• Advertisement

чувствате ли се самотни понякога?

В категорията попадат: "Искрено и лично", "(Не)споделена любов", "Първи трепети" и "Мъжът и жената интимно" :-)

Мнениеот mammamia » 4 Февруари 2007, 19:30:22

bgpower написа:Според мен давате прекалено конкретна характеристика на "истинския човек". И точно тук идва за мен разковничето - истинските не се търсят в Нета, или по Форуми. Истинските са истински, защото каквото и да става не позволяват виртуално да бъдат от една страна упорочавани, а от друга - баламосвани.

Поздрав,

"Според мен давате прекалено конкретна характеристика на "истинския човек".
Бг сила къде го видя това,Че и мен живо ме интересува?

"И точно тук идва за мен разковничето - истинските не се търсят в Нета, или по Форуми. Истинските са истински, защото каквото и да става не позволяват виртуално да бъдат от една страна упорочавани, а от друга - баламосвани."
Тук пеЧелиш виртуален медал от мен !/ 'що не сте сложили в емотиконките?/ :sunny:

"Всеки има право да се пише както си иска и това не означава задължително че и в живота е такъв! Smile

Вярвай ми говори много за Човека,дори и пътен знак да си сложи.но това е друга тема.
.
Аватар
mammamia
Роден писач
Роден писач

Благодарил: 0 пъти
Благодарено: 0 пъти

Мнениеот foxi » 4 Февруари 2007, 20:11:24

vwpolo написа:
А сега летвата се вдигна :lol:

П.П. Аз горе малко иронизирах цитата за истинските мъже, ама сега ми дойде на акъла, че истинските жени пък са се скрили някъде и не можеш да ги откриеш :?

Ами много просто, нито истинските жени са се свършили, нито свестните мъже. vwpolo, само защото си ми много симпати4ен ще ти издам тайната. ТИ си се променил! Да, то4но ТИ. Променил си на4ина си на мислене и отношението си спрямо жените, затова "Виждаш" в тези които срещаш само това което предварително си си програмирал да видиш. Раз4упи си стереотипите за_това_4е_в_германско_по_дефолт_си4ки_българки_нестават и ще видиш как ще Я срещнеш съвсем скоро!

С най-добри пожелания!

Искрена и ли4на :
foxi :D :D :D
Curiosity killed the cat!
В любовта и в прогнозите за времето няма лъжа, а само грешки.
Аватар
foxi
Роден писач
Роден писач

Мнениеот vwpolo » 4 Февруари 2007, 20:13:11

mammamia написа:
"Всеки има право да се пише както си иска и това не означава задължително че и в живота е такъв! Smile

Вярвай ми говори много за Човека,дори и пътен знак да си сложи.но това е друга тема.

интересно ми е какви изводи може да се направят за мен от политическия ми аватар и авто-ника ми, при положиние че дори не карам Фолксваген 8O Бтв съвсем сериозно прати ми на ЛС какво асоциации правиш като ме видиш :roll:

Иначе аз смятам, че барби съвсем ясен знак праща на околните и с ника си и с аватара си. На мене лично ми допада като цяло стила й. Ливърпилето и Ел също си слагат мацки по аватарите, а на мене ми харесва :roll:

А като цяло смятам, че по форумите по-голямата част от хората са с над средното ниво на интелигентност, а като гледам и на грамотност. Което трудно можеш да срещнеш някъде другаде.

Освен това анонимността те отпуска и ти позволява да изразиш по-точно мислите и чувствата си, което е задължително при опознаването на един човек. Не съм психолог, но повечето от вас ви "познавам" вече, ако мога така да се изразя.

едит за Фокси: Ще взема съвета ти и ще го пробвам. Мерси! Но съм сигурен, че проблемът не е едностранен - вие жените също се променяте според мен. Може би немската среда ви влияе малко или много, но и доста от вас имат нужда да се замислят върху себе си :roll:
Aut inveniam viam, aut faciam
Аватар
vwpolo
Писач без спирка
Писач без спирка

Благодарено: 4 пъти

Мнениеот foxi » 4 Февруари 2007, 20:30:47

vwpolo написа: вие жените също се променяте :roll:

Именно, на мен ми трябваше доста време за да го осъзная.
И сега съм доволна 4е освен 4е го осъзнах го и превъзмогнах :wink:
Позволих си да го напиша само защото се убедих 4е работи.
Обърнах се към теб, поради простата при4ина 4е ти си го написал пръв това за из4езналите жени и мъже по германско, ина4е важи със страшна сила и за останалите писали в темата, както и някои от 4етящите я.

Мерси!

Моля, моля :D
Curiosity killed the cat!
В любовта и в прогнозите за времето няма лъжа, а само грешки.
Аватар
foxi
Роден писач
Роден писач

Мнениеот bgpower » 4 Февруари 2007, 20:43:46

Радвам се, че сме на едно мнение мамма :) И мерси за медалът. Иначе това с характеристиките за идеалния човек беше малко пресилено, просто защото той/тя за всеки е различен/на!

Поздрав,

ПС: Иначе аз познавам доста българки в ДЕ, дето "стават"!! :lol:
Изображение

Не се притеснявайте да ми пишете, що се отнася идеи и препоръки за форумите "Спорт" и "Парти".
Аватар
bgpower
Майстор на перото
Майстор на перото

Мнениеот lili_vlaeva » 4 Февруари 2007, 20:58:25

bgpower написа:ПС: Иначе аз познавам доста българки в ДЕ, дето "стават"!! :lol:

Е, айде сега, със "стават" ли ще се задоволите?! 8O

Не казвам да се търси принцът на бял кон или принцесата от приказките, но не мисля че има нещо лошо в това човек да има по-големи изисквания спрямо този, с когото иска да е. А тези, които "стават" според мен не включват тези изисквания!

