• Advertisement

Българска диаспора Лондон

Еми за тва, онова и т.н. Тука може да пише всеки по всички теми, които го вълнуват.

Българска диаспора Лондон

Мнениеот Yoanna Tsvetanova » 1 Юли 2012, 18:04:53

Здравейте на всички!

Казвам се Йоанна Цветанова. Пиша Ви със специална молба. Аз съм магистър по специалност Глобална медия и Kомуникации в LSE (London School of Economics and Political Science). В момента пиша дипломната си работа за това как българските емигранти използват онлайн медията. В тази връзка се налага да проведа интервюта с най-малко десетима българи, които могат да споделят с мен тяхния опит от това да бъдат чужденци. Ще Ви бъда много благодарна, ако можете да отделите от Вашето време и да споделите с мен опита си от живота в чужбина.

Интевюто ще представлява обикновено беседване с продължителност около 40 минути. Ако желаете да участвате и сте на възраст между 25 и 35 години, и живеете в Лондон от не по-млако от 5 години, моля свържете се с мен на Ytsvetanova@gmail.com. Тогава ще насроча дата и час, които да бъдат удобни за Вас, за да проведем интервюто. Всичко, казано от вас , ще бъде поверително и анонимно, с цел защита на вашата самоличност. Ако желаете да научите повече информация за мен или имате някакви въпроси относно интевюто, моля, не се притеснявайте да се свържете с мен. Очаквам с нетърпение Вашите отговори!
Предварително благодаря за отделеното време и внимание!

Йоанна
Yoanna Tsvetanova
Нов потребител
Нов потребител

Благодарил: 0 пъти
Благодарено: 0 пъти

Назад към Общ форум