• Advertisement

Каква да е работа в Есен - спешно

Мястото за Вашите безплатни обяви

Каква да е работа в Есен - спешно

Мнениеот barakmasa » 4 Май 2014, 11:22:42

Намирам се в германия в град Есен на 23 години съм. Спешно ми трябва каквато и да е работа в рамките на града защото не разполагам с автомобил. Ще бъда благодарен на всеки които помогне по някакъв начин. За връзка телефон: +4915219084112 email: barakmasa@gmail.com
Последна промяна boyko123 на 4 Май 2014, 12:42:07, променена общо 1 път
Причина: Заглавие
barakmasa
Нов потребител
Нов потребител

Благодарил: 0 пъти
Благодарено: 0 пъти

Re: Каква да е работа в Есен - спешно

Мнениеот Йоана-Мария » 7 Май 2014, 11:29:35

Здравей момък, имаш ли понятие от ремонт на колелета? Пазара за колелета експлодира -за съжаление без нас, видях скромните фантазий как изглежда българск и данска и берлинска. триколка. Тук в "село" работилница ще продаде старите колелета ,които са старт и нужни от колело да се направят рикша. Триколка електрическа , зада разходиме Баба около Кемнаде или при вас в Ессен езерото. Щом в планината се дават с успех ши,ски на наем., ще стане , но не и на дортмундското езерце. То не върви.
Продавет се и инструменти за ремонт. В интернет
Още по бързо , ако имаш силни нерви, защото пред изборите. Фашистоидите са наостроени , за обикновенно винаги за як мъж има работа на пазара, стига да знаеш немски.и да имаш сухи якета и ръкавици сутрин в тъмното.питай питай, питай на место.
Ако нищо не стане в сяка област, в цял всвят в момента(39 год.)има празни села. Там отиваме и отварямя всички биологичско плод и зеленчук стопанство, "леере доерфер, в света,". Ток от солар,.пенсионерите искат луксус и градина и да ги гледа някои, ми добре трябва да се измисли как да се координират желания,
Успех и добро ти желая й.Мария
Йоана-Мария
Нов потребител
Нов потребител

Благодарил: 0 пъти
Благодарено: 0 пъти

Мнениеот onufriy » 7 Май 2014, 11:53:28

Йоана-Мария написа:Здравей момък, имаш ли понятие от ремонт на колелета? Пазара за колелета експлодира -за съжаление без нас, видях скромните фантазий как изглежда българск и данска и берлинска. триколка. Тук в "село" работилница ще продаде старите колелета ,които са старт и нужни от колело да се направят рикша. Триколка електрическа , зада разходиме Баба около Кемнаде или при вас в Ессен езерото. Щом в планината се дават с успех ши,ски на наем., ще стане , но не и на дортмундското езерце. То не върви.
Продавет се и инструменти за ремонт. В интернет
Още по бързо , ако имаш силни нерви, защото пред изборите. Фашистоидите са наостроени , за обикновенно винаги за як мъж има работа на пазара, стига да знаеш немски.и да имаш сухи якета и ръкавици сутрин в тъмното.питай питай, питай на место.
Ако нищо не стане в сяка област, в цял всвят в момента(39 год.)има празни села. Там отиваме и отварямя всички биологичско плод и зеленчук стопанство, "леере доерфер, в света,". Ток от солар,.пенсионерите искат луксус и градина и да ги гледа някои, ми добре трябва да се измисли как да се координират желания,
Успех и добро ти желая й.Мария

Искам от тв'a, дето го пиеш...

Потребители благодарили на автора onufriy за мнението:
Doroteya_G
Рейтинг: 4%

onufriy
Златен писач
Златен писач

Благодарил: 169 пъти
Благодарено: 284 пъти

Мнениеот zlateto » 7 Май 2014, 12:10:28

onufriy написа:Искам от тв'a, дето го пиеш...

И аз, и аз xaxaxa ...
Когато държавата препотвърждава себе си като местопрестъпление, остава да влезе Фортинбрас и да каже това, което винаги казва: „Изнесете труповете!”
Аватар
zlateto
Майстор на перото
Майстор на перото

Статии: 1
Благодарил: 133 пъти
Благодарено: 1196 пъти

Мнениеот vg_vasilev » 4 Август 2015, 06:53:22

И аз търся, някой ако знае моля да се обади.
vg_vasilev
Нов потребител
Нов потребител

Благодарил: 8 пъти
Благодарено: 4 пъти

Мнениеот alpinstroi1982 » 4 Август 2015, 18:28:54

Абе момчета на какво ниво сте с немския и имате ли някакава професия?Автомобил за ходене до работно място?
alpinstroi1982
Нов потребител
Нов потребител

Благодарил: 1 път

Мнениеот vg_vasilev » 7 Август 2015, 07:59:34

alpinstroi1982 написа:Абе момчета на какво ниво сте с немския и имате ли някакава професия?Автомобил за ходене до работно място?

Електро/ IT , с кола, немски на начално и квартира от есен в Есен :)
vg_vasilev
Нов потребител
Нов потребител

Благодарил: 8 пъти

Мнениеот alpinstroi1982 » 7 Август 2015, 13:49:11

Напиши ми тел.си номер в лични да ти звънна!
alpinstroi1982
Нов потребител
Нов потребител

Благодарил: 1 път

Назад към Търся работа