• Advertisement

Как най лесно да науча английски

Еми за тва, онова и т.н. Тука може да пише всеки по всички теми, които го вълнуват.

Как най лесно да науча английски

Мнениеот A2508 » 9 Декември 2012, 10:15:23

Здравейте , от два месеца съм в Англия, но не съм учила английски. Тук говорят толкова бързо,че нищо не може да им се разбере нищо. Имам разговорник, опитвам се да уча по него.... но нищо не мога да разбера. Може ли някой да ми помогне от къде да започна да се справям с ученето. Ще съм ви много благодарна. Поздрави ..... :)
Аватар
A2508
Нов потребител
Нов потребител

Благодарил: 4 пъти
Благодарено: 0 пъти

Re: Как най лесно да науча английски

Мнениеот aleksandrinka » 9 Декември 2012, 11:27:08

A2508 написа:Здравейте , от два месеца съм в Англия, но не съм учила английски. Тук говорят толкова бързо,че нищо не може да им се разбере нищо. Имам разговорник, опитвам се да уча по него.... но нищо не мога да разбера. Може ли някой да ми помогне от къде да започна да се справям с ученето. Ще съм ви много благодарна. Поздрави ..... :)

Няма ли там, където сте курсове за чужденци? Все е някакво начало. От само себе си ще стане след доста време, щом не сте учили езика. Другият вариант е в нета ако има on-line курсове или тези по метода Релакса...
"Мнението на хората зависи от времето, мястото и обстоятелствата." Франсоа Волтер

Потребители благодарили на автора aleksandrinka за мнението:
A2508
Рейтинг: 4%

Аватар
aleksandrinka
Редовен писач
Редовен писач

Снимки: 0
Благодарил: 82 пъти
Благодарено: 177 пъти

Мнениеот A2508 » 9 Декември 2012, 11:57:33

aleksandrinka написа:
A2508 написа:Здравейте , от два месеца съм в Англия, но не съм учила английски. Тук говорят толкова бързо,че нищо не може да им се разбере нищо. Имам разговорник, опитвам се да уча по него.... но нищо не мога да разбера. Може ли някой да ми помогне от къде да започна да се справям с ученето. Ще съм ви много благодарна. Поздрави ..... :)

Няма ли там, където сте курсове за чужденци? Все е някакво начало. От само себе си ще стане след доста време, щом не сте учили езика. Другият вариант е в нета ако има on-line курсове или тези по метода Релакса...

Благодаря ви....ако знаех поне къде да попитам за тези курсове за чужденци.... ? А трябва и да си направя адресна регистрация .... и това не знам къде да попитам......Кметство ли трябва да търся...... .Затова търся някой който е минал през това да ми помогне какво трябва да направя.... Надявам се да не съм досадна със въпросите си. Но не искам да бездействам.....а тук в града няма толкова българи които да попитам, живеем в къщата със поляци.... но с тях е трудно да се комуникира......! Ако нещичко знаете и ще ми е от полза ... благодаря ви предварително!
Аватар
A2508
Нов потребител
Нов потребител

Благодарил: 4 пъти
Благодарено: 0 пъти

Мнениеот naselo » 9 Декември 2012, 14:31:12

Намери локален пъб или друго обществено забавление за контакт с хора, колкото по-скромен, по-добре, и започни да минаваш оттам за да четеш вестник и да пийваш по евтина бира или чай, дръж се скромно и тихичко, но приветливо. Говори си с хората, намери за какво. Помисли или опитай да хванеш какво ги вълнува. Може да е мястото за почивка по НГ, или рецепти, или друго. Зависи и какво казва външния ти вид. Може да сложиш някоя снимка тук за оценка и съвет. В кой край си - нравите са различни?
Другият начин е да платиш повече за курс, където да си говориш с учителя и с колегите курсисти - аз препоръчвам този с пъб-а.

Потребители благодарили на автора naselo за мнението:
A2508
Рейтинг: 4%

naselo
Роден писач
Роден писач

Благодарил: 16 пъти
Благодарено: 65 пъти

Мнениеот silsimon » 2 Февруари 2014, 13:53:15

Курсове за чужденци:thumbleft:
Аватар