Култови реплики в Заедно

Еми за тва, онова и т.н. Тука може да пише всеки по всички теми, които го вълнуват.

Re: Култови реплики в Заедно

Мнениеот zlateto » 12 Март 2019, 16:53:44

Ще те платя, ще те лежа ... замяса на ромска сага ...

Шегата настрана, никви срещи!
Когато държавата препотвърждава себе си като местопрестъпление, остава да влезе Фортинбрас и да каже това, което винаги казва: „Изнесете труповете!”
Аватар
zlateto
Майстор на перото
Майстор на перото

Статии: 1
Благодарил: 133 пъти
Благодарено: 1193 пъти

Мнениеот ivo75 » 12 Март 2019, 16:58:15

itzo написа:Да го ева начи, аз летя на 29-ти, ще изпусна шоуто на терминала :laughing6:

D0R0004548956.JPG

Хлопа му дъската и не си пие редовно хапчета...Ако държиш, аз мога и петък вечер да летя. ;-)
ТрябвА да му кажем достатъчно рано, да не плачка пак :mrgreen:
Последна промяна ivo75 на 12 Март 2019, 17:13:26, променена общо 1 път
schachmatter_ написа:...Мърльо ще шибам женати пред тебе и ще гледаш бе. Ще те бия с една ръка и ще ти направя контузии, такива за да ме запомниш.
Аватар
ivo75
Майстор на перото
Майстор на перото

Снимки: 0
Благодарил: 10 пъти
Благодарено: 211 пъти

Мнениеот itzo » 12 Март 2019, 17:03:56

По-добре се изяснявайте някъде след металдетектора. От съображения за сигурност де :)
Люди холопского звания — сущие псы иногда; чем тяжелей наказание — тем им милей господа.
itzo
Писач без спирка
Писач без спирка

Благодарил: 5 пъти
Благодарено: 227 пъти

Мнениеот schachmatter » 12 Март 2019, 17:23:00

ivo75 написа:
schachmatter написа:
ivo75 написа:
bknf написа:
ivo75 написа:П.П. Малко късно видях, поредните ти вербални полюции, седя и се страхувам :mrgreen:. Някакъв женчо иска да ме оскубе, после с жълтата книжка ли ще се оправдаваш

Добре бе пич, хайде да видим дали съм женчо, хайде да видим, дали ще те оскубя или ще те пратя в болница за няколко месеца...ще те платя, няма се оправдавам с нищо!

Добре бре, ревльо! Края на месеца летя от Франкфурт, ще те чакам на Терминал 1, гише 540-550, 11:00 ч. Добре ли ти е?
Знам, как изглеждаш, заповядай. Каквото искаш и можеш да ми кажеш...Ако ти е неудобно може някъде позакътано да си поговорим.30.03., Терминал 1, гише 540-550.

Няма да ти дойда на крака на Франкфурт, за да ти избия зъбите. Ела в София между 14.03 и 23.03 съм там. По всяко време. Заповядай, като ме знаеш как изглеждам /странно е от де знаеш, ама боли ме/.
Лустрация... това е страхотно!
http://desebg.com/
Ожени се непременно - или ще случиш на жена, или ще станеш философ
Аватар
schachmatter
Роден писач
Роден писач

Благодарил: 167 пъти
Благодарено: 59 пъти

Мнениеот ivo75 » 12 Март 2019, 17:40:38

schachmatter написа:
ivo75 написа:...
Добре бре, ревльо! Края на месеца летя от Франкфурт, ще те чакам на Терминал 1, гише 540-550, 11:00 ч. Добре ли ти е?
Знам, как изглеждаш, заповядай. Каквото искаш и можеш да ми кажеш...Ако ти е неудобно може някъде позакътано да си поговорим.30.03., Терминал 1, гише 540-550.

Няма да ти дойда на крака на Франкфурт, за да ти избия зъбите. Ела в София между 14.03 и 23.03 съм...м. По всяко време. Заповядай, като ме знаеш как изглеждам /странно е от де знаеш, ама боли ме/.

