• Advertisement

Студент - представи се - намери приятели

Еми за тва, онова и т.н. Тука може да пише всеки по всички теми, които го вълнуват.

Студент - представи се - намери приятели

Мнениеот lazar_lulchev » 20 Април 2010, 07:33:11

Здравейте съфорумци!

Поради нарасналият интерес в последно време към форума, предимно от студенти заминаващи към тази "хавайска" дестинация и може би заради това, че не съм спал особено много напоследък, ми дойде идеята да отворя тази тема, специално за всички тези студенти, които искат да се представят и да намерят приятели, познати и бъдещи колеги.
Така, че моля представете се с по-няколко реда. Разкажете за вас самите, какво ви накара да избере Дания и неща от този сорт, и намерете приятели и познати в Дания още преди да сте стигнали тази дестинация.

Поздрави! :)
Нека ЗАЕДНО помогнем на хората да разберат, че ни има и сме ЗАЕДНО
Аватар
lazar_lulchev
Роден писач
Роден писач

Благодарил: 0 пъти
Благодарено: 9 пъти

Re: Студент - представи се - намери приятели

Мнениеот daraya » 20 Април 2010, 18:13:06

Здравейте, :flower: :flower: :flower:
Аз съм Деси (19) и тази година ми предстои да съм първа година студентка в Хорсенс. Специалността ми е Архитектура и управление на строителството. От Стара Загора съм, но досега не познавам хора, които отиват в Хорсенс.
Ще се радвам да срещна тук :flower: :flower: :flower:
daraya
Нов потребител
Нов потребител

Благодарено: 0 пъти

Мнениеот yruseva1 » 20 Април 2010, 20:19:26

Здравейте , аз съм Йоанна на 18 години от Добрич . Ще съм пъва година година студентка в Хорсенс.Специалността ми е Архитектура и Управление на строителството .Не познавам никой , който ще заминава в Хорсенс и ще се радвам да се запозная тук :)
yruseva1
Нов потребител
Нов потребител

Мнениеот Lorcheto » 23 Април 2010, 13:18:25

Здравейте и от мен. Аз уча в Копенхаген от миналото лято. Ако някой има нужда от информация за Копенхаген с радост ще му помогна!
Аватар
Lorcheto
Нов потребител
Нов потребител

Мнениеот djindjiplqktor » 26 Април 2010, 21:33:22

За тези, на които тепърва им предстои да идват в Дания по работа или да учат - влезте в групата във фейсбук "Bulgarians in Denmark". Там може да видите кой в кой град е и да започнете някакъв контакт с тях.

Аз съм втора година студент в Хернинг. Догодина завършвам, но смятам да оставам тук или да запиша магистратура в някоя англо-говоряща страна. Може да ме намерите във фейсбук - Giovanni Nikolov. Ако има някой от Родопите, идващ или вече понастоящем в Дания,пишете. :)
djindjiplqktor
Нов потребител
Нов потребител

Мнениеот velingrad » 26 Април 2010, 21:51:37

"Giovanni",
само дето не ми стана ясно, с какво групата в "Бука", може да бъде по-полезна от ей това място? Освен това, аз съм и очевадно "от Родопите"- например...
Ако не харесваш нещо, промени го. Ако не можеш, промени отношението си. Не мрънкай.
На народите с къса памет,
преходите им са много дълги!
Аватар
velingrad
Доживотен
Доживотен

Снимки: 392
Благодарил: 659 пъти
Благодарено: 712 пъти

Мнениеот djindjiplqktor » 3 Май 2010, 19:14:40

velingrad написа:"Giovanni",
само дето не ми стана ясно, с какво групата в "Бука", може да бъде по-полезна от ей това място? Освен това, аз съм и очевадно "от Родопите"- например...

Ами, би била полезна за тези потребители с профил във фейсбук например... Радвам се, че и ти си от Родопите, но си ми малко далечко да пием по една ракия... Дюселдорф...
djindjiplqktor
Нов потребител
Нов потребител

Мнениеот lazar_lulchev » 6 Август 2010, 20:37:08

djindjiplqktor написа:
velingrad написа:"Giovanni",

Ами, би била полезна за тези потребители с профил във фейсбук например... Радвам се, че и ти си от Родопите, но си ми малко далечко да пием по една ракия... Дюселдорф...

Е, че то и ние си имаме фейсбук страничка. Там също въпроси могат да се задават, но препоръчително е да е тук. Нека ти кажа и защо мисля така. Защото в крайна сметка, с течение на времето тук се създава база данни, която може да се ползва. Във фейсбук не виждам как ще се постигне този ефект. :(
Нека ЗАЕДНО помогнем на хората да разберат, че ни има и сме ЗАЕДНО
Аватар
lazar_lulchev
Роден писач
Роден писач

Благодарено: 9 пъти

Мнениеот tsanyo » 5 Юли 2011, 02:33:32

Здравейте, казвам се Цаньо, тази година ще съм студент в Дания.Ще уча в Aalborg в UCN със специалност IT Network and Electronics Technology.Oт Русе съм.Летя в началото на Август, ако някой иска да се свърже с мен да пише на маил: tsanyo.petrov2@abv.bg
tsanyo
Нов потребител
Нов потребител

Назад към Общ форум