• Advertisement

Помощ за един войн на Светлината в нужда

Съревнования, мероприятия и културно-масови занятия.

Помощ за един войн на Светлината в нужда

Мнениеот attanasova » 19 Юли 2008, 12:20:13

С Молба за помощ

към Вас Мили Хора

Всеки човек се променя, с помоща на добрите хора, бъди добър можеш да промениш нещо!
Г.Арнаудов

Приятелите на Иван Кирев Иванов от гр.Стара Загора се обръщаме към Вас с Молбата всички заедно да му помогнем и да му дадем възможност да живее.
Преди 20 години поради лекарска грешка се разболява от Глумеруло-нефрит.От 30.06.2008г. е на диализно лечение.За сега няма засегнати други органи,но до една година трябва да се направи трансплантация на бъбрек.
За трансплантазията са необходими много средства,а самият той не разполага с такива.

http://www.help-ivan.net/

Животът е дар, животът е щастие, а всяка минута би могла да бъде век щастие!

За желаещите да помогнат:

Набирателна сметка:
BG55 FINV 915Ø 1ØBG NØ5X26
BIC FINVBGSF
Първа Инвестиционна Банка, клон Стара Загора
Иван Кирев Иванов

Ние не се предаваме и продължаваме! Тръгнете и Вие с нас!
Последна промяна attanasova на 19 Юли 2008, 22:05:26, променена общо 2 пъти
Аватар
attanasova
Нов потребител
Нов потребител

Благодарил: 0 пъти
Благодарено: 0 пъти

Мнениеот Mr.Bombastic » 19 Юли 2008, 14:34:21

Здравейте,
Страницата която сте дали все още не съдържа пълна информация. Попълнете я възможно най-бързо, защото така шансът да се включат хора е много малък.
Аватар
Mr.Bombastic
Администратор
Администратор

Снимки: 250
Статии: 31
Благодарил: 462 пъти
Благодарено: 309 пъти

Мнениеот attanasova » 7 Август 2008, 19:36:02

Иван има нова дарителска сметка

BG55 FINV 915Ø 53Ø3 67Ø561
BIC FINVBGSF
Първа Инвестиционна Банка, клон Стара Загора
Иван Кирев Иванов
Аватар
attanasova
Нов потребител
Нов потребител

помощ на един войн....

Мнениеот sem » 16 Август 2008, 13:04:10

цитат.... "помощ на един войн на светлината в нужда...." Извинявайте не съм НЕдобронамерена, имам възможност да помогна но силно ме озадачава заглавието .Прилича ми малко на сектантска история. Можете ли да "качите" на страницата лекарската диагноза и експертното заключение за тази операция. Още повече би трябвало да ни уведомите и за сумата, изискуема за операцията. Не бих искала да бъда разбрана погрешно но съм лекар и нали разбирате........ г-жо Атанасова. Освен това според мен трябва да имаме възможност за директна връзка с болния. Всички форумци са или студенти или работници, а би било жалко ако нещата са по различни. В моята 20-годишна практика съм видяла какво ли не.
Аватар
sem
Тукашен
Тукашен

Мнениеот attanasova » 18 Август 2008, 15:32:21

Аватар
attanasova
Нов потребител
Нов потребител

Re: помощ на един войн....

Мнениеот Lady » 18 Август 2008, 18:06:12

sem написа:цитат.... "помощ на един войн на светлината в нужда...." Извинявайте не съм НЕдобронамерена, имам възможност да помогна но силно ме озадачава заглавието .Прилича ми малко на сектантска история. Можете ли да "качите" на страницата лекарската диагноза и експертното заключение за тази операция. Още повече би трябвало да ни уведомите и за сумата, изискуема за операцията. Не бих искала да бъда разбрана погрешно но съм лекар и нали разбирате........ г-жо Атанасова. Освен това според мен трябва да имаме възможност за директна връзка с болния. Всички форумци са или студенти или работници, а би било жалко ако нещата са по различни. В моята 20-годишна практика съм видяла какво ли не.

Здравейте, Sem!
Тъй като познавам Иван Иванов и искам да ви уверя, че той наистина е болен и в момента се нуждае от нашата помощ. В сайта, който е посочен, в меню "За контакти" е написан неговият и_мейл и личният му номер - за директна връзка!!! Зная, че в момента все още не са "качени" всички документи, но това е само въпрос на време. Ако Вие, наистина имате желанието да помогнете - можете да се свържете директно с него и да получите по-подробна информация за всичко това , което ви интересува!!!

С най-добри чувства, Lady
Lady
Нов потребител
Нов потребител

Мнениеот bknf » 30 Август 2008, 09:25:17

Интeресна история, особено заглавието. Ама и без него е добре измислено.

Преди 20 години означава през 1968 година. Каква точно е тая лекарска грешка, в коя болница е станала?

Време за реклама ;)
bknf написа:Интeресна история, особено заглавието. Ама и без него е добре измислено.

Преди 20 години означава през 1968 година. Каква точно е тая лекарска грешка, в коя болница е станала?

