• Advertisement

Търсим си работа

Мястото за Вашите безплатни обяви

Търсим си работа

Мнениеот tunined » 17 Юли 2012, 09:00:42

Здравейте! Търсим някой да ни помогне да заминем в Германия !Ние сме семейство на по 35 год. живеем и работим във Варна от 12 год.Аз съм професионален фризьор от 5 год. а,мъжа ми от 12 години работи сферата на строителството ,като техн.бригадир (вещ в професията си)Ако някой се реши да ни помогне ще сме му много благодарни. ;-)
tunined
Нов потребител
Нов потребител

Благодарил: 0 пъти
Благодарено: 0 пъти

Re: Търсим си работа

Мнениеот mariana72 » 18 Юли 2012, 14:00:42

Търся работа в района на град Крефелд. Педагог съм по образование. Мога да помагам в домакинството, да гледам деца, да давам уроци по български език. Ще съм благодарна, ако ми помогнете.

iniuta: Марияна, в този форум се пише на кирилица. Трето твое мнение на латиница няма да превеждам.
Последна промяна iniuta на 18 Юли 2012, 14:04:29, променена общо 1 път
Причина: Кирилица!
mariana72
Нов потребител
Нов потребител

Снимки: 0

Мнениеот mariana72 » 18 Юли 2012, 14:15:45

Извинявай,Благодаря!
mariana72
Нов потребител
Нов потребител

Снимки: 0

Мнениеот max » 18 Юли 2012, 18:24:40

tunined написа:Здравейте! Търсим някой да ни помогне да заминем в Германия !Ние сме семейство на по 35 год. живеем и работим във Варна от 12 год.Аз съм професионален фризьор от 5 год. а,мъжа ми от 12 години работи сферата на строителството ,като техн.бригадир (вещ в професията си)Ако някой се реши да ни помогне ще сме му много благодарни. ;-)

Че заминете. Кой и какво има да ви помага? В Моя квартал в два от трите фризьорски салона има залепени обяви "Търсим да назначим фризьори". Щом търсят, значи няма кандидати, щом няма, значи ще ти издадат разрешително, понеже си професионален фризьор и готово. :) Е няма да се печели много от фрицьорство, и ако мъжът ти не намери работа, трудно ще се издържате двама.
max
Златен писач
Златен писач

Благодарил: 50 пъти
Благодарено: 148 пъти

Мнениеот velingrad » 18 Юли 2012, 21:31:59

max написа:
tunined написа:Здравейте! Търсим някой да ни помогне да заминем в Германия !Ние сме семейство на по 35 год. живеем и работим във Варна от 12 год.Аз съм професионален фризьор от 5 год. а,мъжа ми от 12 години работи сферата на строителството ,като техн.бригадир (вещ в професията си)Ако някой се реши да ни помогне ще сме му много благодарни. ;-)

Че заминете. Кой и какво има да ви помага? В Моя квартал в два от трите фризьорски салона има залепени обяви "Търсим да назначим фризьори". Щом търсят, значи няма кандидати, щом няма, значи ще ти издадат разрешително, понеже си професионален фризьор и готово. :) Е няма да се печели много от фрицьорство, и ако мъжът ти не намери работа, трудно ще се издържате двама.

Не-мо-га да разбера, защо заблуждаваш с невЕрна информация?
Това, че някъде се се предлага някакъв вид работа, не означава, че всеки може да кандидатства. Даже имаше вече запитване от фризьорка, ама кой да чете и търси.
Достатъчно и ясно е обяснено (в безброй теми), какво е и какво не е. За неквалифицирани люде (и съпътстващите ги професии) след 2014- сега трудно.
Ако не харесваш нещо, промени го. Ако не можеш, промени отношението си. Не мрънкай.
На народите с къса памет,
преходите им са много дълги!
Аватар
velingrad
Доживотен
Доживотен

Снимки: 392
Благодарил: 659 пъти
Благодарено: 712 пъти

Мнениеот max » 18 Юли 2012, 23:04:55

Ох неквалифицирани, тя е професионална фризьорка, което значи че е квалифицирана. Какво е описано за фризьори по-различно от това да бачкаш в ресторант? Как получих за там разрешително без изобщо да съм квалифициран за готвач или нещо подобно? А тя е, като се направи проучване на пазара на труда ако няма немски кандидати които да са квалифицирани за фризьори, защо да не й дадат?
max
Златен писач
Златен писач

Благодарил: 50 пъти
Благодарено: 148 пъти

Назад към Търся работа