• Advertisement

Тъпи въпроси, които ме вълнуват...

Интересна информация, статии ... . Тук може да пише всеки по всички теми, които го вълнуват.

Re: Тъпи въпроси, които ме вълнуват...

Мнениеот zlateto » 10 Януари 2019, 17:44:19

Новият сървър май глътна поста на ci. 8-[

Ci, мани ги бегейските, срещу гущери и други животни знаеш кой е канала. А и Рики ще удари едно рамо. :mrgreen:
Когато държавата препотвърждава себе си като местопрестъпление, остава да влезе Фортинбрас и да каже това, което винаги казва: „Изнесете труповете!”
Аватар
zlateto
Майстор на перото
Майстор на перото

Статии: 1
Благодарил: 133 пъти
Благодарено: 1196 пъти

Мнениеот bknf » 10 Януари 2019, 18:57:32

zlateto написа:
schachmatter написа:Какво направих на женския свят, че така ме отхвърли, дори сигурните канали...

Кои са сигурните канали?

Женското "мислене" контра, се изплъзва от мъжката логика със своята абсолютна непредсказуемост и ирационалност. Което го и прави, лесно предсказуемo, все пак.) Te рязко и без предупреждение може ще се изнесат надалеко, ако им дойде нещо на акъла. Или надушат свой, техен си, "сигурен канал". Така че в случая, трябва да наблегнеш не на сигурните канали, които които са били такива само в твойте представи. А на нещо друго.) Тогава и "несигурните канали", които дори не си и предполагал - че съществуват, сами ще искат нещо от теб.
bknf
Професионалист
Професионалист

Снимки: 0
Благодарил: 276 пъти
Благодарено: 429 пъти

Мнениеот zlateto » 10 Януари 2019, 19:10:57

bknf написа:Женското "мислене" се изплъзва от мъжката логика със своята абсолютна непредсказуемост ... Което го и прави, лесно предсказуемo ...

:mrgreen:
Когато държавата препотвърждава себе си като местопрестъпление, остава да влезе Фортинбрас и да каже това, което винаги казва: „Изнесете труповете!”
Аватар
zlateto
Майстор на перото
Майстор на перото

Мнениеот zlateto » 10 Януари 2019, 19:27:21

:toothy10: Нека вкупом се помолим "несигурните канали" да се отворят и поискат нещо от ci. Амин! ;-)
Аватар
zlateto
Майстор на перото
Майстор на перото

Мнениеот bknf » 10 Януари 2019, 23:34:57

ivo75 написа:Завиждаш, нали? Със сигурност няма друг, който така комплексно и същевременно разбираемо да обобщи "женското мислене". Както казват логистиците, логистиката няма нищо общо с логиката)

Не не завиждам разбира се) Няма необходимост, това първо. И второ.. може ли един слон, да завижда на орела - че лети така из небесата?)) Това само като образно сравнение. Или орела - на делфина. :mrgreen:

Сравнението ми дойде за няколко секунди, след като прочетох въпроса на златето, за "сигурните канали" ;-)

Но има и още нещо. По принцип, и вероятно всяка една жена - има такива един такъв "радар". И ако почувства, че и е отредена ролята на десета или 15-та цигулка, то тя изобщо няма да му цепи басмата, на съответния г-н.
E, c Роби Уилямс може и да е нещо друго.. ;-)
bknf
Професионалист
Професионалист

Мнениеот bknf » 11 Януари 2019, 08:30:15

ivo75 написа:
bknf написа:
ivo75 написа:Завиждаш, нали? Със сигурност няма друг, който така комплексно и същевременно разбираемо да обобщи "женското мислене". Както казват логистиците, логистиката няма нищо общо с логиката)

Не не завиждам разбира се) Няма необходимост, това първо. ..Сравнението ми дойде за няколко секунди....

Значи, ако първо не беше манипулирал текста ми, второ си беше дал повече от няколко секунди време за мислене, трето евентуално(иска ми се) щеше да забележиш, че "Завиждаш, нали?" не е адресирано към теб :mrgreen:...

Ако обаче само си търсиш, как да споделиш прозренията си и умозаключенията си, не се нуждаеш от изкривяване и манипулиране на нечии цитати, нали? Или напротив?....

Много сложно) Сега не ми се мисли))

Но ще допълня и с още нещо , относно избирането на разни лица от женски пол, и поставянето им в категории. Избирай винаги тая, която е за теб лично - на първо място. Не на десето или на двайсто. И съответно, и ти да си за нея - на първо място. За целта трябва да се определиш и сам. За теб си. Къв си що си и т.н. Тогава и няма да се налага, да се чудиш защо и как.

Има и друго, но пак т. 1-ва))
bknf
Професионалист
Професионалист

Мнениеот zlateto » 11 Януари 2019, 09:20:13

С тия съвети, ако не оженим ci, Меркел да не се казвам :mrgreen:
Аватар
zlateto
Майстор на перото
Майстор на перото

Мнениеот itzo » 11 Януари 2019, 09:24:16

Ку може да цитирам тук Пикаещия Във Фонтани: Тишината в спалнята ражда безумия :)
Люди холопского звания — сущие псы иногда; чем тяжелей наказание — тем им милей господа.
itzo
Писач без спирка
Писач без спирка

Благодарил: 5 пъти
Благодарено: 227 пъти

Мнениеот bknf » 11 Януари 2019, 09:31:37

ivo75 написа:
bknf написа:Много сложно) Сега не ми се мисли

Много отдавна съм забелязъл, че не си падаш по този процес, но не е само въпрос на желание, а и на възможности....

