Култови реплики в Заедно

Еми за тва, онова и т.н. Тука може да пише всеки по всички теми, които го вълнуват.

Re: Култови реплики в Заедно

Мнениеот onufriy » 13 Март 2019, 10:07:15

ivo75 написа:Не му се сърдете на контрито, главата не го слуша, води се по чужд акъл, защото е полуУбразован :mrgreen: Като олаби жилата, пак се опитва да се прави на такъв, какъвто не е. И така до следващото затлачване или поредният пристъп.

Бе не е толкоз прост контрито, пъне се тука из форОмо, нáживо, дето съществува реалната вероятност да отнесе няколко шамара, не вярвам да е толкова отворен.

Иначе за половите му подвизи: скоро очаквам да пусне история, как работи почасово като водопроводчик, та засякъл две манекенки голи в банята и ги оправял четири часа, та виковете им се чували от Волфсбург до Хага.
onufriy
Златен писач
Златен писач

Благодарил: 167 пъти
Благодарено: 277 пъти

Мнениеот itzo » 13 Март 2019, 10:42:15

Даммм... :-k

Люди холопского звания — сущие псы иногда; чем тяжелей наказание — тем им милей господа.
itzo
Писач без спирка
Писач без спирка

Благодарил: 5 пъти
Благодарено: 227 пъти

Мнениеот schachmatter » 13 Март 2019, 12:46:56

Вьх радвам се, че съм ви направил положително впечатление. За да разсея съмненията ви, същото впечатление оставяте и у мене ката ме нападате за неща, за които нищо не мога да направя, но аз имам самочувствието и вярата на моята страна и ми държи 2-3 дена, след това прощавам всичката помия, която изсипахте върху мене. Извинявайте, когато се гаврите с човек, който издържа болната си майка в БГ, бори се с институции в наща мафиотизирана страна и работи до 19 и 20 часа редовно, за да плаща личния помощник на болната си от рак майка, мога да каже основно добър ви ден.

Не трябва нито да ви е чудно, че изгарям, депресирам, нито че избухвам на моменти. Тези неща се преживяват. Принципно лоши думи обаче не се забравят лесно. Така, че няма нужда нито да ме диагностицирате некопетентно и да ми предписвате лекарства, нито да ми се напъвате да ми го накривите. В най-добрия случай си кривите душите . Аз съм човек, който също като вас търси място под слънцето...в тоя смисъл първо в собствената паница и след това в другата.

Over! :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Лустрация... това е страхотно!
http://desebg.com/
Ожени се непременно - или ще случиш на жена, или ще станеш философ
Аватар
schachmatter
Роден писач
Роден писач

Благодарено: 59 пъти

Мнениеот ivo75 » 13 Март 2019, 13:29:35

Уф, успя да ме разчувстваш, ревльо! Ти си единственият с проблеми, сега ще си поплача малко :mrgreen: . Някои други може и да спрат да повръщат, само да им се повдига от теб...и да останат с отвращението...
schachmatter_ написа:...Мърльо ще шибам женати пред тебе и ще гледаш бе. Ще те бия с една ръка и ще ти направя контузии, такива за да ме запомниш.
Аватар
ivo75
Майстор на перото
Майстор на перото

Снимки: 0
Благодарил: 10 пъти
Благодарено: 211 пъти

Мнениеот onufriy » 13 Март 2019, 13:59:31

schachmatter написа:работи до 19 и 20 часа редовно

Да не е като водопроводчик? Да чакаме ли доклад, как си оправил четири манекенки с чашка DD (две от тях Ивовата и моята жена, примерно)?
onufriy
Златен писач
Златен писач

Благодарено: 277 пъти

Мнениеот schachmatter » 13 Март 2019, 16:46:53

onufriy написа:
schachmatter написа:работи до 19 и 20 часа редовно

Да не е като водопроводчик? Да чакаме ли доклад, как си оправил четири манекенки с чашка DD (две от тях Ивовата и моята жена, примерно)?

Ако твоята жена и тази евентуално на ивето участват гарантирано нема са 4 манекенки ;) :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: Така е като ми вдигаш за воле...
Аватар
schachmatter
Роден писач
Роден писач

Мнениеот schachmatter » 13 Март 2019, 16:48:00

ivo75 написа:Уф, успя да ме разчувстваш, ревльо! Ти си единственият с проблеми, сега ще си поплача малко :mrgreen: . Някои други може и да спрат да повръщат, само да им се повдига от теб...и да останат с отвращението...