Това поне е моето мнение! :wink:
I hope life isn't a big joke, because I don't get it. ~Jack Handey
Аватар
lili_vlaeva
Златен писач
Златен писач

Благодарено: 5 пъти

Мнениеот vwpolo » 4 Февруари 2007, 21:32:10

Любовта е отговорът на всичко! Докато я намериш обаче, сексът задава някои интересни въпроси :wink:
Аватар
vwpolo
Писач без спирка
Писач без спирка

Мнениеот elle » 4 Февруари 2007, 21:34:16

lili_vlaeva написа:
Не казвам да се търси принцът на бял кон ...

Аз точно него търся и няма да се задоволя с нищо по-малко...
elle
Писач без спирка
Писач без спирка

Благодарил: 24 пъти
Благодарено: 22 пъти

Мнениеот vwpolo » 4 Февруари 2007, 23:23:51

Темата обаче е за друго. А именно : как да се справим със самотата в домашни условия и с подръчни средства?
Аватар
vwpolo
Писач без спирка
Писач без спирка

Мнениеот Barby » 4 Февруари 2007, 23:29:50

mammamia написа:Към Барби:Не е заяждане,а много добронамерен съвет: както Азбук веЧе каза,Човек трябва да преосмисли собствения атитюд, за да намери верния път.Не можеш да имаш аватар на гола мома уж свенливо притиснала нагоре и без това бухнал силикон, на всиЧкото отгоре да се кръстиш Барби и да Чакаш "истинския мъж"/каквото и да се разбира под това/.На принципа "каквото повикало,такова се обадило" един истински мъж би звъннал по скоро на...Азбук.С това искам да кажа премисли какъв имиЧ даваш за себе си и какъв е сигналът ,който изпращаш до хората и тогава може и "истинският" да дойде, както и други по верни приатели.

1. момата на снимката е Хайди Клум - няма силикон, поне доколкото знам и съм и голяма фенка, затова си я сложих на аватара. Ако за теб големите гърди са някакъв проблем..... 8O
2. Barby ме наричаха на шега лятото на работа, защото съм руса и обичам розово.... , но не мисля, че това би било критерий за умствени способности, характер и т.н.
3. Никъде не съм писала, че търся Истинския! Просто казах, че истинските мъже са на изчезване - любим израз на 90% от жените.
4. Не съм пуснала темата, за да се опитваш да ми правиш психологически анализ, а просто защото така се чувствах в момента и по лс, които получих мога да твърдя, че доста хора се чувстват на моменти така в ДЕ.
5. Смятам себе си не за повърхностен, а напротив - за доста сериозен човек.
Аватар
Barby
Нов потребител
Нов потребител

Мнениеот estira » 4 Февруари 2007, 23:40:31

И ако си наистина толкова сериозен човек можеше и да отговориш на личните. Ако наистина си толкова самотна можеше също.
Ich hab keinen Bock mehr. Bin zaubern.
Аватар
estira
Доживотен
Доживотен

Снимки: 275
Статии: 10
Благодарил: 699 пъти
Благодарено: 426 пъти

Мнениеот vwpolo » 4 Февруари 2007, 23:43:59

стига сте се заяждали
Естира, много добре знаеш че има лимит съобщения за ден
Аватар
vwpolo
Писач без спирка
Писач без спирка

Мнениеот estira » 4 Февруари 2007, 23:49:37

vwpolo, не казах кога пуснах съобщението, нали! Mинаха няколко води от тогава.
Това което исках да кажа - Не проклинай тъмнината, просто запали свещ!
Ich hab keinen Bock mehr. Bin zaubern.
Аватар
estira
Доживотен
Доживотен

Снимки: 275
Статии: 10
Благодарил: 699 пъти
Благодарено: 426 пъти

Мнениеот solay » 5 Февруари 2007, 00:20:10

copland написа:Много често като си спомням за този първи период от живота ми в Германия си спомням началните кадри от Апокалипсис, където Мартин Шийн играе феноменално. И репликата "...когато съм тук, мечтая да се махна. Когато се махна, мисля само как да се върна тук..."!

и аз :)

ве4е се нанизаха 7 години

самотата ме убива6е, no откакто приятелката ми заживя тук, се наслаждавам понякога на самотата когато сме разделени...

поздрави на вси4ки самотни
Аватар
solay
Роден писач
Роден писач

Благодарено: 1 път

Мнениеот lili_vlaeva » 5 Февруари 2007, 00:40:53

Моите подръчни средства в домашна обстановка за спряване със самотата са 3: лаптоп, радио и телефон. Ако остана дори без едно от 3-те, загивам. Но нета си е голямо лекарство, макар и понякога доста да омръзва. Ама като няма друго и с т'ва се задоволявам! :)

За съжаление ,обаче, нито едно от 3-те не може да се сравни с присъствието на друг човек около теб!
I hope life isn't a big joke, because I don't get it. ~Jack Handey
Аватар
lili_vlaeva
Златен писач
Златен писач

Благодарено: 5 пъти

ПредишнаСледваща

Назад към Всичко е любов