Когато те видя лично - тогава и ще повярвам, че си от мъжки пол. Особено след дискусията за Конвенцията и там написаните от твоя милост, "мисли“. А така - не вярвам.;-)
bknf
Професионалист
Професионалист

Мнениеот zlateto » 11 Януари 2019, 09:53:32

Ей тоя мерак око да види - ръка да пипне, някой ден ще ти изяде главата. ;-)
Аватар
zlateto
Майстор на перото
Майстор на перото

Мнениеот bknf » 11 Януари 2019, 10:09:42

ivo75 написа:В какво вярваш, дали изобщо вярваш, ми е честно казано все тая. И без твоята вяра заспивам всяка вечер..
Освен това не сме в църква...

Колкото до темата за конвенцията, в нея успя да демонстрираш на 100% себе си. Начинът ти на мислене (колкото можеш, толкова) успя да те представи в блестяща светлина. А цитати и препратките, които използва за доказателство на твърденията ти само затвърдиха интелектуалната (не) МОЩ...

Може и така да е)) То аз не вярвам и в дядо Боже, така че.. ;-)

Що се отнася до оня въпрос, то той беше пределно ясен. Едната позиция беше, че мъжете си обичат жените, приятелките. Защитават ги, имат сексуално влечение към тях, радват им се. Както и обратно - жените, към тях.
Докато другата позиция, тая на "Конвенцията" беше, че това изобщо не е така. Да не преразказвам и останалото,
което беше замотано вътре. ;-)
bknf
Професионалист
Професионалист

Мнениеот itzo » 11 Януари 2019, 10:53:05

zlateto написа:Ей тоя мерак око да види - ръка да пипне, някой ден ще ти изяде главата. ;-)

Aз тоя мерак за лични контакти тип "на гости тет-а-тет у Макс" не го разбирам, чеСно казано. Сигурно щот съм изостанал либераст :laughing6: :laughing6:

П.С. Понеже сме офф бездруго,

schachmatter написа:...с черни канали само веднъж или два пъти съм имал сблъсъци по сред нощ...не е мойто ;-)

тука наскоро един тип, който се отнесъл лекомислено към една тъмнокожа перла получи за урок много интересен вид травма. Лекарите я нарекоха prellung genitale :mrgreen:
Люди холопского звания — сущие псы иногда; чем тяжелей наказание — тем им милей господа.
itzo
Писач без спирка
Писач без спирка

Мнениеот bknf » 11 Януари 2019, 21:12:51

schachmatter написа:..една тъмнокожа перла.. Абе аз щях за малко да дейтна една сериозно....обаче понеже не съм от платците, тя ми направи prellung бегае :) Абе що все ми се падат някви дето са подчти на командно дишане? Нещо си мисля, че аз ги привличам такива. И с моята екс тоя сценарии го минахме. Днешният женски свят цьцьць играе на сигурно..

Кво е тва такова, "командно дишане" ?-)
Представям си нещо от областта на медицината, ама дали е това - или е от тая на сексуалността?

По принцип, никога не са ме привличали черните жителки на Африка. Но един път, съвсем случайно - се бях запознал с една такава. Като я питаx от коя държава е, каза - Португалия)) Не повярвах, разбира се)
После ми се обади няколко пъти, да и ида на гости - да и направя масаж. Обаче не се възползвах, от предложението.
И един друг път, имаше и една друга. Дъщеря на някакъв важен африкански вожд от Камерун. И доста хубава. Но и там не се възползвах)) Така че, реален сексуален опит с жителките на тоя континент - за радост на католическата църква , наистина нямам.;-)
bknf
Професионалист
Професионалист

Мнениеот bknf » 11 Януари 2019, 21:26:08

ivo75 написа:Замотано е само в това, което стои за украса на раменете ти. За протокола Конвенцията е ратифицирана в 80% от европейските държави, и това, че ти плюс Путин и..

a на базата на какъв опит му даваш акъл ? Събран такъв от общите вечеринки с max, докато обсъждате Олга? Или заговаряйки самотни негри на публични места?....

:mrgreen: тва е добре измислено, някой път ще ти напиша защо ми се струва, че ти не си си от мъжки пол. Начина на мислене, на безсмислено заяждане, ако щеш, и т.н. Не само с мен, но и с рики - и то точно в тая велика тема за Конвенцията. Както и с други потребители. Но няма значение, това не е толкова важно.

Що се отнася до въпроса, за опита. А ти какъв опит имаш - в коя сфера - и какъв точно съвет съм дал ?)

Моя личен опит, с отношенията с "нежния пол".. датира още от детската градина.))

Ако не ме лъже паметта, то съвета се отнасяше до контрата, но не относно начина - как да заговаря мадами, къде да ги търси, какво да прави с тях - а за "психологията на отношенията". Mежду мъжа и жената. ;-)

И разбира се, трябваше да споменеш и Путин - добре че не спомена и Папата от Ватикана.))
bknf
Професионалист
Професионалист

Мнениеот itzo » 11 Януари 2019, 21:41:16

bknf написа:...По принцип, никога не са ме привличали черните жителки на Африка... Така че, реален сексуален опит с жителките на тоя континент - за радост на католическата църква , наистина нямам.;-)

Ъъъъ...не че ме интересува...ама що така наблягаш на "жителКИте"? :mrgreen:
itzo
Писач без спирка
Писач без спирка

ПредишнаСледваща

Назад към Приказвалник