• Advertisement

Анкета: Съфорумник 2017

Интересна информация, статии ... . Тук може да пише всеки по всички теми, които го вълнуват.

Кой активен потребител трябва да се окичи с титлата "Съфорумник 2017"?

Анкетата свършва на 31 Декември 2017, 16:25:15

Mony60
4
13%
onufriy
1
3%
olga
1
3%
ivo75
2
7%
ysmivka
0
Няма гласували
rikiking
7
23%
itzo
2
7%
schachmatter
1
3%
bknf
2
7%
vl
2
7%
Митака ФУ
1
3%
amatama
5
17%
бонджорно'принчипеса
0
Няма гласували
novia
0
Няма гласували
zlateto
2
7%

Общо гласове : 30

Re: Анкета: Съфорумник 2017

Мнениеот Mr.Bombastic » 26 Ноември 2018, 14:11:40

Просто ги маркирай, явно не съм довидял някъде. Не водя някаква вендета срещу вас, защо ми е да го правя? Заедно има нужда от пишещи и полезни потребители (това е дефакто и комплимент).
Аватар
Mr.Bombastic
Администратор
Администратор

Снимки: 250
Статии: 31
Благодарил: 462 пъти
Благодарено: 309 пъти

Мнениеот onufriy » 26 Ноември 2018, 14:35:36

baconsutan написа:
zlateto написа:Проблем ли ти е, ако сме един и същи субект? :mrgreen:

Това обяснява нещата. Както и желанието да се освободите от инакомислещите потребители, като Рики, БкнФ, Макс, Аматама, Васко Леон, Митака ФУ, Дидо73, мен и т.н. Останахте да списвате ти Злате, Иво75, Ицо, Шахматер, Vl и понякога Онуфри. Това достатъчно ли е за смислен форум, в който може да се чуе различно от вашето мнение?
Напусналите и изгонените си намериха другаде мястото, но какво спечелихте вие?
Понеже сме хвáнали "понякогато" и съм активен като бълха в младоженски реснач: Иво сто пъти писá, че е против гоненията, поразтърси се назад. Златето и М'Бвана поддържаха сърдечно приятелство във форума. Аз наскоро се изказах, как същият раздвижва водата във форума. Недей да сваляш вода от девет дерета, само да покажеш колко си прав и колко несправедливо си гонен и критикуван. Щом десет години ми търпят пиперливия език тука, значи можем да се разберем. И не, началството стои на тотално различни позиции от мене, разгледай темите за Северна Корея и Георги Марков.
Това, че критикувам безнаказаната циганска престъпност не се харесва на Иво75, а защо не прочете статиите на Кеворкян и на други интелектуалци по въпроса.
Ми аз се опитвам от година да ти разкажа, че не суровите наказания, а предлагането на възможности, разбирай образование и работа, на циганолииите ще реши проблема, ти ми отговаряш примери за препускащи цигански каруци, ала Дивия Запад...
Мразил съм немците - не така! Не харесвам Меркел и нейната глупава политика по мигрантския въпрос. Така както не я уважават Орбан, Тръмп, Зеехофер и ред други хора с глави на раменете. Немският народ не я харесва, заради което тя обяви, че няма повече да се кандидатира за политически пост. В Германия се стигна до бунтове, каквито рядко могат да се видят в съвременна Европа. И за съжаление това е само началото.
В DE има демографска криза, недостиг на квалифицирана работна ръка и в тази насока се извършиха законодателни промени, които да осигурят възможност на всеки компетентен да работи в страната. С други думи, българинът да не е по -ниско поставен от афганистанеца, суданеца, сириеца, алжиреца, арабина и всякакви джихадисти, използващи войната като претекст за да си гледат кефа в Германия.
Ох, ако говорех, веше щеше да ме боли устата, ма нали съм с десет пръста: бежанците нямат право да работят, не получават признание на квалификацията си, не получават адекватни курсове за преквалификация и учене на език, живеят наблъскани като в казарми, дето важи принципът: "Да се ебат туземците, на швабите кво им пука", ако мога да цитирам nerez от култовото е-bane.net... Кто българин можеш да дойдеш и да работиш, таман с българската си диплома.

