• Advertisement

VPN доставчици

Изгодни тарифи и много съвети

Re: VPN доставчици

Мнениеот itzo » 23 Март 2019, 16:14:10

schachmatter_ написа:..lЗамислете какви хора сте вие, след като ме съдите и си вадите изводи за мене без да ме познавате и само от написаното....

Тук е форум, следователно изводи за другите участници можем да си направим по това, което са написали(оставям настрана ОНЕЗИ съфорумци, които натрапчиво се опитват да установят някакъв личен контакт с цел някакви проверки за женственост,мъжественост...или квото там им е на ума :mrgreen:) Прочее докато публикуваш донжуановски истори и се заканваш да биеш някого/ шибаш жената на някого не можеш да очакваш този някой ...или някой друг...да прозре тънка душевност и ранима същност. Всеки си има проблемите, но не всеки е склонен да ги изповядва в модерната църква, наречена виртуално пространство.
Люди холопского звания — сущие псы иногда; чем тяжелей наказание — тем им милей господа.
itzo
Писач без спирка
Писач без спирка

Благодарил: 5 пъти
Благодарено: 227 пъти

Мнениеот ysmivka » 23 Март 2019, 20:45:43

ivo75 написа:Поднасям извинения на всички възмутени, скандализирани и отвратени от развихрилата се отвратителна вакханалия...като пряк участник.

Добре, че се извини, щях да те подредя при лошите :), което е крайно нелогично, щото видиш ли думичките CyberGhost, NordVPN, TunnelBear, се оказаха способни да покажат истинския характер на контри. Единственото дразнещо, което аз виждам в тях е, че нищо не ми говорят. Като любител на конспирациите, не изключвам възможността двамата да разигравате театър :) .
Изображение
Аватар
ysmivka
Писач без спирка
Писач без спирка

Снимки: 349
Благодарил: 99 пъти
Благодарено: 358 пъти

Мнениеот bknf » 23 Март 2019, 21:52:31

ivo75 написа:Въпреки че няма да го разбереш(сещаш се там ограничените когнитивни) ще те оставя сам да си преведеш, как точно е тъпак на руски, немски, английски, френски и т.н. Много езици, едно значение описващо определена категория хора. При теб не в преносния смисъл на думата

И все пак, въз основа на някои от теб досега написани сравнения (няма да ги цитирам), ако се срещнем с тебе (и аз и контрата) - в някоя спортна зала (по твой избор) - дали ще се стигне да одухотворен диалог, обсъждане на класиците (от психологията) ? ;-)

Надявам се, не си като "главния герой" в тая случка ;-)
https://www.youtube.com/watch?v=jwKZ5FLBi38
Последна промяна bknf на 23 Март 2019, 22:09:23, променена общо 1 път
bknf
Професионалист
Професионалист

Снимки: 0
Благодарил: 276 пъти
Благодарено: 429 пъти

Мнениеот bknf » 23 Март 2019, 22:15:34

ivo75 написа: Само едно не мога да разбера, теб ли те страх..

Ми за кураж, за това. Теб не те ли е страх (от тъмното) ? ;-)

Колкото повече народ, толкова по-интересна дискусията. Понякога.

Ако искаш може и в балетна зала, не при щангите (да обсъдим психологията).
bknf
Професионалист
Професионалист

Мнениеот bknf » 23 Март 2019, 22:21:19

ivo75 написа:Не се бутай там, където не можеш и не си на място, аз също обещавам, да не ти давам съвети, колко точно и как да изтласкаш от лежанка

Аз не "изтласквам от лежанка", но мога да ти дам някой друг съвет - как да биеш боксовата круша.;-)

Ако не те интересува тоя въпрос - то може и танците да обсъдим. Ho там не съм много запознат, с материята ;-) .
bknf
Професионалист
Професионалист

Мнениеот bknf » 23 Март 2019, 22:56:13

ivo75 написа:Ми не, не желая, както споменах съм слаб актьор и поради тази причина не мога обсъждам с теб, каквото да било. Просто казано, за да ме разбереш, не съм ти в категорията. ТолковА умствено не мога да отслабна, сори.
Би ме било страх в тъмното, ако ти си зад мен и желаеш да проведеш половите си тестове, твоята запазена марка.

Майтап бе ивчо, че нещо много излезнахте от темата. Не знам дали, с твое дейно участие.
Може би - не съзнателно.
И никакви тестове не се предвиждат.
Един (реален) разговор е достатъчен, за целта. ;-)
bknf
Професионалист
Професионалист

Предишна

Назад към Тел. разговори/Интернет/Онлайн Телевизия/Радио