• Advertisement

Живот в Дания, град Рандерс

Еми за тва, онова и т.н. Тука може да пише всеки по всички теми, които го вълнуват.

Живот в Дания, град Рандерс

Мнениеот l1vicata88 » 18 Октомври 2011, 13:42:03

Здравейте, аз съм от Варна и след 8 месеца заминавам за Дания заедно с моя приятел. Ще живеем и работим, надявам се, в град Рандерс. Много бих желала да се запозная с българи, които живеят в този град или в близост, за да обменим полезна информация. Ако има такива тук, моля пишете ми :) Ще се радвам да се свържа с вас ! :)))
l1vicata88
Нов потребител
Нов потребител

Благодарил: 0 пъти
Благодарено: 0 пъти

Re: Живот в Дания, град Рандерс

Мнениеот svenson » 20 Октомври 2011, 19:41:49

Аз не живея там, но съм ходил и ми хареса градчето. Има много хубав Зоо парк. :)
Аватар
svenson
Тукашен
Тукашен

Благодарено: 2 пъти

Мнениеот l1vicata88 » 22 Октомври 2011, 13:52:22

О да, градчето е много красиво и спокойно. Аз съм ходила един път,през април тази година, и се влюбих в това място- толкова подредено и зелено и на всичкото отгоре времето беше страхотно- слунчево и топло :). За зоологическата градина, която говориш сигурно имаш предвид Рейнофорест- трите купола с тропическите гори. Там наистина си заслужава да се отиде.:))
l1vicata88
Нов потребител
Нов потребител

Мнениеот el4o-0106 » 30 Юли 2013, 14:24:43

Здравейте :)
Искам нещо да питам -
имам познат в Рандерс и скоро ще му гостувам .Билета ми за Копенхаген е купен ,но искам да знам как да се придвижа до Рандерс с влак и каква е цената на билета до там . Надявам се да ме посрещнат ,но все пак искам да съм подготвена :) ,че да не се изненадам неприятно ](*,) .Ще гостувам там ,но искам да знам дали мога да се разплащам с евро или трябва да обменя и датски крони :) .Моля ви ,ако някой е запознат да ми отговори ,никъде на намерих тази информация . Благодаря предварително \:D/ :flower:
el4o-0106
Нов потребител
Нов потребител

Назад към Общ форум