Води смислена дискусия, опитай се да отговаряш на конкретни тези и диалогът ще тръгне. Иначе ще останем да си ги мерим... виртуално, щото наживо не вярвам някой да го извади.

Edit: ако разделяш мнение като горното си на различни части според засегнатите подтеми и го пускаш в подходящите теми, воденето на някакъв диалог, поне за мен, ще се улесни неимоверно...
onufriy
Златен писач
Златен писач

Благодарил: 176 пъти
Благодарено: 296 пъти

Мнениеот itzo » 26 Ноември 2018, 15:22:57

И от мен молба, ако има (още)някой да се стреми към великомъченичество, този свръх всяка мяра либералистичен форум не е правилното място. Даже Светият Великомъченик РикКинг не биде избанян заради възгледите си или заради Правата Вяра, какво да кажем за...ааа... по-дребните великомъченици. :) Удържайте си нервите и езика, тоест пръстите, както го прави амнайстата бетаверсия на Макс и всичко ще тече по мед и масло
Люди холопского звания — сущие псы иногда; чем тяжелей наказание — тем им милей господа.
itzo
Писач без спирка
Писач без спирка

Благодарил: 8 пъти
Благодарено: 248 пъти

Мнениеот baconsutan » 26 Ноември 2018, 19:27:48

Така...
Кой каквото имаше да каже го каза, който искаше да наругае другия го направи...
Водете си смислената дискусия по мед и масло, радвайте се на бежанците и циганите, които въпреки положените усилия в тази посока не искат да се интегрират.
Пращайте опозицията под храста и в духа на форумната демокрация я плашете с дела за клевета.
Накрая победител в анкетата ще бъде ЗлатенИво.
baconsutan
Роден писач
Роден писач

Благодарил: 128 пъти
Благодарено: 125 пъти

Мнениеот itzo » 26 Ноември 2018, 22:44:17

ivo75 написа:...циганите, бежанците...бежанците, циганите...ivo75, zlateto...

Чшшш, алоу...а къде остаяш джендърите? :mrgreen: ГрЕх ми на душата, откакто Макси ме нарече тука джендър се самозаклех с ръка върху Конвенцията да не ги оставям завалиите да потънат в забвение :)
Люди холопского звания — сущие псы иногда; чем тяжелей наказание — тем им милей господа.
itzo
Писач без спирка
Писач без спирка

Мнениеот onufriy » 28 Ноември 2018, 10:39:54

itzo написа:

Чшшш, алоу...а къде остаяш джендърите? :mrgreen: ГрЕх ми на душата, откакто Макси ме нарече тука джендър се самозаклех с ръка върху Конвенцията да не ги оставям завалиите да потънат в забвение :)

Aко визираш nikolajAT, както и предпоалагаемата му връзка с видния форумен инжИнер с нетрадиоционна сексуална ориентация, цитатът, който аз намирам е:
The One And Only Николай Австрийски написа:цитираните потребители onufriy и ivo75 са разни соросоидни-джендъри дето даже с фактите пред очите им, не виждат гората пред дърветата...
Не искам да ти кърша хатъра, ма не фигурираш в списъка от Споменатите от Него :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
С което ние с Иво печелим правото на розови аватари.
onufriy
Златен писач
Златен писач

Мнениеот zlateto » 28 Ноември 2018, 11:24:50

По случай настъпващите светли дни предлагам админът да ни освободи от или потвърди съмненията свързани с потребител @nikolajAT, ако му е възможно и намери време разбира се. :flower:
Когато държавата препотвърждава себе си като местопрестъпление, остава да влезе Фортинбрас и да каже това, което винаги казва: „Изнесете труповете!”
Аватар
zlateto
Майстор на перото
Майстор на перото

Статии: 1
Благодарил: 133 пъти
Благодарено: 1197 пъти

Мнениеот onufriy » 28 Ноември 2018, 11:31:54

schachmatter написа:Не го закачайте Макс...той ми е приятел ;)

