятелското им отношение - чудесни сте! На мениджъра ми Ферарио Спасов - без теб съм за никъде.

Целувам ви всички от все сърце. Още веднъж - благодаря ви!

:toothy1:
Аватар
Mr.Bombastic
Администратор
Администратор

Снимки: 250
Статии: 31
Благодарил: 462 пъти
Благодарено: 309 пъти

Мнениеот AnGeLy » 16 Декември 2007, 16:39:21

една огорчена AnGely

Огор4ена не съм, защото цялото гласуване беше абсолютен фарс. Поне знам, 4е миналогодишната ми титла е спе4елена напълно 4естно, ако бях спе4елила тази година, нямаше да се радвам.

Не мога оба4е да не благодаря за подкрепата на вси4ки, които гласуваха за мен :wave: Най-ве4е благодаря за титлата най-сериозен :read2: , това е голямо признание след вси4ки "полити4ески борби", който водех цяла година :D А посланието ми е, стягайте се, 4е скоро се задават парламентарни избори :protest:
Избори се печелят от тези, които излязат да гласуват!
Аватар
AnGeLy
Професионалист
Професионалист

Благодарено: 8 пъти

Мнениеот lili_vlaeva » 16 Декември 2007, 16:41:22

Леле Бомба добре си подготвил речта, само заради нея заслужаваш Оскар. :lol:

Що се отнася до конкурса, аз ще кажа следното - през цялото време се случваха интересни неща,за съжаление не успяхме май изцяло да се забавляваме,каквато беше всъщност идеята на цялото мероприятие. Имаше си ги забавните моменти, нервните и тези на огорчение. Но пък това си е в реда на нормалното. Надявам се, за догoдина да бъдат премислени някои неща спрямо организцията и хората наистина да могат да се забавлят. Тук идва моментът да благодаря на организаторите за търпението им и лоялното отношение. Надявам се, че не сме ви скъсали чак толкова нервите. ;)

А за другите момичета,с които се борехме за тази титла - cмятам че всяка една от нас е Мис за своя Мистър, а не е ли това най-важното. На тази Мис,която все още си няма Мистър,искренно пожелавам много скоро да си намери.

Радвайте се на живота,защото колкото по-кисело е яденето, толкова по-сладък е десертът след това.

Много усмивки и Весели празници на всички. Изображение
I hope life isn't a big joke, because I don't get it. ~Jack Handey
Аватар
lili_vlaeva
Златен писач
Златен писач

Мнениеот sie » 16 Декември 2007, 17:30:30

Хора, честито на всички! Много хубава практика си имате тук с тези конкурси :)
Аз обаче не съм много в час, за това успях да гласувам само за мис Заедно... другите конкурси ги видях прекалено късно :cry: и следователно не успях да гласувам. Не знам какви филми са се развихрили, но ще прочета темата да се осведомя :)
Айде, пък следващия път дано спечели моята любима миска :)
Science is God
Аватар
sie
Тукашен
Тукашен

Благодарено: 0 пъти

Мнениеот liverbird » 17 Декември 2007, 00:59:26

Благодаря, че отново успях да си защитя титлата. Надявам се гласовете ми да не са само женска солидарност, защото не би ходило на категорията. Но една бройка мистъри ме бяха номинирали, така че се надявам да е и от тях признанието. :roll:
Обещавам да викам, да пия бира, да се паля и като отида на мач да пускам снимки :D
Честито на останалите победители!
Me? No, man! I don't wanna be a God..... That is way too much pressure!

Представи се в Заедно сега

Аз използвам нашето куче-търсач. А ти?
Аватар
liverbird
Професионалист
Професионалист

Благодарено: 2 пъти

Мнениеот copland » 17 Декември 2007, 01:42:58

Специален поздрав за единствения и неповторим Мр. Бомбастик! :D
I have the simplest tastes. I am always satisfied with the best.
Аватар
copland
Златен писач
Златен писач

Благодарил: 56 пъти
Благодарено: 64 пъти

Мнениеот Mr.Bombastic » 17 Декември 2007, 10:43:40

Верните ми фенове - винаги ме трогват до безкрай :lol:
Аватар
Mr.Bombastic
Администратор
Администратор

Мнениеот DerWolf » 17 Декември 2007, 12:28:44

Честито и от мен и полека по празниците - не се уливайте много със свободни радикали от ферментационен произход :lol:
Аватар
DerWolf
Златен писач
Златен писач

Re: Честито на победителите

Мнениеот copland » 17 Декември 2007, 13:02:46

gina написа:В крайна сметка резултът по мое виждане е: една огорчена AnGely, една полущастлива Лили, и много от нас, които се питат: "какъв пак беше тоя филм".

Не съм съвсем съгласен. Това, което видяхме беше борба до дупка. Или поне ние трябваше да вярваме, че е така.

АнГеЛи няма защо да е огорчена, защото за втора поредна година успя да събере огромна подкрепа. Кое му е огорчаващото на това?! Лиленцето пък няма защо да е полущастлива, тъкмо напротив - сега е моментът да е напълно щастлива! Опитът показва, че мис-ката не повтаря титлата. Е може разбира се Лили да е първата с втори мандат. Поживем - увидем.

