• Advertisement

Волен Сидеров - Нещо като Хитлер, нещо като Чухче, нещо като

За политиканите, че се препълни общия форум.

Мнениеот AnGeLy » 26 Октомври 2006, 18:00:47

DerWolf написа:Всички политици са един дол дренки !

...и ние вси4ки сме Бай Ганьовци: "и едните и другите са маскари"...
Аватар
AnGeLy
Професионалист
Професионалист

Благодарил: 0 пъти
Благодарено: 8 пъти

Мнениеот isisito » 26 Октомври 2006, 21:57:44

Много точно казано!!!!
Аватар
isisito
Роден писач
Роден писач

Благодарено: 0 пъти

Мнениеот lubo_kranchew » 26 Октомври 2006, 22:23:11

AnGeLy написа:DerWolf, това е целенасо4ена агитация по форумите. Не само заедно.де страда от това, виж примерно нюз.бг. Те са навсякъде :^o На някои дори им се плаща за това, до там са стигнали болните мозъци :(

AnGeLy, признавам, че без теб тоя форум нямаше да е толкова забавен. :)

10% процента от българите ползват компютри. Още по-малка част са влизали някога в интернет. Още по-малка част са чували изобщо за Заедно и Нюс. От формуците на Заедно едвали има човек, който да си е избрал друг президент, четейки писаниците тук. Хайде от мен нека да са 5 човека. Е могат ли тия 5 човека гласувайки за правилния или непарвилния президент да го изберат.

99% от българите в България гледат лъскавата амерканска машина за пропаганда БТВ. 80% от харата там, считат всичко казано от Слави Трифонов за правилно и вярно. 95% му слушат чалгите. Идеално момче за поръчки, и то добре платени. Съмнявам се водещите на БТВ да са толкова добре платени, че да имат къщи в Драгалевци като на Командира и джипове за ститици хиляди евро.

Я сега си постави на мястото на някой политик имащ примерно 1000 евро за реклама на свойта кампания: На Слави Трифонов да каже добра дума за тебе в шоуто(много точна дума междъ другото като се има предвид предаването на 23.10.) или на беден германски студент да набива 1 месец съобщения в някакъв интернет форум.

И за тези, за които ти агитираш ще кажа. За съжаление мила СДС-то е бита карта, защото от там излязоха и част от най-големите уроди на прехода. Да ти припомя ли обръча от фирми около Костов "Орион", а за великя посланник в ООН Стоян Ганев и най-великия кмет на София Софиянски, а за мистър 10%, а за спонсорирането на фондация Бъдеще за България от хора като Майкъл Чорни. Ще доживеем да видим как 50% от останалите СДС-ари ще гласуват за БСП само да си запазят (царските) имоти. Ако не беше тъжно, щеше да е смешно.

Хайде със здраве. :)
Аватар
lubo_kranchew
Роден писач
Роден писач

Благодарено: 7 пъти

Мнениеот AnGeLy » 26 Октомври 2006, 22:30:48

lubo_kranchew написа: 10% процента от българите ползват компютри. Още по-малка част са влизали някога в интернет. Още по-малка част са чували изобщо за Заедно и Нюс....99% от българите в България гледат лъскавата амерканска машина за пропаганда БТВ...

Доста си назад със статистиката, lubo_kranchew. И не забравяй, 4е пробутваш налудни4евите си идеи пред хората в Германия, а ние вси4ки тук си имаме компютри и интернет :D

Дааа, жалко 4е гледаме лъскавата амерканска машина, а не о4укания калашников... и какво беше другото, сближаване с арабския свят, няколко месеца след като ни заплашиха, 4е ще потопят България в кръв?
Аватар
AnGeLy
Професионалист
Професионалист

Мнениеот MrBig » 27 Октомври 2006, 12:09:16

AnGeLy написа:Доста си назад със статистиката, lubo_kranchew. И не забравяй, 4е пробутваш налудни4евите си идеи пред хората в Германия, а ние вси4ки тук си имаме компютри и интернет :D

Дааа, жалко 4е гледаме лъскавата амерканска машина, а не о4укания калашников... и какво беше другото, сближаване с арабския свят, няколко месеца след като ни заплашиха, 4е ще потопят България в кръв?

