• Advertisement

Къде се изгубихте?

Еми за тва, онова и т.н. Тука може да пише всеки по всички теми, които го вълнуват.

Къде се изгубихте?

Мнениеот velingrad » 3 Декември 2005, 18:12:46

От август месец досега, "ни вест ни кост".Знам че ви има, ама нищо не се чува от Севера? :wink:
Ако не харесваш нещо, промени го. Ако не можеш, промени отношението си. Не мрънкай.
На народите с къса памет,
преходите им са много дълги!
Аватар
velingrad
Доживотен
Доживотен

Снимки: 392
Благодарил: 659 пъти
Благодарено: 712 пъти

Мнениеот xzibitor » 3 Декември 2005, 18:59:59

Може да са заспали някой зимен сън :P
you see me. there's nothing else you need to know
Аватар
xzibitor
Тукашен
Тукашен

Благодарил: 0 пъти
Благодарено: 0 пъти

ха ха тука сме!

Мнениеот koshava » 22 Септември 2006, 20:22:42

Всички сме си тук вьв краиния север! всичко е ток! ако има нещо питаи. аз сам вьв финландия - хелзинки. иначе сьм си видинчанин.
Аватар
koshava
Нов потребител
Нов потребител

Re: ха ха тука сме!

Мнениеот velingrad » 22 Септември 2006, 21:49:46

koshava написа:Всички сме си тук вьв краиния север! всичко е ток! ако има нещо питаи. аз сам вьв финландия - хелзинки. иначе сьм си видинчанин.

Ще ме уморите вие още по-северняците :D Къде се загуби бре човек? Да не ти се е случило нещо?

Ама и веднага си супер активен де :wink:
Ако не харесваш нещо, промени го. Ако не можеш, промени отношението си. Не мрънкай.
На народите с къса памет,
преходите им са много дълги!
Аватар
velingrad
Доживотен
Доживотен

Снимки: 392
Благодарил: 659 пъти
Благодарено: 712 пъти

тука сам

Мнениеот koshava » 24 Септември 2006, 18:57:15

всичко си е наред. бех си у БГ за два месеца малко лардж. лошо нема. аиде и наздраве че сьм седнал вече да покажа на скандинавците как НЕ трябва да се пие!!! ха ха ;) за пореден пьт!
Аватар
koshava
Нов потребител
Нов потребител

koshava???

Мнениеот amnadata » 10 Декември 2006, 17:13:54

още ли си там във фин
надявам се да ми отговориш ,аз съм тук 2 месеца и съм от видин с гаджето ми живея той е финлаанддец ама някои неща не ги разбирам ,,,,имам предвид семейни отношения и изобщо тези хора как ти се виждат на мен много приятни ама нещо куца ми се струва във цялата тая работа.......дано си там да п6еш ти поне си по дълго време тука...

(преведено от модератор на кирилица)
Аватар
amnadata
Нов потребител
Нов потребител

Мнениеот koshava » 11 Декември 2006, 10:38:29

Е крайно време беше някои от Видин да се появи вьв Финландия. Кьде точно живееш тук? Аз сьм в Хелзинки - Коскела до Капюла. Колкото до семейния живот, тук е малко различно както виждам си забелязала! Моят успех се дьлжи на това че, обичам сьпругата си много. Друг важен фактор за мен ече,трябва да си правим компромиси!!! За мен това е цената на успеха - компромиси! Колкото до хората, тук всеки е различен и трябва да прекараш извесно време с него/нея за да разбереш що за хора са! Аз се чуствам прекрасно тук, единственият проблем си остава времето! Сьбуждам се тьмно - прибирам се тьмно! Зимнно време малко терсене с тоя полумрак. Още не сьм свкнал както трябва.

Повече информация на кафе!
Свирни да се видим!
Аватар
koshava
Нов потребител
Нов потребител

moi

Мнениеот amnadata » 11 Декември 2006, 20:19:20

да когато имаме време да отскочим до хелсинки ще пиша предварително ако е възможно да се видим там .бих се радвала много да ми разкажеш или да дойдеш със съпругата си за се запознаем (ако тука е прието изобщо )и ...така.поздрави ина
Аватар
amnadata
Нов потребител
Нов потребител

hei

Мнениеот amnadata » 17 Август 2007, 21:07:38

кошава как е по хелсинки?скоро си бях на видин...има нови неща ..по хубаво е станало но все пак си е мръсно..кво да се прави...как я карате?надявам се всичко ок.поздрави ина вaлкеакоски
Аватар
amnadata
Нов потребител
Нов потребител

Re: Каде се изгубихте?

Мнениеот finimonti » 23 Февруари 2009, 13:20:49

Здравейте хора от севера :salute: ;-) Някой да търси съквартирант новобранец, докато си намери работа и гаранция за собствена квартира?
finimonti
Нов потребител
Нов потребител

Re: Каде се изгубихте?

Мнениеот kill_u » 7 Октомври 2009, 11:23:18

Само минавам от тук и видях че е позатихнала тази тема. Преди около 2 години се бях насочил към Финландия, тази прекрасна страна. Но предварително исках да си намеря работа. След три интервюта за работа разбрах, че без език (суоми) съм за никъде. И в крайна сметка реших да променя дестинацията. Сега вече изкарах виза за Канада и смятам да летя на 6 Ноември, въпреки това Финландия ми остава някаква далечна мечта поне засега абсолютно недостижима. Все пак се радвам че го има тоя форум и до някое време ако пак ми домъчнее ще наминавам да видя как е хавата.
Успех на всички :occasion5:
Изображение
kill_u
Нов потребител
Нов потребител

Назад към Общ форум