Време за реклама ;)

Преди 20 години - 1968??? Що не мислите, преди да пишете?

vel...
:wink:
bknf
Професионалист
Професионалист

Снимки: 0
Благодарил: 286 пъти
Благодарено: 450 пъти

Мнениеот attanasova » 30 Август 2008, 13:04:34

bknf няма никаква рвклама,а болен човек който се нуждае от подкрепа.
Сега сме 2008г.
Аватар
attanasova
Нов потребител
Нов потребител

Мнениеот attanasova » 30 Август 2008, 18:21:27

bknf написа:Интeресна история, особено заглавието. Ама и без него е добре измислено.

Време за реклама ;)

Време за реклама ;)

Преди 20 години - 1968??? Що не мислите, преди да пишете?

vel...
:wink:

МБАЛ
"ПРОФ. Д-Р СТОЯН КИРКОВИЧ"- АД ОДА 19 Версия 01 /01.08.2006 г.
ОТДЕЛЕНИЕ ПО ХЕМОДИАЛИЗА
ГР. СТАРА ЗАГОРА

ЕПИКРИЗА

Име : Иван Кирев Иванов

Анамнеза: От 1988 г. с установен хроничен гломерулонефрит - Ig А, доказан с бъбречна биопсия. От 3 години е с бъбречна недостатъчност. През м. юни 2008 г. поради напредване на бъбречната недостатъчност, задълбочаване на анемичния синдром, задух, клинико-лабораторни данни за уроинфекция е приет за лечение в I ВО на МБАЛ - АД, Стара Загора.
Поради недостатъчно повлияване от консервативната терапия с задържане на високи стойности на азотна задръжка, е включен на хемодиализно лечение на 30.06.2008г. Провежда хемодиализи три пъти седмично по 4 часа.

Статус: Задоволително общо състояние, мъж на видима възраст отговаряща на календарната заема активно положение в леглото. Ало и авто психично ореантиран. Нормостеничен хабитус. Кожа бледа с запазен тургор и еластичност, видими лигавици-бледо розови. Щитовидна жлеза и ПЛВ - неувеличени. Език леко обложен белeзникав налеп. Симетричен гръден кош, ясен перкуторен тон, чисто везикуларно дишане без хрипова находка. Сърдечна дейност - 84/мин, ритмична. АН-140/90. Корем - на нивото на гръдния кош, меки коремни стени. Черен дроб и слезка - неувеличени. Сук. реналис (+-) двустранно. Липсват претибиални отоци. Изследвания: Hb-103g/l; Ht - 0,32; Leuc-6,0 ;урея - 34,34 креатинин - 961; Na- 137; К-6,93 ; Са-2,21; Р-2,86; пик. к-на-392; алкална фосфатаза - 231, ASAT - 20; ALAT – 15; кр.захар - 4,8; общ белтък - 81; албумин - 41; Терапия - NeoRecormon - 2х3000Е s.c седмично , Maltofer- 1 т б дневно, Chlophazolin-4 x 1/2 т.б дневно Diovan- 1т.б дневно.

В момента болният провежда хемодиализа 3 пъти седмично по 4 часа. Предвид състоянието и възрастта на болния е преценен като подходящ за бъбречна
трансплантация и се правят необходимите изледвания, които се изискват за осъществяването и.

Стара Загора 08.07. 2008 г.
Аватар
attanasova
Нов потребител
Нов потребител

Re: Помощ за един войн на Светлината в нужда

Мнениеот attanasova » 5 Декември 2008, 20:31:36

http://www.dmsbg.com/projects_details_a ... 80&start=0

Приятелите на Иван се обръщаме към всички Вас, желаещи да помогнат!
Изпратете SMS с текст DMS ivan на единен дарителски номер 17 777
(за абонати на GLOBUL , vivatel и M-Tel)

И ДАРЕТЕ ЖИВОТ

За изпращането на дарителски SMS ще бъдете таксувани с 1,20 лв. с ДДС
За повече информация посетете
http://www.dmsbg.com

Благодарим ви, че подкрепяте Иван!
Аватар
attanasova
Нов потребител
Нов потребител

Мнениеот attanasova » 31 Декември 2008, 19:10:53

МИЛИ ХОРА,

НА ПРАГА НА 2009 ГОДИНА, ПОЖЕЛАВАМ НА ИВАН И ВСИЧКИ ВАС:
ДА Я ПОСРЕЩНЕМ С РАДОСТ :parti: ,ДА Я ИЗЖИВЕЕМ С ЛЮБОВ :biglove: И ДА Я ИЗПРАТИМ С УСПЕХИ!!!! :bravobe:
Аватар
attanasova
Нов потребител
Нов потребител

Мнениеот ehriz » 4 Януари 2009, 15:16:56

От създателите на http://www.save-darina.org е и този сайт, който помага на пораснали деца да получат лечение в чужбина: http://www.koleda365.org
Аватар
ehriz
Нов потребител
Нов потребител

Назад към Конкурси и инициативи на Заедно