Освен компютри и интернет трябва да имаш и житейски опит.След 20-25г. като станеш на моите години ще се смееш на сегашните си разбирания за живота и ще се чудиш как си могла да бъдеш толкова наивна.
Аватар
MrBig
Нов потребител
Нов потребител

Мнениеот azbuk » 27 Октомври 2006, 13:10:31

AnGeLy написа:Дааа, жалко 4е гледаме лъскавата амерканска машина, а не о4укания калашников... и какво беше другото, сближаване с арабския свят, няколко месеца след като ни заплашиха, 4е ще потопят България в кръв?

бе ти си само за щатите. напиши го това в някой application за американски университет и си вътре. поне някакво практическо приложение да им намериш на тия убеждения.
"Недостаток оригинальности...считался всегда первым качеством и лучшею рекоммендацией человека дельного, делового и практического."
Аватар
azbuk
Златен писач
Златен писач

Благодарено: 5 пъти

Мнениеот AnGeLy » 27 Октомври 2006, 15:07:45

MrBig написа: Освен компютри и интернет трябва да имаш и житейски опит.След 20-25г. като станеш на моите години ще се смееш на сегашните си разбирания за живота и ще се чудиш как си могла да бъдеш толкова наивна.

Не питай старило, а питай патило :wink: . Съмнявам се, 4е след 20-25 години 6те подкрепя Сидеров и 6те обърна глава към Русия и арабския свят.
Аватар
AnGeLy
Професионалист
Професионалист

Мнениеот AnGeLy » 27 Октомври 2006, 15:11:05

Само едно не ми стана ясно, едно голямо противоре4ие. Тука Атакистите ни разправяте как трябва да се сближим с арабския свят и съ6тевременно ни говорите колко са ло6и мjuсjuлманите, как стояли джамии и как промивали мозъците на хроата. Хем искате България да е независима и България за българите, хем трябвало да се сближаваме с Русия, дето 45 години бяхме под нейно робство. :?: :?: :?:
Аватар
AnGeLy
Професионалист
Професионалист

Мнениеот velingrad_1 » 27 Октомври 2006, 15:28:42

Любоооооооооооо,добре дошъл на борда :lol: на критикуваните от анджелито.
Само още 2-3-ма в него и тежка и работата ,нема да смогне да не плюе (цунка)
:wink:
Аватар
velingrad_1
Тукашен
Тукашен

Мнениеот gtopalova » 28 Октомври 2006, 13:54:05

След 20-25г. като станеш на моите години ще се смееш на сегашните си разбирания за живота и ще се чудиш как си могла да бъдеш толкова наивна.

Ммммм да MrBig. Даже мисля че трябва да качат възрастта даваща право на участие в изборите от 18 на поне 40 години. Какви са тия келеши без житейски опит а със собствено мнение. Срамота!
А от коментарите за Волен Сидеров на някои участници за пореден път ми става болезнено ясно, че в България се гласува емоционално, а не рационално. Никъде никoй от привържениците на Атака не обелва и дума за политическата програма на Атака и на нейния лидер като кандидат-президент. Само политически лозунги чета. България на българите! Ура, да живей Волен! Да си върнем България! (от кого питам аз) Ура, да живей Волен! И други подобни. Никoй от вас активисти на Атака не се опита да си представи последствията за България в международен и вътрешнополитически план. Затова директно ви питам: какво ще спечели България ако Волен Сидеров стане президент? Ако някои смята да ми отговаря отново с лозунги от типа "Да живей!": от това нямя смисъл. Достатъчно такива се изписаха.

Днес отново е ден за размисъл, затова мислете! Не попивайте политическата пропаганда, а мислете!
Аватар
gtopalova
Нов потребител
Нов потребител

Мнениеот lubo_kranchew » 28 Октомври 2006, 13:54:14

AnGeLy написа:Само едно не ми стана ясно, едно голямо противоре4ие. Тука Атакистите ни разправяте как трябва да се сближим с арабския свят и съ6тевременно ни говорите колко са ло6и мjuсjuлманите, как стояли джамии и как промивали мозъците на хроата. Хем искате България да е независима и България за българите, хем трябвало да се сближаваме с Русия, дето 45 години бяхме под нейно робство. :?: :?: :?:

Много работи не са ти ясни Angely. Ти и до последно не можа да разбереш и да проумееш, че има и хора, които не следват сляпо някакъв политически лидер. Аз съм от тези хора. Склонен съм да приема удачни политически решения без значение от кой или от коя партия идват, и съм притив тъпи идеи независимо пак от къде идват.
В този смисъл считам, че за България най-важното е да е независима. Само ако е независима, тя може да взима винаги решения които са в неин интерес. Примерно да не допусне Сърбия да бъде бомбардирана от българска територия. 90% бяха против тези бомбандировки.
В този смисъл считам България не трябва да участва във военни и иконимически пактове и организации, особено пък ако не сме равнопоставени,в никакъв случай да не се допускат чужди военни бази без значение руски, американски, китайски. Сефте да сме покрайнина на някоя велика империя. Единстенната читава организация, в която сме равно поствени това "La organization interenationale de francophonie", евала на Желю. До тук съм на едно мнение със Сидеров.
Не споделям идеите на Сидеров, за турцизация на България и изобщо тоя панически страх от мюсюлманите. Образа на мюсюлманите като терористи го създадоха САЩ и Русия за да си имат причина да завладеят нефтените им находища. Но и ако допуснем че атентатите в Ню Йорк и касапницата в Беслан не са организирани от Буш и Путин съответно, имам чувството, че се забравя за европейските, христянските терористични организации като ИРА например. ИРА също води терористична дейност на верска основа - против протестантите. Е как не им хрумна на американците да бомбандират Белфаст, че да не освободят от световния тероризъм, питам аз? :)

Хайде със здраве :)
Аватар
lubo_kranchew
Роден писач
Роден писач

Благодарено: 7 пъти

Мнениеот AnGeLy » 28 Октомври 2006, 14:54:30

lubo_kranchew, за пореден път се убеждавам, 4е си по4итател на евтиния популизъм и утопи4ните идеи. Не знам пред кой още вървят тези високопарни идеали "България за българите", напомнщи на Хитлеровите лозунги. Във века на глобализацията, ние ще се изолираме, опиянени от приказните престави за Швейцария на Балканите, само някой забрави да ви напомни, 4е парите на цял сват не са в нашите банки. Така 4е за мен дискусията е приклю4ена. Само мога да се надявам, 4е такива като теб (и останалите от вашата банда) са малцинство, защото тежко на българите ина4е :(
Аватар
AnGeLy
Професионалист
Професионалист

Мнениеот Dorystorum » 28 Октомври 2006, 17:06:13

Привет,от Острова

Без да се дразня с никого,не е ли по-добре наистина да се избягват емоциите
доколкото е възможно!Мисля че никой няма полза от "закачките" с които
се замервате!Съдейки по постингите,не сте глупави хора,но някак
се губи рационалното,размива се темата!
Разбира се не подценявам в никакъв случай усилията на всички,
но съгласете се че все пак е далеч по-добре да се стига до някакво
разбирателство в мненията,отколкото след поредното "предизвикателство",
всеки един да потрива ръце с мисълта"Брей колко съм добър,и как заковах
онзи разбирач".
Давам си сметка също,че някой би ме упрекнал в настойничество/кой знае
вероятно с право/,но поне се старая да не размахвам недоказани
с времето тези.
Dorystorum
Нов потребител
Нов потребител

Мнениеот DerWolf » 28 Октомври 2006, 17:25:15

Браво ! Намери се човек който да го каже преди да избухне поредната караница на лична основа. Мисля че е много прав и не е лошо да се замислим над казаното.

Нека търсим разумен баланс.
Аватар
DerWolf
Златен писач
Златен писач

Благодарено: 5 пъти

Мнениеот MrBig » 28 Октомври 2006, 17:37:17

gtopalova написа: Никъде никoй от привържениците на Атака не обелва и дума за политическата програма на Атака и на нейния лидер като кандидат-президент.

Може би щяхме да разберем повече от евентуални предизборни дебати, в които обаче Първанов не желае да участва(напълно го разбирам :lol: ) защото освен че иска да е президент на всички българи аз не успях да разбера какво мисли да прави следващите 5 години.
gtopalova написа:Ммммм да MrBig. Даже мисля че трябва да качат възрастта даваща право на участие в изборите от 18 на поне 40 години. Какви са тия келеши без житейски опит а със собствено мнение. Срамота!

А редно ли е да живееш в държава в която заплатите са 2000-3000 евро и да съветваш кое ще е по-добре хора които вземат 90 евро.
Аватар
MrBig
Нов потребител
Нов потребител

ПредишнаСледваща

Назад към Политика