ревльо, пискаш,като женичка, щял да ме намериш, руски айтита, и тем подобни простотии. Любезно ти предлагам среща, да не налага да се пенявиш още, но не, аз ще трябвало да дойда, смешник. Като дойда, ще трябва и сам да се набия, щот си женчо. Айде, разкарвай се при приятелката ти "бекенефето" и може да и се дръвчиш, колкото искаш...

П.П. Любезни хора, които знаят, колко си луд помагат. Да не се чудиш, откъде?
Последна промяна ivo75 на 12 Март 2019, 17:53:00, променена общо 2 пъти
schachmatter_ написа:...Мърльо ще шибам женати пред тебе и ще гледаш бе. Ще те бия с една ръка и ще ти направя контузии, такива за да ме запомниш.
Аватар
ivo75
Майстор на перото
Майстор на перото

Мнениеот schachmatter » 12 Март 2019, 17:44:47

Абе путьо, нали се сещаш колко съм ти набрал, та ще ме разкарваш през уикенда до Франкфурт, да ти идвам. Няма ти направя тази услуга. Звънни ми по телефона да се разберем нещастник, че ставаме съвсем смешни.
Аватар
schachmatter
Роден писач
Роден писач

Мнениеот ivo75 » 12 Март 2019, 17:49:18

schachmatter написа:Абе путьо, нали се сещаш колко съм ти набрал, та ще ме разкарваш през уикенда до Франкфурт, да ти идвам. Няма ти направя тази услуга. Звънни ми по телефона да се разберем нещастник, че ставаме съвсем смешни.

Ти си на зор, женчо. Аз лично не се натискам....Ти си този, който и на "бекенефето" се е натискал :mrgreen:
Аватар
ivo75
Майстор на перото
Майстор на перото

Мнениеот schachmatter » 12 Март 2019, 17:51:51

ivo75 написа:
schachmatter написа:Абе путьо, нали се сещаш колко съм ти набрал, та ще ме разкарваш през уикенда до Франкфурт, да ти идвам. Няма ти направя тази услуга. Звънни ми по телефона да се разберем нещастник, че ставаме съвсем смешни.

Ти си на зор, женчо. Аз лично не се натискам....Ти си този, който и на "бекенефето" се е натискал :mrgreen:

Не се натискаш защо си ****** и не можеш да ми ги кажеш тия неща в очите, които ми ги написа. Смешник такъв! Ей ******, тебе ще те бия с една ръка бе!!!Хаххахаха :mrgreen:
Аватар
schachmatter
Роден писач
Роден писач

Мнениеот ivo75 » 12 Март 2019, 17:55:18

schachmatter написа:
ivo75 написа:

Не се натискаш защо си ****** и не можеш да ми ги кажеш тия неща в очите, които ми ги написа. Смешник такъв! Ей ******, тебе ще те бия с една ръка бе!!!Хаххахаха :mrgreen:

Не желаеш, не че ми липсва желание, натискаш се, пък после, завиваш влЯво, каквото е същността ти, можеш да продължиш да се празниш вербално, аз няма, какво да повече да направя, освен сам да ходя да се набия. Пий си хапчетата женчо!
Аватар
ivo75
Майстор на перото
Майстор на перото

Мнениеот ivo75 » 12 Март 2019, 19:49:49

schachmatter_ написа:
ivo75 написа:
schachmatter написа:
ivo75 написа:

Не желаеш, не че ми липсва желание, натискаш се, пък после, завиваш влЯво, каквото е същността ти, можеш да продължиш да се празниш вербално, аз няма, какво да повече да направя, освен сам да ходя да се набия. Пий си хапчетата женчо!

Значи, ти ме мислиш за адски тъп след като смяташ, че ще ти дойда до Франкфурт без да съм говорил с тебе и без да те знам, кой си. Видял си ме в уотца или вайбър предполагам. Добре. Айде путьо покажи ми се сега и ти, за да знам, с кой си имам работа, че ти така може да си навсякъде, а във Франкурт бегета бол. От къде ще знам кой си? Не искам да навсяткам тупаниците на някой друг, заради тебе пикльо. А защо не искаш да се обадиш да се чуем...не знам...явно те е доста страх, така че нямам гаранция дали ще излезеш в честен бой с мене и дори на терминала ще ме чакат полицаи някъде. Нещо си се объркал ако ме смяташ за толкова елементарен.

