• Advertisement

Дания както я вижда "Труд"

Еми за тва, онова и т.н. Тука може да пише всеки по всички теми, които го вълнуват.

Дания както я вижда "Труд"

Мнениеот velingrad » 14 Март 2009, 22:50:37

Ако не харесваш нещо, промени го. Ако не можеш, промени отношението си. Не мрънкай.
На народите с къса памет,
преходите им са много дълги!
Аватар
velingrad
Доживотен
Доживотен

Снимки: 392
Благодарил: 659 пъти
Благодарено: 712 пъти

Re: Дания както я вижда "Труд"

Мнениеот s33n » 14 Март 2009, 23:00:34

с векове сме пред тях [-X
данске банк наистина е една от най големите, но главно клиентите и са фирми и във време на криза,разбира се трябва да се търси спасение.Лично аз сам им клиент но мисля да я сменя, защотото не се отнасят добре с клиентите си и по малките банки в дания са много по добри по изгодни условия и по лесно теглене на кредит.

П.С кризата и данске банк за обикновения клиент е, че се увеличиха лихвите,но то всички банки го направиха по принуда!
Другото е че датската крона за последните 4 години не се е променил курса й спрямо еурото или промяна е от рода на 0.5.
Аватар
s33n
Нов потребител
Нов потребител

Благодарил: 0 пъти
Благодарено: 0 пъти

Re: Дания както я вижда "Труд"

Мнениеот lazar_lulchev » 15 Март 2009, 11:44:47

Аз също съм клиент на въпросната банка. Откровенно казано , на мен ми харесва. Кредити не се взимат чак толкова трудно. Между другото 0.5 е голяма вариация , ако говорим за ДКК и евро в последните 2 години курсът не е варирал повече от 0.2 нагоре или надоло .Е разбира се това са много пари за някой хора , но за скромни като нас вариациата от този вид не играе никаква роля ;)
Нека ЗАЕДНО помогнем на хората да разберат, че ни има и сме ЗАЕДНО
Аватар
lazar_lulchev
Роден писач
Роден писач

Благодарил: 0 пъти
Благодарено: 9 пъти

Назад към Общ форум