Това за журито е ок като идея. Обаче журито първо трябва да бъде избрано. Ние тук (по стара българска традиция) ще се изпотрепем докато изберем жури, което да одобри хората за жури на миските. Тъй че гласуването си остава не лоша идея. Или поне по-добрата. Нещо като демокрацията.

А и едно птиче ми прошепна, че системата наистина позволява да я мамиш, но и помни до дупка кой, кога и какво. Един вид изпитание за собствената чест. Добре дошли на земята. Тук е мръсно, животът не е безкраен, боли и всички сме грешни.

Колкото до филма - той е такъв, какъвто си го направиш.*
Някой беше споменал "На война, като на война". Друг отговаря с "ако това тук вие война, горко ви". Аз бих казал: В любовта и на война всичко е позволено. Тъй като това тук определено не е война остава любовта. Значи тези двете момичета трябва да са страшно щастливи, задето толкова много хора им симпатизират. Дали това наистина е любов, не знам. А погледнато от друг ъгъл, може би става въпрос за привързаността на двете към... собственото си аз.

Разбира се, всичко това са само догатки. Но предполагам, че само по догатки са гласували и повечето дали вота си на Бомбастик. Или е това, или тайната е вече разбулена. Добре дошли на борда на знанието. Сега ми е малко тъпо, че преди година (или нещо подобно) почти разсърдих маммамиа, като упорито не й казвах как да види снимка на Бомбата. Знанието е прекрасно нещо. Да дадеш дума и да я удържиш също.

На всички Весели Празници и едно прекрасно хлъзване в Новата 2008 Година, която да ви е по-добра от 2007!

* = В тоя дух вчера се разсърдих на една приятелка, защото за н-ти път забрави да ми донесе Портокал с часовникъв механизъм и Блясък на Кубрик. Някой да ги има под ръка и да иска да ме покани на гости? :D
I have the simplest tastes. I am always satisfied with the best.
Аватар
copland
Златен писач
Златен писач

Благодарил: 56 пъти
Благодарено: 64 пъти

Мнениеот Mr.Bombastic » 17 Декември 2007, 13:11:04

copland написа:Обаче журито първо трябва да бъде избрано. Ние тук (по стара българска традиция) ще се изпотрепем докато изберем жури, което да одобри хората за жури на миските.

Заедно с радост ще раздаде бухалки на желаещите преди започването на избора. :lol

copland написа:Разбира се, всичко това са само догатки. Но предполагам, че само по догатки са гласували и повечето дали вота си на Бомбастик. Или е това, или тайната е вече разбулена. Добре дошли на борда на знанието. Сега ми е малко тъпо, че преди година (или нещо подобно) почти разсърдих маммамиа, като упорито не й казвах как да види снимка на Бомбата. Знанието е прекрасно нещо. Да дадеш дума и да я удържиш също.

мисля че сега няма да се оттървеш от женско внимание :D

copland написа:* = В тоя дух вчера се разсърдих на една приятелка, защото за н-ти път забрави да ми донесе Портокал с часовникъв механизъм и Блясък на Кубрик. Някой да ги има под ръка и да иска да ме покани на гости? :D

Вчера го гледах първият филм - искаш ли го?
Аватар
Mr.Bombastic
Администратор
Администратор

Мнениеот ljuba » 17 Декември 2007, 13:46:51

Ха честито на печелившите и от мен!Аз пък има да се фукам,че познавам лично Мистъра :lol:
И искам да помоля Кукла да си изпрати адреса на админите,защото аз казах,че ако тя не спечели за най-шегаджия, лично ще й изпратя награда,задето ме сваля под масата от смях!
Ако нямаш усмивка ще ти подаря моята
Аватар
ljuba
Роден писач
Роден писач

Благодарил: 90 пъти
Благодарено: 168 пъти

Мнениеот gina » 17 Декември 2007, 15:00:46

copland написа:
gina написа:В крайна сметка резултът по мое виждане е: една огорчена AnGely, една полущастлива Лили, и много от нас, които се питат: "какъв пак беше тоя филм".

Не съм съвсем съгласен. Това, което видяхме беше борба до дупка. Или поне ние трябваше да вярваме, че е така.

АнГеЛи няма защо да е огорчена, защото за втора поредна година успя да събере огромна подкрепа. Кое му е огорчаващото на това?! Лиленцето пък няма защо да е полущастлива, тъкмо напротив - сега е моментът да е напълно щастлива! Опитът показва, че мис-ката не повтаря титлата. Е може разбира се Лили да е първата с втори мандат. Поживем - увидем.

Това за журито е ок като идея. Обаче журито първо трябва да бъде избрано. Ние тук (по стара българска традиция) ще се изпотрепем докато изберем жури, което да одобри хората за жури на миските. Тъй че гласуването си остава не лоша идея. Или поне по-добрата. Нещо като демокрацията.