Бе те и с bknf си беха ходѝли на гости, и с М'Бвана се беха сдушили... Заформя се тука една неформална група, съдържаща неочакван нападателен потенциал... макар и не точно от посоката, завещана ни от храбрите спартанци :mrgreen:

Потребители благодарили на автора onufriy за мнението:
schachmatter
Рейтинг: 4%

onufriy
Златен писач
Златен писач

Мнениеот itzo » 28 Ноември 2018, 12:08:51

onufriy написа:
itzo написа:

Aко визираш nikolajAT, както и предпоалагаемата му връзка с видния форумен инжИнер с нетрадиоционна сексуална ориентация, цитатът, който аз намирам е:
The One And Only Николай Австрийски написа:цитираните потребители onufriy и ivo75 са разни соросоидни-джендъри дето даже с фактите пред очите им, не виждат гората пред дърветата...
Не искам да ти кърша хатъра, ма не фигурираш в списъка от Споменатите от Него :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
С което ние с Иво печелим правото на розови аватари.

Въй,въй, въй, резил. Покайвам се, значи, паметта ми изневерява вече :oops:
itzo
Писач без спирка
Писач без спирка

Мнениеот zlateto » 28 Ноември 2018, 15:03:47

Аз се отървах само с питането и на мен ли Сорос ми плащал. Но бкнф ме довърши. Какъв пол съм била, имало ли свидетели да потвърдят ?!? Тръпки ме побиха, когато каза как единствено можело да се провери ... :mrgreen: ;-)
Когато държавата препотвърждава себе си като местопрестъпление, остава да влезе Фортинбрас и да каже това, което винаги казва: „Изнесете труповете!”
Аватар
zlateto
Майстор на перото
Майстор на перото

Мнениеот onufriy » 28 Ноември 2018, 15:19:33

zlateto написа:Аз се отървах само с питането и на мен ли Сорос ми плащал. Но бкнф ме довърши. Какъв пол съм била, имало ли свидетели да потвърдят ?!? Тръпки ме побиха, когато каза как единствено можело да се провери ... :mrgreen: ;-)

Moже ли да се пиша доброволец? За проверката де...
onufriy
Златен писач
Златен писач

Мнениеот itzo » 28 Ноември 2018, 16:06:54

zlateto написа:..бкнф ме довърши. Какъв пол съм била, имало ли свидетели да потвърдят ?!? Тръпки ме побиха, когато каза как единствено можело да се провери ... :mrgreen: ;-)

Тия оферти на лични съобщения ли ги отправя? Някои от другите съфорумници дали са получавали такива? Или само вие двамата с Макс?:mrgreen:
itzo
Писач без спирка
Писач без спирка

Мнениеот zlateto » 28 Ноември 2018, 16:15:00

... в Истанбулската конвенция ... на лични ми е писал един единствен път и то си разменихме поздрави ... не му беше проблем тогава пола хахаха ...

bknf написа:На въпроса, потребителя с ник zlateto какъв пол е, м или ж - може да се установи само когато.. знаеш как.
Аватар
zlateto
Майстор на перото
Майстор на перото

Мнениеот Mr.Bombastic » 28 Ноември 2018, 16:57:59

zlateto написа:По случай настъпващите светли дни предлагам админът да ни освободи от или потвърди съмненията свързани с потребител @nikolajAT, ако му е възможно и намери време разбира се. :flower:

Нямам данни да са един и същи човек.
Аватар
Mr.Bombastic
Администратор
Администратор

Снимки: 250
Статии: 31
Благодарил: 462 пъти
Благодарено: 309 пъти

Мнениеот itzo » 28 Ноември 2018, 17:35:03

Казусът е интересен. Ето сега пред мен на масата лежат цифром и словом 6 (шест)различни устройства, с които към момента мога да вляза във форума от минимум шест различни ИП адреса. И то без да се занимавам с Тор и компания. Пита се, ако съм достатъчно загубен да си регистрирам шест различни потребителски акаунта(Макс нарича това "интелигентност" :mrgreen: ) по какъв начин админът може да прецени, че това съм все аз и да ме накаже, ако не го афиширам публично?
itzo
Писач без спирка
Писач без спирка

ПредишнаСледваща

Назад към Приказвалник