Начи баце, баща ми винаги казва при такъви спешни случаи като твоя...варИго печИго, се гайда. :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Аватар
schachmatter
Роден писач
Роден писач

Мнениеот ivo75 » 13 Март 2019, 17:10:36

schachmatter написа:
ivo75 написа:Уф, успя да ме разчувстваш, ревльо! Ти си единственият с проблеми, сега ще си поплача малко :mrgreen: . Някои други може и да спрат да повръщат, само да им се повдига от теб...и да останат с отвращението...

Начи баце, баща ми винаги казва при такъви спешни случаи като твоя...варИго печИго, се гайда. :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Жалко, че не си го слушал...Иначе нямаше да си такъв ревльо. Нито на годините ти отива, нито на там, каквото ти е, мАжки!.

П.П. за полуУбразованите:

Вари го, печи го!

Значение: Каквито и усилия да се полагат (за човек, които не се поддава на благотворно въздействие)
schachmatter_ написа:...Мърльо ще шибам женати пред тебе и ще гледаш бе. Ще те бия с една ръка и ще ти направя контузии, такива за да ме запомниш.
Аватар
ivo75
Майстор на перото
Майстор на перото

Мнениеот ivo75 » 15 Март 2019, 16:31:53

bknf написа:
vl написа:Демагог номеp едно отново се вихри с клеветите си. Чудя се в колко форума е също демагог номер едно и дали стотинките са му достатъчни за цигари и алкохол. Миналата година го призоваваха да изтрезнее

Личи си вл-чо, че нямаш собствена мисъл. Не можеш нито да аргументираш, нито да мислиш.
Къде си учил български? ;-)

Не устоях на изкушението :) , слепия на кьоравия.....
Аватар
ivo75
Майстор на перото
Майстор на перото

Мнениеот bknf » 15 Март 2019, 20:33:39

ivo75 написа:Не устоях на изкушението :) , слепия на кьоравия.....

И аз не мога да устоя ;-)
Искаш да кажеш, че аз трябва да дойда до Франкфурт на летището - вместо контрата? ;-)
bknf
Професионалист
Професионалист

Благодарил: 276 пъти
Благодарено: 428 пъти

Мнениеот zlateto » 15 Март 2019, 20:40:33

bknf написа:Искаш да кажеш, че аз трябва да дойда до Франкфурт на летището - вместо контрата? ;-)

Баш тoва иска да каже хахахаа :mrgreen:

Дай снимка, че има фейсконтроль :rr:
Когато държавата препотвърждава себе си като местопрестъпление, остава да влезе Фортинбрас и да каже това, което винаги казва: „Изнесете труповете!”
Аватар
zlateto
Майстор на перото
Майстор на перото

Статии: 1
Благодарил: 133 пъти
Благодарено: 1193 пъти

Мнениеот ivo75 » 15 Март 2019, 21:40:23

bknf написа:
ivo75 написа:Не устоях на изкушението :) , слепия на кьоравия.....

И аз не мога да устоя ;-)
Искаш да кажеш, че аз трябва да дойда до Франкфурт на летището - вместо контрата? ;-)

А можеш ли да ме платиш? Че на кукуто не му стигат парите и трябваше в БГ да се прибирам, за да съм му по джоба :mrgreen:
Аватар
ivo75
Майстор на перото
Майстор на перото

Мнениеот bknf » 15 Март 2019, 21:52:09

ivo75 написа:А можеш ли да ме платиш? Че на кукуто не му стигат парите и трябваше в БГ да се прибирам, за да съм му по джоба..

Така като те знам - едва ли. ;-)
Пък то човек трябва и да знае, какво получава.. все пак. Ти блондинка ли си, или брюнетка?
И кой е тоя куку? ;-)
bknf
Професионалист
Професионалист

Мнениеот ivo75 » 15 Март 2019, 22:01:48

bknf написа:
ivo75 написа:А можеш ли да ме платиш? Че на кукуто не му стигат парите и трябваше в БГ да се прибирам, за да съм му по джоба..

Така като те знам - едва ли. ;-)
Знаех си :mrgreen:

bknf написа:Пък то човек трябва и да знае, какво получава.. все пак. Ти блондинка ли си, или брюнетка?
И кой е тоя куку? ;-)

Ела и ще разбереш. кукуто е приятелката ти, или ти си неговата, не ви знам ролите, пък и не ме интересува. ;-)
Аватар
ivo75
Майстор на перото
Майстор на перото

Мнениеот bknf » 15 Март 2019, 22:03:13

zlateto написа:Баш тoва иска да каже хахахаа :mrgreen:
Дай снимка, че има фейсконтроль..

Предлагаш всички да си сложим по 1 снимка в профила - но от паспорта? ;-)
bknf
Професионалист
Професионалист

ПредишнаСледваща

Назад към Общ форум