А и едно птиче ми прошепна, че системата наистина позволява да я мамиш, но и помни до дупка кой, кога и какво. Един вид изпитание за собствената чест. Добре дошли на земята. Тук е мръсно, животът не е безкраен, боли и всички сме грешни.

Колкото до филма - той е такъв, какъвто си го направиш.*
Някой беше споменал "На война, като на война". Друг отговаря с "ако това тук вие война, горко ви". Аз бих казал: В любовта и на война всичко е позволено. Тъй като това тук определено не е война остава любовта. Значи тези двете момичета трябва да са страшно щастливи, задето толкова много хора им симпатизират. Дали това наистина е любов, не знам. А погледнато от друг ъгъл, може би става въпрос за привързаността на двете към... собственото си аз.

Разбира се, всичко това са само догатки. Но предполагам, че само по догатки са гласували и повечето дали вота си на Бомбастик. Или е това, или тайната е вече разбулена. Добре дошли на борда на знанието. Сега ми е малко тъпо, че преди година (или нещо подобно) почти разсърдих маммамиа, като упорито не й казвах как да види снимка на Бомбата. Знанието е прекрасно нещо. Да дадеш дума и да я удържиш също.

На всички Весели Празници и едно прекрасно хлъзване в Новата 2008 Година, която да ви е по-добра от 2007!

* = В тоя дух вчера се разсърдих на една приятелка, защото за н-ти път забрави да ми донесе Портокал с часовникъв механизъм и Блясък на Кубрик. Някой да ги има под ръка и да иска да ме покани на гости? :D

Предположението което изразих за вероятното емоционално състояние на Angely и Лили се базираше на моето лично възприемане на фактите. Дано да не съм била права. Мисля си че Лили щеше да е по-щастлива от това, че стана Мис Заедно, ако не беше отнемането на 2 Гласа в минус на AnGely в 00.00 h. Тогава Angely водеше с един Глас, като секунди преди това имаше равенство. След като резултатите бяха съобщени и видях, че Лили е спечелила с 36 на 35 Гласа, стана ясно, че на AnGely са и били изтрити два гласа. Радвам се че тя приема всичко на шега (дано да е така) и не е огорчена от това. които е следил гласуването в последните минути, го е забелязал.
Далеч сам от мисълта да критикувам някого, напротив, както виждате и аз вися тук ununterbrochen и ви се радвам, та дори се чудя на енергията и вица на модераторите; [пример - Mr. Bombastik:
"Сега се чух с мениджъра ми и се оказа, че за 2008 съм почти изцяло зает (мистър Заедно 2007 все пак ). След настояването ми се отвориха 2 дати за благотворителна дейност в полза на Заедно. Едната ще е Февруари за партито на Заедно, за другата имаме все още пререкания."].
, ясно ми е че понякога не може да се постъпва по различно от това, което е направено, независимо от това, кой е огорчен и кой не. Затова беше и мисълта: или да се разреши мнoгoкратното гласуване, или да се включи жури.

Що се отнася до "филма", ами интересен си е ,затова си го гледаме, защото има много моменти на разсъждения и изненади, та затова чакаме с нетърпение следващия епизод. :lol:
Последна промяна gina на 17 Декември 2007, 15:19:00, променена общо 1 път
Аватар
gina
Роден писач
Роден писач

Мнениеот Mr.Bombastic » 17 Декември 2007, 15:08:40

Сега се чух с мениджъра ми и се оказа, че за 2008 съм почти изцяло зает (мистър Заедно 2007 все пак :) ). След настояването ми се отвориха 2 дати за благотворителна дейност в полза на Заедно. Едната ще е Февруари за партито на Заедно, за другата имаме все още пререкания.
Аватар
Mr.Bombastic
Администратор
Администратор

Мнениеот lili_vlaeva » 17 Декември 2007, 15:42:53

copland написа:Не съм съвсем съгласен. Това, което видяхме беше борба до дупка. Или поне ние трябваше да вярваме, че е така.

Лиленцето пък няма защо да е полущастлива, тъкмо напротив - сега е моментът да е напълно щастлива.

Прав си,разбира се,че съм щастлива и няма как да не съм при положение наистина,че толкова много хора са гласували за мен. Аз дори се радвам,че имаше такава силна конкуренция от страна на Ангели, защото иначе нямаше да е толкова интересно. Единственото,което ме огорчи в цялата ситуация е, че доста хора се нахвърлиха върху мен и нея в някои моменти, което беше напълно излишно. Но това си е мое лично мнение.

Тъй като забравих в предния пост, сега искам да честитя на победителите и в останалите категории. Смятам,че спечелиха напълно заслужено. :)

А такова аз да питам, един ден,ако случайно дойда към НРВ-то, та не ми ли се полага един танц с Мистъра? :roll: :wink:
I hope life isn't a big joke, because I don't get it. ~Jack Handey
Аватар
lili_vlaeva
Златен писач
Златен писач

Следваща

Назад към Конкурси и инициативи на Заедно