Дори си по-елементарен от това, което мога да си помисля. Криеш се зад чужди акаунтите, поне ги копирай изцяло. Жалък смешник. Спазвай си реда, :mrgreen:

П.П. Ще почакам да завърши процеса на клонирането, щото вие смелчаците и до тоалетната не ходите сами, ами на групи. И тук така. Точите се, като гладен на сранье, колко страхливци сте на клона? Единият му хлопа дъската, другият кух, като тъпан, ами ти жалко човече?
Аватар
ivo75
Майстор на перото
Майстор на перото

Мнениеот onufriy » 12 Март 2019, 20:45:09

Ей го на, аз си троша времето да му пиша фермани и обяснявам за информатиката, той селянин ми вика...
Контри, чичовото, не се пени, че утре, ако си пиеш хапчетата, ще си намериш истинска жена от плът и кръв и после пак нас с бае ти Иво ще питаш как да я... ами ощастливяваш :mrgreen:
Ти на такива фалшиви приятели като М'Бвана не разчитай, те са комбина с Макси и не се знае, кога ще те изненадат с някое анал-фатално проявление изотзадзе :mrgreen:

Шефе, честно, жал ми е за тебе, потребителите у тоя форОм като моите деца: само чакат да се обърнеш и се почва :mrgreen:
onufriy
Златен писач
Златен писач

Благодарено: 277 пъти

Мнениеот bknf » 12 Март 2019, 21:54:21

ivo75 написа: Добре бре, ревльо! Края на месеца летя от Франкфурт, ще те чакам на Терминал 1, гише 540-550, 11:00 ч. Добре ли ти е? Знам, как изглеждаш, заповядай. Каквото искаш и можеш да ми кажеш...Ако ти е неудобно може някъде позакътано да си поговорим.30.03., Терминал 1, гише 540-550

"иво75", аз ти казах, че ми приличаш на Маша, пък ти искаш да се биеш по терминалите? ;-)

Там трябва да се внимава с охраната. Такива срещи е по-добре да са на поляна, ако щеш и в спортна зала - да няма много народ.

Да не би да си като този "африкански" съгражданин? ;-)
https://www.youtube.com/watch?v=_cPgafBEqn4
bknf
Професионалист
Професионалист

Благодарил: 276 пъти
Благодарено: 428 пъти

Мнениеот itzo » 13 Март 2019, 05:54:27

Ако беше влязъл и казал "здрасти, типове, тва съм пак аз" то да ти хване вяра човек за затрития имейл и недостъпния акаунт. Да-да, ама не(по Бочаров).
Люди холопского звания — сущие псы иногда; чем тяжелей наказание — тем им милей господа.
itzo
Писач без спирка
Писач без спирка

Благодарил: 5 пъти
Благодарено: 227 пъти

Мнениеот zlateto » 13 Март 2019, 08:11:26

schachmatter_ написа:До нови срещи :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Сбогом! :pukeright:
Когато държавата препотвърждава себе си като местопрестъпление, остава да влезе Фортинбрас и да каже това, което винаги казва: „Изнесете труповете!”
Аватар
zlateto
Майстор на перото
Майстор на перото

Статии: 1
Благодарил: 133 пъти
Благодарено: 1193 пъти

Мнениеот ivo75 » 13 Март 2019, 09:01:29

Не му се сърдете на контрито, главата не го слуша, води се по чужд акъл, защото е полуУбразован :mrgreen: Като олаби жилата, пак се опитва да се прави на такъв, какъвто не е. И така до следващото затлачване или поредният пристъп.
Аватар
ivo75
Майстор на перото
Майстор на перото

ПредишнаСледваща

Назад към Общ форум